Nou stil de viata (240)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Ruxandra, condoleante! Multa putere va doresc!

Zuzi, tu ce faci, mami, treaza la ora asta? Ca la tine trebuie sa fie cam 5 si ceva dimineata... Sper ca esti bine .

Eu am o instalare azi, asa ca nu-mi vad capul de treaba. Va pup pe toate.

Daniela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

Acum am citit..
Ruxandra, condoleante! Sa va intareasca Dumnezeu sa faceti fata si acestei incercari.

Donna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Ruxandra, condoleante, imi pare f rau pentru voi, Dumnezeu s-o ierte si voi sa aveti putere sa va sustineti unii pe altii.


Dragele mele, iertati-ma, am avut niste zile horror.
Am 68.2 kg in continuare, o iau de la aceasta greutatae si tinta este tot 55.

Va imbratisez, va urez un Craciun superb, un An Nou minunat si spun de acuma pt ca plecam la munte si nu stiu cand mai intru(desi mi-am luat cartela de internet )



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Ziua buna!

Ruxandra, condoleante! D-zeu sa o odihneasca in pace si voua multa putere!



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Ruxandra...sincere condoleante.

Fetele eu sunt la servici si prima oara din octombrie am reusit sa intru si eu pe net in interes personel.

So va poop si mai vorbim!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madelaine77 spune:

Fetelor,

Va pup pe toate si va urez un an nou plin de bucurii, sanatate si iubire. De maine plec si eu in vacanta de sarbatori si nu voi mai avea cum sa va scriu pana pe 5 ianuarie.
Zuzi, te rog sa ma treci si pe mine cu raportul in avans, m-am cantarit dimneata si aveam 71 kg. Sper ca dupa sarbatori sa revin mai slaba pentru ca sunt hotarata sa tin cura de slabire in vacanta.

MADELAINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Dana multumesc de intrebare sunt bien. De obicei ma trezesc la 6 dim dar cum azi s-a anuntat furtuna de zapada de pe la 4:45 eram in picioare. La 7 plecata din casa .
Furtuna a inceput de pe la 8 si inca mai ninge chiar si acum (12). Nu-ti spun cate sirene se-aud pe strada. Cred ca deja au deveni patinuar.

O zi buna tuturor.

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Gabi ti-am vazut printesa. Tare fotogenica si dezinvolta in poze. Seamana cu mami.

Carmen multumesc de ceai si cafea si buanatati. Astept poze si de la tien de la serbari.

Tzuni cate filme mai ai de vazut?

Gusta ce bunatati faci de Craciun?

Violeta o sa fie mai bine data viitoare.

Dordia multumesc de raport. Merg sa actualizez lista.



Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

iar am ajuns tarziu la PC...va scriu dimi, acum sunt prastie...

Ruxi, condoleante si iti doresc multa putere si rabdare ca sa-l poti ajuta si motiva pe sotul tau.

Carmen, m-am gandit la mentinere...ma mai gandesc un pic si va zic...

Dragelor, noapte buna si pe maine!
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Buna seara, doamne frumoase!

Eu acum am terminat instalarea. Ma apuc sa-mi fac bagajele si nu stiu cat mai apuc sa dorm pana maine la 4 cand ma trezesc sa ajung la aeroport.

O seara frumoasa va doresc,

Daniela

Mergi la inceput