Nou stil de viata (240)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui Zuzilici

Tzuni cate filme mai ai de vazut?



5

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

Urez si eu cu intirziere un pentru Marcy, petrecere frumoasa cu toti ai tai, Mik!

Ruxandra, condoleante...

Gabi, am admirat-o pe Mara in poze, o frumoasa!

Tzuni, ai pm.

In afirsit, mi-am luat si eu cintar asa ca azi dimineata l-am testat si mi-a zis asa:
greutate - 67.7 kg
grasime - 27%
apa - 53.2%
metabolism bazal (caloriile necesare intr-o zi pentru a ma mentine la greutatea actuala) - 1458
muschi - 34.9%

Va pup.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'neata!
si de la mine cu intarziere, dar din suflet La multi ani Marcy, si tot ce iti doresti sa ti se implineasca! Petrecere frumoasa si asteptam vesti de la voi!

Delia sa stapanesti sanatoasa achizitia noua!
Zuzi s-a potolit furtuna??? chiar vorbisem ieri cu matusa-mea si mi-a zis ca e furtuna si fetele nu s-au dus la scoala, si ma gandeam ce bine ca nu ne-am luat bilete sa mergem la ei!!!la noi e cald acum, sunt 6 grade, dar tare mi-ar place sa vad putina zapada si pe aici!
Tumpi spor la mutat, ati reusit pana la urma cu masina??? de fapt, cine stie cand vei avea net in locuinta noua!

eu calc acum, iar apoi plecam la cumparaturi!
la toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Salutare tuturor.

Zuzi, Clau, sper sa pun in curand poze noi.

Delia, sa-l folosesti sanatoasa!

Gabi, ai o fetita tare scumpa!

Spor la calcat, cumparaturi si in tot ce mai faceti. Ma apuc si eu de prajiturit.
O zi frumoasa!

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Buan dimineatza tuturor si spor in toate.
Mephalei laprajiturt si postat de poze cand ae timp...

Tzunelei la vazut de filme si pregatit casa si pe Mery pentru marea intalnire cu .

Claudiei la calcat cu toate ca stiu ca de cand si-a luat masinaria noua rufele se calca aproape singure.

Mik urez si eu Marcy sa cresti mare sanatoasa si isteata. Cred ca-i prima onomastica pe care ti-o petreci fara zapada... Asa e Mik ? Petrecere frumoasa!

Delia la tine vad ca deja a venit . Sa stapanesti masinaria cu placere si sa te sui pe ea cu drag(nu cu frica) .

Anda iti urez si tie mult succes in tot ce ti-ai propus sa faci azi si sa-ti iasa toate "experimentele" mancabile si finale.

Eu azi mi-am propus sa fac piftia si sarmalele si poate si ceva prajituri si saratele. Cam multe avand in vedere ca trebuie sa ornam si bradul. Dar sper sa le fac pe toate.
Revin.



Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Ciao dragelor. Desi am promis ca intru dimi la cafea nu am reusit...am fost la pc dar cu treaba, iar la 10 am plecat din nou la sala, azi a fost Pilates. Chiar daca m-am hotarat s-o las mai moale cu sportul greu, la pilates parca nu as renunta.

Am venit acasa si am gatit peste si supa de praz...

Merg sa dorm o tzara ca-mi pica okii in gura...apoi spre seara poate facem bradutul...am vrut sa mergem la patinoar dar vremea e moale si sta sa ploua...e o vreme de kko.

va
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

Multumesc pentru gandurile bune. Astazi am avut inmormantarea, asta dupa ce am ajuns in Bucuresti la 12 noaptea in loc de 9.30 cum era prevazut.

Mai intru sper zilele urmatoare.

Eu ma tin de dieta,de fapt nu prea mananc...

Ruxandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

PUSKIN, CONDOLEANTE.........

Doina

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salutare!

Carmen ce prajituri faci?
Zuzi sa stii ca sunt tare fericita cu calacatorul meu, acum pe bune, parca calca singur, eu tin doar mana pe el! am calcat tot ce am avut azi dimineata, adica 5 camasi si chiar acum intr-o zi ma gandeam ca achizitie buna e! ai facut piftia si sarmalele? am vrut sa iau si eu niste picioare acum seara de la rusi sa fac si eu, insa nu aveau, mai incerc luni, marti , iar varza aveau numai din aia ditamai de mare capatana si n-am avut chef sa iau, a facut soacra-mea sarmale, eu nu mai fac!

Mi-am schimbat culoarea la par, nu mai sunt blonda, sunt casatanie, am sa pun si eu poze dupa Craciun odata! noi am facut bradul azi dimineata! La Metro a fost nebunie, abia am gasit loc de parcare, sa nu va mai zic cat am stat la coada la casa!
Maine nu stim inca ce facem, dimineata mergem la biserica la programul de copii, apoi odihna!

Pupici la toate si pt cele ce pleaca in concedii le spun si eu de acum "Craciun fericit si numai bucurii in anul nou!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara!
Ruxandra condoleante.
Delia sa stapanesti sanatoasa cantarul.
Fetelor va multumesc! Este greu, dar incerc sa ma mobilizez. Tzuni din pacate la capitolul "optimism" stau prost.
Marcy, La Multi Ani!
Azi am fost cu cateva colege la o casa de copii, in Domnesti. Sunt 23 de copii cu varste cuprinse intre 2,5 ani si 17 ani. 3-4 sunt singuri, restul sunt frati: 3,4 chiar 5. Doamne ce nedrept! Nu toti sunt parasiti, unii sunt cu dezabilitati, unii un pic retardati. Parintii ori sunt si ei retardati, deci incapabili de ai creste, ori au fost scosi din drepturile parintesti. Oricum am fost impresionate. Am hotarat sa mai mergem, la 2 luni, sa le ducem lucruri necesare (mancare, hainute si mai ales jucarii).
Nu vreau sa va stric buna dispozitie creata de apropierea sarbatorilor Sfinte de Craciun.

Va doresc o duminica frumoasa!
Pupici la toate fetele

Mergi la inceput