Anka, eu zic sa nu-l pui inca in premergator. Tu decizi pentru el, dar eu zic ca e prea devreme. Cel mai bine cere parerea pediatrului. Noua ne-a spus nu initial si apoi a zis ca poate dupa 8 luni.... ar mai merge, dar maxim 15 minute pe zi.
Emma, ce dulce e Andrei... Deci are cine concerta de Craciun.
Kriss, ce domnisoara....
vacanta la mare
Poze din august-septembrie
Poze din Copou
Lacramioara (08.12.1975) mamica
Stefaniei Iulia (05.12.2006)
Anka nu te supara pe mine dar este foarte rau sa-l pui in premergator de la varsta asta ii suprasoliciti coloana si poate sa aiba probleme mai tarziu.Incearca sa-tii in balansoar daca vrei sa stea mai ridicat
sau sunt unele scaunele speciale sa-i ajute sa stea in fundulet.Te rog nu te juca acum nu se observa nimic dar crede-ma ca am niste prieteni care se chinuie cu copilasul acum din cauza asta.Multi pupici si nu te supara te rog
mami fericita de Vladut Dominic
Anilansa, aglomeratia nu e buna pt copil dar de multe ori nu avem ce face.Insa e bine sa asculti ce spun altii si sa selctezi ce e mai bun.Nu ne-am nascut mamici perfecte dar ascultand in stanga si in dreapta reusim sa ne crestem bien puii
mami fericita de Vladut Dominic
Alynta si ce daca au aflat?Sunt invidiosi
?cum mai esti cum te simti?
mami fericita de Vladut Dominic
noi avem varicela

Alessia Stefana 