Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(21)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

nu este nimeni prezent?=

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ely2304 spune:

VA PE TOATE CELE CARE A-TI AFLAT CE ANATOMIE VA AVEA BEBELUSHUL...SA VA TRAIASCA SA FIE SANATOSI SI VOI DE-ASEMENEAA SA VA PUTETI BUCURA DE FIECARE MINUT PETRECUT IMPREUNA
IAR acum k ne mai despart doar cateva ceasuri pana in AJUNUL CRACUNULUI..VA DORESC K IN SFANTA NOAPTE ATUNCI CAND VA VE-TI ADUNA CU TOTII IN JURUL MESEI MARI IMBELSUGATE BUNUL IISUS SA VA STRECOARE IN SUFLET CALDURA,IUBIRE SI PUTEREA DE A TRECE PESTE TOT CE ESTE MAI RAU IN ACEASTA LUME.;RIDICA FRUNTEA TA CRESTINE,AZI CATRE RASARIT,SI-N CASA CANDELA SA ARDA,CACI D-NUL NOSTRU S-A NASCUT;
CRACIUN FERICIT TUTUROS SI FIE CA ACESTE ZILE SA VA ADUCA NUMAI BUCURII.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-first spune:

Am intrat si eu sa va urez un CRACIUN FERICIT, MULTA SANATATE SI BURTICI CUMINTI SI IUBITE...

Noi o sa plecam abia maine in Maramures, abia astept sa ajungem acolo, mi-e foarte dor de toti ai mei...

Laura, sa stii ca si pe mine ma omoara niste arsuri de 2 zile si nu-mi place deloc sa iau tablete...dar daca nu se mai poate asta o sa fac...

Se pare ca eu sunt cea mai in varsta burtica ce nu stie ce hram poarta inca.

Felicitari burticilor care stiu ce culoare de carucior au, celorlalte ocupate cu pregatirile, nu va obositi prea mult , sa aveti grija de voi...

Multa sanatate inca o data si ne auzim cat mai curand

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-first spune:

bineinteles ca am uitat sa ne schimbam semnatura

Cristina 21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Buna seara!!!

Happymum...multumesc!!Chiar as avea nevoie si de putin ajutor!!

Carla...la pitica cu personalitate puternica!!Pana la urma faci cozonacii cu miere??

Liana...sa petreci frumos cu grasu'!!

Fetele care ne-au lasat deja urarile de Craciun...va multumesc si va intorc urarile la toate si sa auzim numai vesti bune si dupa Sarbatori!!

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/


17+

http://bd.lilypie.com/xVz4p1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

unde e ganesha, colega mea de tiroida?

philip&16weeksbaby&mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Citat:
citat din mesajul lui philip

unde e ganesha, colega mea de tiroida?

philip&16weeksbaby&mommyandreea



Nu cumva a plecat in vacanta,in Romania,de Sarbatori??Sau incurc eu borcanele??

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/


17+

http://bd.lilypie.com/xVz4p1.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

Buna dimineata
La Mos Ajun,
La Mos Ajun


Ne dati, ne dati,
Ne dati ori nu ne dati,
Ne dati, ne dati,
Ne dati ori nu ne dati.


Buna dimineata La Mos Ajun
Ne dati ori nu ne dati,
Ne dati ori nu ne dati.


Am venit si noi odata
La un an cu sanatate,
Domnul sus sa ne ajute
La covrigi si la nuci multe.


va pe toate..............


sa aveti o zi cu mult "bun bun"
LA MULTI ANI si CRACIUN FERICIT TUTUROR!
viitoare , te DD

finutul radu andrei si finuta maria angela
nunta noastra
www.youtube.com/watch?v=gILJFvjweHI" target="_blank">E.M.M.A. pentru ingerasii nostri
cand sa vie... ? repede sa vie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_bunica

Citat:
citat din mesajul lui philip

unde e ganesha, colega mea de tiroida?

philip&16weeksbaby&mommyandreea



Nu cumva a plecat in vacanta,in Romania,de Sarbatori??Sau incurc eu borcanele??

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/


17+

http://bd.lilypie.com/xVz4p1.png


parca relusha plecase in ro, nu si ganesha, dar poate nu-mi mai amintesc eu...

philip&16weeksbaby&mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Philip...ai dreptate,am incurcat eu persoanele!!

N-am somn si ma uit la un film,iar in pauza publicitara am zis sa inchid calc,nu inainte de a vedea daca a mai scris cineva!!

Happymum...ce frumos ne-ai colindat..

Noapte buna si linistita la toate!!Pe maine!!

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/


17+

http://bd.lilypie.com/xVz4p1.png

Mergi la inceput