Craciunite sexy (189)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Alino dai si tu de beut ? Io zic ca-i prea mic sa-i faci program de somn, a mea minca o data la patru ore, apoi cind dormea cind nu dormea, asa si zi si noapte

Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

danelutzo. ma gindeam io ca e prea mic sa am pretentii d'astea.
de beut nu dau ca sunt zgircita, nu auzisi ca face scroafa petrecere

alexa(23.10.2004), cipri(02.11.2008) si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna fetelor!azi am reusit si eu sa mai stau acasa...nu am facut inca nimic pentru Craciun, o sa fac cum pot, maine il externeaza pe Dan.In seara asta doarme Gicu la spital.Eu am fost intre drumuri la facut mancare si spital.Dana a facut curat peste tot, singura caci n...a avut de vazut filme le calculatoriar noi ai casei ne-am rotit intre casa si Dan.Sunt obosita de stat pe scunul ala de soital si ma doare spatele de mor...dar imi revin eu in noaptea asta si de maine ma apuc cu fata de trebi, sa facem si noi bradutul sa impodobim casa.Am citit tot din urma, sanatate multa la bolnaviori, si dar si pupici la toti copilasii si voua !!!!!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOINA,sanatate multa lui Dan,la toata familia si tie multa multa putere

Am pentru voi un colind care noi cand eram in Ro il cantam cu familia,socrii si parintii la neamuri,cand mergeam la colindat...
http://www.youtube.com/watch?v=ctf1_uAGMAg&feature=related


la toata gasca,sanatate la bolnaviori!



Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

salutare sexoaselor
Mirelutza imi place mult...stiu colindul si imi dau mereu lacrimile la el...multumesc
cauta-l cantat de corul Patriarhiei sau Madrigal e tare fain...

Miho, m-am apucat intr-o doara sa le fac...ca nu mai puteam sa-i tot refuz pe ruxi si alex sa ne jucam cu formele asa ca nu fii suparata pe mine
azi am mai tras o tura de sarutrari dulci cu caramel si unele le-am umplut cu gem, niste brigadeiro tavalite in cocos si ciocolata si-s gata si sarmalutele si toba(asta din urma nu-s sigura ca a iesit tocmai ok dar mai astept pana maine sa vad daca s-o intari...daca nu o scot si ii pun niste gelatina artificiala...desi o urasc de moarte)
Daneluto, multumesc ca-mi tot trimiti retete...nu pot decat sa alesc la ele...dar nu mai fac
mai trag niste saratele, cozonaci la capitolul dulciuri si rontzaieli
si niste salate, friptura, carnati am cumparat ca n-am gasit matze...si cam atat...ca doar n-om manca cu 10 guri

Doina sanatate lui Dan sa veniti cat mai repede acasa
si spor la treburi

va pe toate ma tot rog de astia mici sa iesim afara ca am prins un moment cand nu ploua si cica sunt desene faine si nu ies ei acum

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Eu azi m-am fursecarit toata ziua si dupa amiaza am avut intalnire cu un Mos.

In rest...nimic nou.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Miho draga aveti niste tinute de m-ati spart pe toti ca sunteti niste frumosi...imi place noul tau look

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Deci clar am nevoie sa va rugati pt noi.

Pe langa ca e socrul foarte bolnav, sotul se gandeste sa mearga in ianuarie acasa si raman cu burta mare, cu copil zapacit si probabil zapada cat gardul singura.

Aseara pe la 5 am inceput sa am contractii foarte dureroase, care s-au indesit de am ajuns sa am si la 3 minute. Cu dureri lombare, presiune in cervix... Am crezut ca merg la urgente. Apoi s-au potolit. Nu am pierdut lichid, nu am sangerat. Ce sa ma fac??????????? Maine vorbesc cu obstreticiana mea, dar moda in Canada e tare ciudata. Am programare abia pe 8 ianuarie si ma indoiesc ca o sa ma poata vedea mai repede. Intre timp probabil la urgenta daca mai am asa ceva. Am crezut ca nasc aseara Recunosc durerile si clar a fost ca la inceputul travaliului. Va dati seama ce sanse are un copil la 6 luni....Sunt foarte ingrijorata si ma rog in continuu sa reziste macar inca o luna. Doamne ce sa ma stiu face?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet

Miho draga aveti niste tinute de m-ati spart pe toti ca sunteti niste frumosi...imi place noul tau look

Multumesc!
Look-ul e vechi de-acu dar nu mai am bani sa-l reinnoiesc acu.

Olga,imi pare rau de patania ta. Sper din tot sufletul si ma rog pentru tine,sa fie totul in regula.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput