Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (23)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

M-am uitat azi la inceputul capitolului la zile de nastere si am observat ca Joy este cu zece ani mai tinara decit mine; drept pentru care mi-a mai crescut self esteemul, terfelit rau la ultima intilnire la care am fost decana de virsta. Ce ciupercute umplute, mai? Va invata sa gatiti la gradinita? fata tinara si frumoasa.

Si am mai observat ca Simodina si Kid nu sint trecute in listuta. Poate lipsesc si altele, dar atit am observat eu.

Tzitziri, please, le introdu-bagi tu?

Nausica si Ania
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Gata, eu m-am adaugat in listutza, sunt in nov. Multumita Nausica
De Joy puteam si eu sa pun pariu ca e f f tanara, ce ti-e ciuda ??? Asta e, ce sa facem...Avem si mamici nascute in '86, ce sa-i faci, bravo lor! Oricum, cand te-am vazut pe tine prima oara, eram precisa ca esti cel putin de-o varsta cu mine, daca nu mai tanara cu 2-3 ani, asa ca nu te mai lamenta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Joy slava domnului ca a mai evoluat medicina..i-a dat ospen sirop..daca a inceput sa suga iar e o victorie mare ptr voi.Zi-mi si mie ce ciuperci???

Nausica m-ai facut curioasa si ma uitai pe listutza...noi suntem aproape surori

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Irina
Intrebai ce facem prin casa pt.bebe..eu uite de exemplu azi, mi am luat 2 jucarele zanganitoare si am inceput sa dansez ca in trib in fatza Karinei...am ras copios cu totii, iar mami a ametzit rau.Iar dupa am avut un shooting de Sarbatori asha.CHRISTMAS SHOOTING

Denisa-cuscra Ia uite te la Karinutza,nu e de lasat...tu sa i spui lu Edwin ca ea este ACEEA! pt.Edwin

MERRY CHRISTMAS EVERYONE

Karina maimutzica Craciunitza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

proba de semnatura

Mami de Mihnea (09.10.2008)
[http://picasaweb.google.com/PaulaBesleaga]poze[/http://picasaweb.google.com/PaulaBesleaga]
[http://www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url]filmulete[/http://www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Nu stiu cand e nascuta Simodina.....Unele fete nu aveau trecuta data nasterii pe lista pe care am copiat-o eu....asa ca cine se mai anunta pe lista de sarbatorite, asteptam

Mamica implinita de David (17.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

cred ca am reusit cu semnatura !!(greu cu neuronu )
Anca, Giulianna multumesc mult

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui Paula-Laura

cred ca am reusit cu semnatura !!(greu cu neuronu )
Anca, Giulianna multumesc mult

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete



Felicitari!

Mami de www.flickr.com/photos/31848759@N02/sets/" target="_blank">Eduard-Gabriel (17.08.2008)

M-am facut mare si-o sa ma mai fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

back in town. Am fost cu tot tribul la munte. Foarte bine si foarte frumos. Recuperez si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Citat:
citat din mesajul lui andy.p
Nausica m-ai facut curioasa si ma uitai pe listutza...noi suntem aproape surori


Chiar, ce tare!
Si, zi tu, nu sintem babete? Aici, printre tineret-sperante...
Oricum, vad ca sinteti 3 pe lista nascute in ziua aia.

Nausica si Ania
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput