Craciunite sexy (189)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Helau si de la mine, de la poalele muntilor

Cuscra nu m-am dat in forme la biscuiti, nu inca . De-acum stau si ma gindesc ce cucu meu sa fac pentru anul nou, ca ne-a invitat vecina braziliana sa facem impreuna sfirsitul de an si cum probabil greul cade pe mina mea ca sa zic asa, care ma doare rau de tot, tre'sa vad ce fac.
Fursecurile sper sa le fac luni, de fapt luni si marti e zi de prajitureala, ca miercuri e si Isabella acasa si doar ea mi-ar lipsi prin aluaturi

Mirela vazut pozele, comentariile le-am facut la fata locului Pupici lui Robertel si va doresc ca anul viitor sa va aduca si o pereche ca a cuscrei

Mihaela sanatate multa mamei

Olga te laud eu la fete ca ti-am vazut burtica, care este o tira mai rasarita decit Lianei , deci, nu esti grasa, iar Tonyla e un frumos de baiat, acum inteleg de ce nu prea il arati . Sanatate multa socrului si ai grija de tine

Monica si spui ca n-ai facut nik pentru Craciun ?! Dar colacii pe care-i tot fauresti de vreo citeva zile ce sint ? Am zarit pe culinar niste covrigei din aia micuti, am sa-i fac pentru anul nou, poate si niste nuci, ca tot mi-a adus fratele forma de nuci din romanica... sper sa reusesc sa fac cite ceva...

Liano am vazut burtica, dar sexul tot nu se vede . ti-am spus de prietena mea de la Iasi, care a facut ce-ai facut si tu, luni seara a nascut un baiat de 3.300 grame , asa ca, mai ai o tira si tu, ma rog vorba vine si te vedem cu bb in brate . Te pupicesc

Miki ce tot faci mey, ca la computator nu prea te vaz

Gata, dispar c-am vorbit suficient.
Dar mai aveam o intrebare, unde au disparut fetele nou venite, ca le-am trecut in catalog, iar dupa aia au ramas repetente la prezenta

Editai, ca vaz ca cuscra il asteapta pe mos cu globurelele in mina

Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

mihoooo scuzoaiele mele asa e fatoo tu esti cea mai//ma da cea mai normala
Danelutzooo pa io e'ti spusai ca nu'l arataiti aratai sa vezi si tu..felicitari prietenei ..adica ce vrei sa spui ca nasc si io tot luni
monico ma bucur ca e bine..va pup
va pup pe toateeeeeeee

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Vreau sa spun ca ai sa ai si tu un bb voinic sau voinica, mey

Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Am interdictie la Pc . Revin mai tarziu ha ha ha

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

uite bre pana la urma facuram ceva azi
ca sa nu zic si io ca miha ca stau cu "gloabele" in mana

Biscuiti pentru Craciun

in rest...ne-am laudat ieri ca suntem bine?...ei...prea mult...gata...pe ruxi cred ca o ia din nou raceala...ca mai trage cate o tuse...asa...de control

pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet
Biscuiti pentru Craciun

Mmmm...ce de bunatati...

Maaa...tu ma minciunesti pe mine ca nu faci nimic...ma induci in eroare ca mai e timp...si tu ce faci? Pai?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Danelutza

Vreau sa spun ca ai sa ai si tu un bb voinic sau voinica, mey

Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

pa daca zici cu atata focasa o fi..da nasc sau nu lunea?
monicoooo io nu ma uit ca poate iti trimit adresa sa pui la pachet
mihooooo ce faci duoamna normala si sanatoasa ..cea mai
mikiiiiiiiii te tine am mult..ha..ha.ha
georgiiiiiiii fatoo ce faci?nu luasi vacanta?sau esti si tu cu mana'n globuri

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

MIHA,,am spus Moni ca ea mi-a dat reteta cu briosele...dar ma bucur ca te-ai uitata si tu la omuletii mei...si lasa nu te mai plange ca pe harnicutele cu prajiturelele,Moni,Miha si Danelutza,va stiu eu ca faceti numai minunatii de Craciun,chiar daca va apucati mai tarziu

MONI ,vazut fursecurile tale

DANELUTZA,multumesc de comentarii,din pacate am vrut si eu sa-ti raspund dar nu stiu cum,acolo direct...asa ca iti zic acilea,daca nu e cu suparare...geanta aia rosie e pt proiectele lor zilnice sau saptamanale,o duce si o aduce zilnic de la scoala...treaba serioasa mei...cat despre pereche,hmmm,eu salivez la cuscra ta de fiecare data la poze,la noi inca nu se stie...la anul mai vedem...


,fug sa spal copilul ca ne intoarseram de la petrecerea din parc si e plin de nisip...pe maine sexoasele mele!!







Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

'neata si... desteptareaaaaaaaaaaa

va las o cafeluta calda, poate va dezleaga limbile

Liano eu am fost programata pentru luni cind am nascut, dar domnisoara a vrut duminica, asa ca nu stiu cind nasti tu , dar important e sa fie sanatos/sanatoasa

Monico trimite si la mine citiva biscuiti, ca sa nu ma mai sacrific si eu

Mirela sa va ajute DD cu un bb ca al cuscrei

Va tuc in ordine analfabetica, ma duc sa mai bat o tira gresia prin magazine

Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:


suntem bine, una calda, una rece. cipri o zi e cuminite, apoi recupereaza si numai e cuminte. oare e prea mic sa-i cer un mic programel de somn?
a nascut cumnata vineri si azi scroafa da mare petrecere in cinstea lu' nepot'su. va dati seama ce eveniment de mare anvergura
toate

alexa(23.10.2004), cipri(02.11.2008) si mami

Mergi la inceput