Gravidute & Mamici de IASI (75)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Daca doriti sa ne revedeti:

http://good-times.webshots.com/album/569223924keVWgB

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Si sa va amuzam putintel:
http://good-times.webshots.com/album/569226879EjtzUd

andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salutare
noi am disparut ca am fost ocupati
Am ajuns si noi la teatru la bad bed stories si am fost si cu fata la teatru luceafarul dum. la craciunul jucariilor.In rest, cumparaturi ,plimbari si treaba.
vizionat cateva poze, nu am reusit pe toate inca..
Samb am fost si noi in mall, dar ii era frica de mos si nu s-a apropiat prea mult incat sa ii fac poza singurica..
avem si noi poze noi incepand de aici:
http://good-times.webshots.com/photo/2773505330077540859NzwcuV




www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea

Cristina si Alessia Stefana

Aniversare 1 anisor
Dupa varsta de 1 an





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Super pozele! Sa-ti traiasca fetita frumusica!

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice_is spune:

Citat:
citat din mesajul lui aeperju

Si sa va amuzam putintel:
http://good-times.webshots.com/album/569226879EjtzUd

andrei



Ce bine stie el sa cante la pian...Pot sa o trimit si pe fii-mea la voi? Ea soprana, el pianist sa vezi ce duet fac... Pleaca vecinii din bloc
La voi a nins? Arunca cu un fulg de nea si la noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Aaaa, bun, deci facem de-un concert. Ne-am scos!

A nins dar in oras s-a si topit. Noi am fost intr-o comuna in apropiere si parca era alta lume acolo. Superb!

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice_is spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca0234

buna. multumesc de . noi am avut un week-end plin de peripetii.
sa incep cu vineri, cand flacaul meu s-a hotarat sa se dea jos din pat cand eu ii puneam de papa. intr-un minut, cat nu am fost atenta a facut ce a facut si l-am gasit pe jos. din acest motiv ne-am hotarat si i-am luat premergator de care e f incantat. dar il las putin in el pt ca imi e frica; in orice caz pot sa ii pun de papa fara griji acu.
sambata si duminica am fost plecati la tara, unde mititelul s-a chinuit cu noi in pat. aseara la 8 i-am facut baita si dupa s-a culcat iar azi noapte m-am chinuit eu cu el pt ca se dezobisnuise de patutul lui.
m-am hotarat sa nu ii tai portia de tzatza noaptea pt ca imi e frica sa nu ablactez; nu vreau sa il intzarc de pe acu. mai bine ma mai chinui asa cateva saptamani pana ii diversific suficient mancarea si dupa aia pot sa il intzarc fara mustrari de constiinta

anca lui Dragos-Andrei (08.07.2008)
http://community.webshots.com/photo/2533244300104507541UWLZBq


A reusit deja sa se dea jos din pat... bravo, vrem sa-l admiram pe Dragos in premergator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=129800&whichpage=13

fetele, bagati un oki acilea?



www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca0234 spune:

alice promit ca in momentul in care descarc poze cu el in premergator le pun pe net.
vreau sa va spun ca e innebunit dupa el. azi alerga prin casa. incerc sa il pun cat mai rar ca imi e frica; el e totusi destul de mititel.

anca lui Dragos-Andrei (08.07.2008)
http://community.webshots.com/photo/2533244300104507541UWLZBq

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Emma e foarte dragut baietelul! Si peisajul e feeric!
Kriss frumisica fetita ca de obicei! Si mamica e draguta! Se cunoaste ca ai mai dat jos din kg! Bravo!
Anca tot e bine cu patania, pentru ca ai vazut ca baiatul vrea pe jos! Cum era sa-ti d-ai seama sa-i cumperi premergator?!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 18+] cu
Concediu la mare 2008

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput