Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (23)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Nerantula tu ziceai de mothercare,te mai bagi la o comanda?as vrea si ceva de acolo.
Se mai baga cineva?????




Minunea a venit! de Luca Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:



pur si simplu mortal bebe al tau si povestea si mai si

Mami de Mihnea (09.10.2008)
http://picasaweb.google.com/PaulaBesleaga
http://www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

giulianna mortal Edi..de comentarii nu mai zic



laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Maaaaai....
Eu nu am zis sa va stergeti albumele...daca e lasati cateva poze.Mi se pare frumos ca daca e contul comun de bobocei sa fie fiecare cu cateva poze......nu?.In 1300 poze are loc fiecare bobocel cu 10-15 poze....deci nu stergeti, doar reorganizati daca e

Mamica implinita de David (17.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula

Citat:
citat din mesajul lui _giulianna_

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula

Salutare!
Iar am ramas in urma cu cititul, dar incerc sa recuperez ...
Vestea super-buna pentru mine e ca am primit raspuns la mailul meu catre Mothercare si mi-au trimit si costumul de mos pe 15 decembrie, sper sa ajunga la timp pana in seara de Craciun! Insa, tot prin mail, am primit vestea ca sunt reduceri, si am constatat ca tot ce comandasem acum as fi putut lua de azi incolo la jumatate de pret.
Mai comanda cineva acum? Ca as vrea (cred) sa mai pun si eu ceva in comanda ..

Anca si fetele cu picaturile, eu ii introduc putin sticluta intre buzite, cat sa le tina deschise, si asa reusesc sa ii dai cele 3 picaturi de Vigantol fara probleme!


www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - soricel iubit 16.09.2008

... once upon a time ...


Eu as vrea sa iau scaunul de masa Chicco, am vazut ca e redus de la 100 la 75 de euro. A mai intrebat cineva dar n-am bagat la cap. Cat sunt taxele de transport?

Mami de www.flickr.com/photos/31848759@N02/sets/" target="_blank">Eduard-Gabriel (17.08.2008)

M-am facut mare si-o sa ma mai fac


Vezi ca preturile sunt in lire.
Transportul e 25 lire taxa fixa + 2 lire/kg

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - soricel iubit 16.09.2008

... once upon a time ...


Giulianna, eu din cite stiu Mothercare nu expediaza obiecte din astea mari. Trebuie, cind ai deschis pagina obiectului respectiv, sa te uiti in josul paginii la conditii de transport. La hardware, de obicei, scrie ca livreaza doar in UK.


Nausica si Ania
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Citat:
citat din mesajul lui musettepink

Nerantula tu ziceai de mothercare,te mai bagi la o comanda?as vrea si ceva de acolo.
Se mai baga cineva?????




Minunea a venit! de Luca Nicolae




As mai vrea, de dragul reducerilor, dar nu stiu inca ce
Si in seara asta nu ma pot uita, o sa merg la petrecerea de firma


www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - soricel iubit 16.09.2008

... once upon a time ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

Citat:
citat din mesajul lui musettepink

Nerantula tu ziceai de mothercare,te mai bagi la o comanda?as vrea si ceva de acolo.
Se mai baga cineva?????


Da, categoric! Eu ma bag, am de luat niscaiva lucrusoare. Spuneti cum si cind pe PM.

Nausica si Ania
poze
_
God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and wisdom always to tell the difference

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Nerantula deja eu si nausica ne-am strans,te asteptam si pe tine sa vezi ce vrei si ne sfatuim atunci cum exact sa procedam bine??


nausica ti-am dat pm

Minunea a venit! de Luca Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Multumim Nerantula, Musette, Paula, Laura!

Nausica ma uit acum pe site, eu stiu ca Nerantula si-a luat exact acelasi scaun si exact tot de acolo.

Va pup!



Mami de www.flickr.com/photos/31848759@N02/sets/" target="_blank">Eduard-Gabriel (17.08.2008)

M-am facut mare si-o sa ma mai fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Buna seara si de la noi!

Prezente la apel , Eva, Kristin, Anca

Gatit cipercute umplute, hranit bebe, adormit bebe, ma declar multumita. Pot sa ma rasplatesc cu o portie de forum

Sa va spun cate ceva si despre noi. Dupa ce m-a sfatuit dr. de familie sa-i dau completare in timpul zilei si am si ascultat-o, piticuta mea n-a mai vrut tzitzi. DELOC. La tzitzi crize de isterie, plans, dat cu pumnisorul (?!), circ total. Asa ca aproximativ o saptamana m-am muls si a mancat lapte muls de la mine.... si cam atat in timpul zilei. Seara, ca de obicei si completare cu Nan. Insa de la pompa au inceput sa ma doara tzitzi.

Si uite-asa a inceput "lupta", s-o intorc la san. Astazi deja a avut cateva sesiuni de papa la tzitzi fara prea multe proteste

Am luat si rezultatul de la analiza secretiei conjunctivale si se pare ca mititica are stafilococul auriu. Trebuie sa merg la un oftalmolog sa vedem ce ni se recomanda.

Vreau sa felicit si eu pe Eva si Babytza, care isi sarbatoresc sotiorii Have fun, moms!

Laura.multi pupici lui Andy. Si eu am avut aceeasi problema cand am fost la gradi si a trebuit sa stau internata in spital 1 sapt, cu 3 injectii de penicilina/zi. Sper din inima ca a mai avansa medicina de atunci si nu trebuie sa treaca prin asa ceva.

Vazut pozici frumoooaaaseeee cu Edi de Giulianna, Gruia de Nerantula, Luca se Eva, Chis Anthony de Kristin si multi alti bobocei scumpi

Victoria, binecuvantata de Anna Sofia

Poze Anna Sofia Ma fac mare

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George

Mergi la inceput