Mamici de Albinutze de Mai-Iunie 2009(21)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Flobaby spune:

Multumesc fetelor pentru felicitari. Sunt foarte fericita!!!!!!!!!!!
Ce idee buna sa intru pe youtube pentru colinde ( chiar ma gandeam ca n-am nici un colind pe calculatorul asta).

Va

14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annkkaa spune:

... eee inseamna ca nu sunt singura...
intrati pe radio romantic si au sectiune de craciun.... cantecele tare dragute..( sper ca aveam voie sa o spun)

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

fetele...ma "luat" astazi cu niste arsuri de imi vine sa ma urc pe pereti..din cite am inteles eu avem voie sa luam rennie contra arsurilor..dar bineinteles cu masura..voi stiti ceva?

19+



bebicul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexSiMatei spune:

Hmmm...am mai cautat pe net despre intelligender si se pare ca e cam tzeapa...o sa ma abtin...

Gata, acum chiar ma duc la curatenie! Dar mi s-a facut asa un somn...

13s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Noi o sa stam acasa de sarbatori, si prin oras la plimbare si poate o excursie de 1 zi la munte....... chestii..

Ioana 21+ si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Laura, un sa treaca arsurile.

Ioana 21+ si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bebe Beca

Laura, un sa treaca arsurile.

Ioana 21+ si Rebeca



MULTUMESC ..parca deja imi trec de la pupicul tau...

19+

P.S.: mai primesc un ? pt ca sunt si azi si maine la lucru?

bebicul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

salut burticute ce faceti sper ca sunteti toate bine!
ati terminat pregatirile de Craciun? gata papica si curatenia?
eu azi incep sa ma pregatesc sa fac salatzica boeuf si maine sarmalele hihi..mari pregatiri nu am facut . maine o sa facem si noi bradutul.
joi facem si noi 19 sapt hihi .
in rest abia asteptam sa vedem ce ne aduce Mosul eu zic ca am fost cumintei eu si bebe
va pupic pe toate!

Anca..
18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annkkaa spune:

Anca... si ce ai vrea sa ti aduca Mosu...?

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

annkka tiza mea hihi...eu as vrea o pijamaluta mai funny care o vazusem si sa mai vedem ce mai primim ..tu ce iti doresti de la Mosu?

Anca..
18+

Mergi la inceput