Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(21)
Raspunsuri - Pagina 10
Flobaby spune:
Multumesc fetelor pentru felicitari. Sunt foarte fericita!!!!!!!!!!!


Ce idee buna sa intru pe youtube pentru colinde ( chiar ma gandeam ca n-am nici un colind pe calculatorul asta).
Va 
14+
annkkaa spune:
... eee
inseamna ca nu sunt singura...
intrati pe radio romantic si au sectiune de craciun.... cantecele tare dragute..( sper ca aveam voie sa o spun) 
17+
LauraOana spune:
fetele...ma "luat" astazi cu niste arsuri de imi vine sa ma urc pe pereti..din cite am inteles eu avem voie sa luam rennie contra arsurilor..dar bineinteles cu masura..voi stiti ceva?
19+
bebicul nostru 
AlexSiMatei spune:
Hmmm...am mai cautat pe net despre intelligender si se pare ca e cam tzeapa...o sa ma abtin...
Gata, acum chiar ma duc la curatenie! Dar mi s-a facut asa un somn...
13s
Bebe Beca spune:
Noi o sa stam acasa de sarbatori, si prin oras la plimbare si poate o excursie de 1 zi la munte....... chestii..
Ioana 
21+ si
Rebeca
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebebeca
Bebe Beca spune:
Laura, un
sa treaca arsurile.
Ioana 
21+ si
Rebeca
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebebeca
LauraOana spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Bebe Beca Laura, un sa treaca arsurile.Ioana ![]() 21+ si Rebeca |
MULTUMESC
..parca deja imi trec de la pupicul tau...
19+P.S.: mai primesc un
? pt ca sunt si azi si maine la lucru? bebicul nostru

voicu_bebi spune:
salut burticute
ce faceti sper ca sunteti toate bine!
ati terminat pregatirile de Craciun? gata papica si curatenia?![]()
eu azi incep sa ma pregatesc sa fac salatzica boeuf si maine sarmalele hihi..mari pregatiri nu am facut . maine o sa facem si noi bradutul.
joi facem si noi 19 sapt hihi .
in rest abia asteptam sa vedem ce ne aduce Mosul
eu zic ca am fost cumintei eu si bebe
va pupic pe toate!

Anca..


18+
voicu_bebi spune:
annkka
tiza mea hihi...eu as vrea o pijamaluta mai funny care o vazusem si sa mai vedem ce mai primim ..tu ce iti doresti de la Mosu?
Anca..


18+
