Strumfi de 1 an (iul-aug 2007) (118)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Karligutza, aoleu...bine ca sunteti sanatoase!!!
Sincersa sa fiu, d, am observat fara sa vreau alunita de pe gatul Adelutei, insa, nici prin gand nu mi-ar fi trecut ca poate fi ceva asa de periculos, adica cu riscul de a fi ceva pe interior etc... Am zis ca e o alunita mai mare si gata...
Doamne...nici nu pot sa cred pprin ce ai treuct. Ma bucur ff mult ca sunteti bine Adeluta e o scumpete

Miki, fff frumoase pozele de iarna!!! Ce mi-ar place si mie sa vad zapada...
Cristina Imi pare rau ca nu am vazut privatele mai repede si ti-am raspuns asa tarziu Sincer...
Azi am fost la mine la serviciu, la o petrecere de Mos Craciun... I-a placut Andreei cum au cantat niste copii, cum spuneau poezii, doar ca s-a speriat de Mos Ce sa-i faci.....noi tocmai la Mos am dus-o. Eu m-am revazut cu colegii si a fost placut. O sa pun ceva mai incolo poze.
Jadi, voi ce mai faceti, ati reunit familia, baietii?

Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 www.andreeaioana.ro" target="_blank"> Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si Ana Maria - 13 noiembrie 2008
Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Monica, am reunit familia dar a fost atat de putin timpul zic, ca am alergat dupa emulatie culturala Baietii sunt bine, maine ii duc iar la braila,d e craciun vom merge si noi! In rest, transpir la greu cu doi, hehe, lasa ca vezi tu cum e .

Michi, mersic de poze! Sunt mai fericita sa vad ca exista locuri frumoase si nepoluate!

Karli, sa stii ca acum am facut niste legaturi cu seara de ieri si la Anya ma refeream si eu, cu toate pataniile mele, uneori imi venea sa o iau razna si atunci o sunam, nu neaparat pentru parerea medicala ci pentru ca stiam ca ma asculta cineva. E draguta nu?

Eu am raspuns la PM si am primit-o pe Ingrid frumos in plic! Frumoasa fata, se vede ca e pui de romanca

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Karli chiar ma gandeam ce e cu tine de nu ai mai scris. Ma bucur ca este bine Adeluta si ca ati scapat de stresul asta. Pentru fetita curajoasa. Te inteleg prin ce ai trecut cu branule si toate cele.

mychy super frumoase pozele! Imi place iarna in poze. Mai nasol e cand dau eu nas in nas personal cu ea.

Fetelor care primiti alocatia pe card in Bucuresti, ati primit cumva pe luna asta? Ca la noi e zero!!

mamik de Denisa Maria (20.07.2007) www.youtube.com/watch?v=G7F6ycqre2o" target="_blank">filmuletze



A child is not a vase to be filled, but a fire to be lit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Karli, multa sanatate adelutzei si tie. Bravo, bine ca v-ati luat de o grija! Va fi bine.
Cristina26,
Mi_a, multumim. Da, e ff nazdravan laur
Mychy, absolut indescriptibil de superbe pozele cand le vezi chiar ca-ti vine sa exclami: ce tara frumoasa avem, pacat ca-i locuita! Acu' pe bune, ce ar fi facut alte natii cu asemenea locuri? Bani, evident. Noi, nu! Saraci, da' cinstiti ne place noua

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

cristina26,sa te ajute Dumnezeu sa treci de temeri..o
asa patesc si eu dupa ce trec peste un hop mare cu mihnea,greu imi revin,psihic ca fizic nu-i bai.

brazuca,acum am primit si eu alocatia..dupa vreo 5 zile de asteptari...ca's subtiri buzunarele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Claucia, multumesc .
Nico, ti-am admirat iar copiii, imi place mult si cum doarme Andra zambind.
Cristina26, mi-ai parut taioasa pentru ca ai trantit propozitia si gata, acum e mai bine .
Brazuca, mie-mi vine alocatia acasa si deja a intarziat 10 zile, n-am idee ce se intampla.

Carla, s.14 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby la laptop

"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Am si eu nevoie de idei de mancare de sarbatori, dar fara porc. Ma gandeam sa fac sarmale din curcan, salata boeuf cu pui sau fara si cozonac, dar mai am nevoie de idei. Adica ma gandesc ca m-as plictisi sa mananc in fiecare zi acelasi lucru, chiar daca e bun.
Ma mai gandeam la un somon umplut facut in folie, dar nu stiu daca ma mai tin puterile. Carnati nu suport, piftie poate doar de curcan... nu stiu, mai ziceti si voi ce pregatiti ca sa fur idei .

Carla, s.14 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

Saby la laptop

"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Nico, ce dulceatza de vagabond!!!!!!!1 De unde i-ai luat outfitu' ala smecher????


Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
poze Laurash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

carla,in afara de ce am scris,iti spun ce as mai face dar nu fac ca deja e prea mult...bine,nu fac eu,dar na..un pui la cuptor umplut cu orez si ciuperci,peste tot la cuptor cu otet,foi de dafin si putin vin...mmmm bun rau,un fel de rulada din piept de pui umplut cu cascaval si sunca praga...tot la cuptor se face..mie imi place mancare la cuptor...sper sa te ajute sau macar sa-ti dea idei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui violetan
ti vine sa exclami: ce tara frumoasa avem, pacat ca-i locuita! Acu' pe bune, ce ar fi facut alte natii cu asemenea locuri? Bani, evident. Noi, nu! Saraci, da' cinstiti ne place noua


lasa draga ca se "indreapta" lucrurile, doar o avem ministra la turism pe Udrea, nu? ma scuzati, dar am si eu o obsesie.........cred ca v-ati dat seama.daca pana acu mai intrezaream luminita di la capatu tuneluilui, acu am orbit di tat!

daca mai aveti rabdare sa vizionati poze, mai am. de fapt sunt ale sora'mii............locuri superbe intr-adevar!
va pupez.

durata unui minut depinde de care parte a usii de la baie te gasesti

Mergi la inceput