Gravidute & Mamici de IASI (75)
Raspunsuri - Pagina 17
mariussimiuc spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui danyelle005 nu ne mai spui nimic despre voi? |
Is virusata si nu am chef de nimic...nu prea am mai intrat zilele astea. Si pe langa toate astea m-am apucat de daramat prin casa...
Am o gramada de treaba si seara cad lata...Copilasii nu si-au revenit complet...
Sper pana la Mos sa le treaca. Daca nu,pana la primavara trece sigur,vorba lu' Zmeurel. Multumesc ca te-ai gandit la mine.
Ce face manuta Amaliei? 
Cristina,trece-o in lista si pe Andreea (mexxa)...2 adulti si 1 copil.
Any,ai detalii despre petrecerea de Mos pe prima pagina.
Cadoul il va cumpara fiecare pentru copilul sau. Si il aduce atunci in ziua petrecerii.
Ella,sa stii ca aceeasi dilema am si eu acum. Habar n-am ce-as putea sa le iau.

Lacramioara,bunicii nu au si alte rude pe aici prin Iasi?Ii trimiti in vizita.
Alina,lasa mai copilul sa tipe,doar n-ai sa-i pui calus.Asta inseamna ca e un copil dezinvolt si fara inhibitii.
Suma pentru Mos cred eu ca cel mai corect ar fi sa se imparta la 13-14-15...cate vom fi in momentul acela.
Cre ca mai voiam sa zic ceva...dar imi scapa...
Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
aeperju spune:
Oooo ce bine ar fi sa fi itnrat indemnizatia pe card....
NOi am fost la zapada si acum mergem la nani! Pupici si o duminica linistita va dorim!
emma si Andrei
alice_is spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui mariussimiuc Alina,lasa mai copilul sa tipe,doar n-ai sa-i pui calus.Asta inseamna ca e un copil dezinvolt si fara inhibitii. |
O las ca oricum nu am ce sa-i fac
.Soprana o fac
alynta27 spune:
Salutare!
Ne-am hotarat! daca ne mai primiti, ne inscriem si noi pe lista cu petrecerea de Mos craciun! Venim 2 adulti si 1 copil si unul din burtica( nu intra la numaratoare deocamdata!
) Am inteles ca aducem cadou de acasa,nu?! Inca nu m-am hotarat cu ce vin- dulciuri/ bautura etc, dar cu mana goala nu vin
!
Va pregatesc cateva poze noi!
Alina-Mirela cu
DAVID (27.06.2007) si
[ 17+] cu
Concediu la mare 2008
www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
David
Cum a aparut Printul!
alynta27 spune:
Lacra, David e la antibiotic in continuare! ii mai d-au si eurespal pentru secretii ca mai are mucuti si l-am mai auzit tusind! Azi l-am scos din casa la impartasit si i-a facut bine iesirea!
Alina-Mirela cu
DAVID (27.06.2007) si
[ 17+] cu
Concediu la mare 2008
www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
David
Cum a aparut Printul!
alynta27 spune:
Si pozele promise:
http://community.webshots.com/album/559716984wIXlbL?start=228
Alina-Mirela cu
DAVID (27.06.2007) si
[ 17+] cu
Concediu la mare 2008
www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
David
Cum a aparut Printul!
alice_is spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui alynta27 Si pozele promise: http://community.webshots.com/album/559716984wIXlbL?start=228 Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 17+] cu![]() Concediu la mare 2008 www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David David Cum a aparut Printul! |
Am admirat pozele. Ce bine seamana David cu tine
. Sa-ti traiasca
alynta27 spune:
Nu stiu ce sa zic Alice! Toti zic ca seamana cu taicasau, dar in ultimul timp, tot ei, zic ca a inceput sa semene cu mine! Lumea asta! Merci de apreciere!
Alina-Mirela cu
DAVID (27.06.2007) si
[ 17+] cu
Concediu la mare 2008
www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
David
Cum a aparut Printul!
moldoveanca spune:
Alynta am vazut puiut frumos si mamica obosita
.Parerea mea e ca seamana leit ci tati(ca si al meu)
mami fericita de Vladut Dominic
mariussimiuc spune:
Mie mi-a placut burtica...
Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

