Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramonzca79 spune:

helloooooooooo everybody!!! multumim pentru urari!!!

azi am fost si noi la controlul de 3 luni si raportam 6100 g si 61cm...inca suntem muciosi dar folosim Protargol, Nasivin si batista bebelusului...si....si...ne pregatim sa mergem la bunici de sarbatori...mami are ceva emotii pt cei 550 km dar speram sa ne descurcam....pana acum cel mai lung drum a fost la Budapesta 250 km...

...hm...azi e ziua mea... deci...mami mi-a facut cadou o omida uriasa care numara si canta si ca o puricoasa ce e s-a cadorisit si ea....nu-i corect!!e numai ziua mea dar... vrea sa arate bine pt mine asa ca si-a luat o bicicleta pt fitness ca sa dea jos cele 7 kg ce le are in plus...(cam greu zic eu...cu atatea dulciuri)

deseara o sa va punem poze noi...sau maibine zis la noapte pt ca acum mami se apuca de curatenie - spalat geamuri...praf..etc...asta daca stau eu cuminte in leagan...mai vedem noi daca merita....

pupiu....all!!!

POZE...POZULICI

puiutul meu... Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Noi nu prea am pus poze,dar taman azi cand vroiam sa va aratam un bebe de 3 luni, am vazut ca s-a umplut contul de bobocei....sunt 1300 de poze, limita superioara....cum facem?Alt cont?

Mamica implinita de David (17.09.2008)

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Sa fie un capitol plin de vesti bune!



fericita de Andreea-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Mooooaaaama, Giulianna, ca sa zic asa
Nabadaios fecior mai ai!

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - soricel iubit 16.09.2008

... once upon a time ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri

Noi nu prea am pus poze,dar taman azi cand vroiam sa va aratam un bebe de 3 luni, am vazut ca s-a umplut contul de bobocei....sunt 1300 de poze, limita superioara....cum facem?Alt cont?

Mamica implinita de David (17.09.2008)




Eu zic ca fiecare sa mai sterga din pozele mai vechi ca sa putem pune altele noi,nu are rost sa mai facem inca un cont,o sa ne incurcam in atatea conturi si parole.Oricum fiecare are acasa arhiva pozelor si deci in contul comun putem pune doar ce este de ultima ora,ca sa zic asa.Acum ziceti si voi ce parere aveti.

Minunea a venit! de Luca Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tzitziri

Noi nu prea am pus poze,dar taman azi cand vroiam sa va aratam un bebe de 3 luni, am vazut ca s-a umplut contul de bobocei....sunt 1300 de poze, limita superioara....cum facem?Alt cont?

Mamica implinita de David (17.09.2008)



Nu stiu cum vom face, dar eu am pus poze intr-o nesimtire, asa ca sterg din ele intr-o clipita! N-am avut habar de limita....



de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:




f frumoase pozele si comentarile!

Minunea a venit! de Luca Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Eu am sters de tot albumul, pozele mele oricum se gasesc la semnatura

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - soricel iubit 16.09.2008

... once upon a time ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nerantula

Eu am sters de tot albumul, pozele mele oricum se gasesc la semnatura

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - soricel iubit 16.09.2008

... once upon a time ...

asta fac si eu acum si schimb linkul din semnatura spre picasa

poze
povestea nasterii
_
Daca pentru o clipa Dumnezeu ar uita ca sunt o marioneta din carpa si mi-ar darui o bucatica de viata, probabil ca n-as spune tot ceea ce gandesc, insa in mod categoric as gandi tot ceea ce zic.

Mergi la inceput