Strumfi de 1 an (iul-aug 2007) (118)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Michi, niste poze cu zapada pls, ca sa ma destressez inainte de weekend .

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

ca sa revenim la oile noastre, nu am de gand sa ma ingras, dar........."o data in an e Craciunul!!!". la ce sa renunt? la salata? never ever! la sarmale? nu poci!. la sunculitza? la carnaciori?????? ............atunci pt ce mai traiesc?????????aia nu, aia nu!!!!!!!va dati seama ca gateste mama! dar si acasa daca eram tot faceam ceva ca-mi place sa ma respect de sarbatori!
va pupez.

nico nu pot sa vaz pozele,........cred ca e bolnav computeru meu!!!!

durata unui minut depinde de care parte a usii de la baie te gasesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui jadi

Michi, niste poze cu zapada pls, ca sa ma destressez inainte de weekend .

Deni & Vlad & Tudor


daca pun poze cu ce e p-aci in acest moment, mi-e ca tre sa-ti platesc tratamentu pt destresare............sau as putea sa pun unele vechi ca sa te oftic un pic. nush de ce da' iote ce rea ma facushi!

durata unui minut depinde de care parte a usii de la baie te gasesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Baga orice, nu mai conteaza, mai bine ofticata decat stressata .

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui jadi

Baga orice, nu mai conteaza, mai bine ofticata decat stressata .

Deni & Vlad & Tudor

nu stiu daca pe astea le-ai vazut...........
http://picasaweb.google.com/antoneta.dorna/DornaIarna#

da poate vrei unele cu vara , ca si astea-s bune pt ofticat!
http://picasaweb.google.com/antoneta.dorna/VfArsita31080802#
http://picasaweb.google.com/antoneta.dorna/VarfulGargalauIzvoareleBistritei22062008#

durata unui minut depinde de care parte a usii de la baie te gasesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

nu ma supar dna.jadi... si eu m-am exprimat la fel aseara cand povesteam acasa ce-am facut, ce-a iesit... bine ca n-are nimic in cap! (in-afara de ce e normal sa aibe of course! ).. multumesc! oricum trebuie sa multumesc la fel de inmiit, asa cum trebuie sa o iubesc pe Adeluta, dragutei noastre Anya20 care are un suflet de milioane! Practic ea ne-a ajutat sa lamurim toate aceste lucruri; daca nu era ea... asa incat multumesc mult de tot si frumos draga ANYA! ... si cum ziceai si tu jadi bine ca am avut cu cine discuta in momente din acestea de tensiune; uite asa m-a sunat Alina pe la 12 noaptea sa ma linisteasca din plans in una din zilele acestea....


mychydutza, intr-adevar am avut emotii mari!

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

karligutza,ma bucur ca adeluta e bine,slava Domnului!stiu ce inseamna sa-ti bubuie tamplele si urechile de ingrijorare si teama.sanatate

ma bag sa vad poze de mychy...sper sa vad..de data asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

superbe...in special cele de iarna,drum de padure,caluti,caini,zaaaapada,brazi...iar cerul care atinge pamantul e superb..n-am cuvinte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

si daca tot ma bagati in seama.......am mai pus neste poze cu iarna http://picasaweb.google.com/antoneta.dorna/Iarna#

Karli, inca odata ma bucur pt voi. . si cu hemangiomul exterior o sa faceti ceva? sau ramane asa?

durata unui minut depinde de care parte a usii de la baie te gasesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

nma superbe pozele si copiii . La noi ploua sau ninge?
karligutza imi pare bine ca totul s-a terminat cu bine. Stiu cum este sa iti fie teama. Eu traiesc cu frici, daca Ingrid nu se trezeste in 3 ore in somnul de peste zi, ma duc sa vad daca nu a murit... poate este normal tinand cont ca Paul a murit in brate la mine... Sunt constienta ca nu este nimic grav cu Ingrid, sunt constienta ca probabilitatea este foarte, foarte mica ca sa se intample ceva cu ea, si totusi imi sta inima in loc cand doarme mai mult sau cand nu se trezeste noaptea des. Sunt dati cand imi zic ca refuz sa imi mai fie frica, uneori reusesc, alteori nu... dar macar incerc.
CarlaV nu am fost taioasa, imi pare rau ca am dat aceasta impresie. Am sa incerc sa fiu mai explicita. Faptul ca prietena ta este dr aici nu imi zice nimic, e ca si cum as zice eu ca aproape toti colegii de munca/prienteni ai sotului meu sunt doctori. Ceea ce a zis prietena ta nu este suportat de nici o societate medicala. Webmd si societatea dr pediatri de aici spune chiar opusul si anume cu cat te apuci mai repede cu atat poti sa termini mai repede, dar ei nu recomanda pt ca copilul sub 2 ani nu este pregatit nici fizic, nici psihic. DAR sunt excepti, copii care merg de buna voie cand sunt foarte mici, fara sa fie incurajati si in nici un caz fortati -DE CATEGORIA ASTA VORBEAM EU.
Eu trebuie sa merg la my gym cu fata. Daca am timp o sa inregistrez sa ne vedeti si voi.
O zi buna tuturor!

Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput