Puiuti de Randunici 2008!! (159)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Clau, felicitari pentru dintisor!!!! si sa-l urmeze altii in liniste, fara maraieli si nopti nedormite.

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

Raluca, felicitari pentru nora! frumusica foc! ai fost mai rapida, ca ma batuse si pe mine gandul, desi era hotarata sa-l las sa o aleaga singur cand o fi vremea, dar eram gata gata sa-mi incalc hotararea la asa o frumusete!

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + la 7 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Salut! Dam si noi azi de baut, ca implinim 9 luni! De fapt, la ce masa a dat Miha, nu stiu dc mai vreti ceva si de la noi.Thea e in mare verva, azi a avut toata ziua ceva de zis...cred ca va fi o mare vorbareata. Astapta acum pe tac-su, care i-a promis un cadou, nici macar eu nu stiu ce.

Bomarzo, bine ai venit! Sa-ti traiasca Ioana, frumoasa foc!

Eu am inceput curatenia "cea mare", asa ca nu mai am timp sa scriu mare lucru. Va pup si va doresc o zi buna, cat a mai ramas din ea.

Cateva poze de azi, numai k Thea n-o sa fie model, ea detesta sedintele foto... Cu greu reusesc sa o pozez.

http://good-times.webshots.com/photo/2764374470103304986SsHjwN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aliceionescu

Cateva poze de azi, numai k Thea n-o sa fie model, ea detesta sedintele foto... Cu greu reusesc sa o pozez.

http://good-times.webshots.com/photo/2764374470103304986SsHjwN


Ce papusica dulce!!! Scuzati va rog de deranj, am vazut ca vorbiti la telefon.

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

Alice ce papusa curajoasa ai tu! Cum s-a desprins de pat, si sta pe piciorusele ei. si papuceii sunt tare dragalasi, asa ca Thea
sarbatoritilor nostri

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + la 7 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

ce atipica e prezenta pe crenguta! unde-s obisnuitele?

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + la 7 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

mihaaaa ....uituca ce sunt
LA MULTE LUNISOARE lui LUCA mic si frumusel! sa fie sanatos, vesel si voios, cumintel si sa te bucuri de el![pup]
si multam de tratatie

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

uite o randunica...nu le-a alungat frigul, liana, merci de urari, asemenea si voua

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Viata in 3 + la 7 luni
Luca creste
Miha scade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

Citat:
citat din mesajul lui aliceionescu

Salut! Dam si noi azi de baut, ca implinim 9 luni! Cateva poze de azi, numai k Thea n-o sa fie model, ea detesta sedintele foto... Cu greu reusesc sa o pozez.
http://good-times.webshots.com/photo/2764374470103304986SsHjwN


LA MAI MULTE LUNISOARE THEA frumusica!sa fii sanatoasa si voioasa si sa asculti de mami
mai aliciule cum sa nu dai de baut? intotdeauna mai e loc de cinsteala ....si cum domne n-a stat fata, ca e frumusica raaaaaau si eleganta si zambitoare ...ce pantofiori loz aveti dumneavoastra

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna fetele!
Noi am fost la serbarea de Mos Craciun si a fost foaaarte flumooos! copiii au primit cadouri frumoase, dulciuri, s-au zbenguit pe-acolo, au papat, mi-a placut!
Cand am ajuns la locul de joaca Stef tocmai adormise in scoica de 5 minute, iar cand am intrat acolo era muzica si galagie si imediat a belit ochii...si s-a dus somnicul lui...se trezise la 7 jumate . I-am dat sa pape ca i-am luat la cutiuta, mar, dovleac si gutuie coapte cu branzica, a papat tot, l-am dat in leagan, a mers putin de-a busilea printre baloane si apoi l-am pus in carut. Cand ma uit la el, adormise in fund . L-am bagat intr-un colt mai ferit si a dormit vreo 20 de minute.
Acum baietii fac nani. Pun si poze imediat

N-am apucat sa citesc din urma, am vazut doar ca Rebeccoasa are un dintzos?? felicitari!

Si La multe lunisoare sarbatoritilor de azi Luca si Thea! sa cresteti mari!

Alice, voi nu sunteti in listuta??

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze

Mergi la inceput