Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (240)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebeka spune:

Am si eu o intrebare pentru fetele care stau in sect 4:daca aveti rds si daca da ce firma vi-l furnizeaza? cu multumiri

Bebeka,mamica fericita de REBECA-MARIA(15.09.2007)
[www.flickr.com]poze Rebeca[www.flickr.com]


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Andreea suntem alaturi de tine!

papanash nu am ajuns la posta, Puppi a fost si mai e cu mucii pan' la brau si azi mi-a facut 38°C, sper sa fie de la maseaua nr 2 care-i pe drum; am bagat paracetamol supozitor si de-i creste iara mergem la doctor la amiaza. Am sa iau datele pt a trimite banii prin banca, ma tem ca nu ajung la timp cu pliculet. Aveti si cont pt euroi?

Si noi votam zilnic cele 3 printese !

Nana ce-a mai crescut fluturasul si ce zambaret e !

LaviniaN ce mandrete de fata, ce codite....la noi inca nu-i parul foarte lung si mai e si cret, iar la codite nu prea sta.

Yaia sanatate delfinasului!

carpatina pupici trandafirasului si vacanta placuta in Ro.


Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui danuta36
Miru a mea mai nou o striga pe Yaia pe langa mama,tata,baba,aio,apa..


Aici sunt, Miru draga, spune-i Yaiei care-i baiu' (am fost plecata la un shopping scurt pt. Tudor)? Nu te-a lasat mami sa umbli la priza? Lasa ca-i arat eu ei!


Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Roxana, multa sanatate!
Si LA MULTI ANI sotului!
Ma bucur ca ai avut un weekend placut si te-ai distrat bine. Da' ia spune, ai mancat o bucatica de tort si pt. mine? Daca a mai ramas ceva tort trimit repede sacosa!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Andreea iti tin pumnii sa treaca totul cat mai repede! Imi pare atat de rau de ceea ce s-a intamplat, dar trebuie sa te uiti doar in viitor.

Sunt sigura ca ii vei mai face lui Vladi un fratior sau o surioara, totul este sa te refaci cat mai bine si cat mai repede. Vorbesc din proprie experienta, eu am facut 2 copii dar am avut 5 sarcini, 3 pierdute din pacate ...lasa ca o sa fie totul bine!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Andreea, e foarte bine ca vezi ambele fatete ale problemei si ma bucur ca ramai optimista si puternica. Sper ca macar si noi sa-ti transmitem ceva putere sa te refaci repede si sa o iei de la capat.
Un mare pentru o mamica super-curajoasa!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Andries, ! Esti tare!
Asa-i ca parca nu mai e atat de dureros cand te gandesti la cele 3 sarcini pierdute si auzi de langa tine, de undeva de jos, ca galaxia o sa fie salvata?

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Andreea, sunt tare mandra de tine, asa trebuie sa fi puternica, ai pentru cine, sa dea DD sa fi acasa in seara asta.
Betty, sa-i dai multi pupici si o imbratisare de la noi.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marunzika
papanash nu am ajuns la posta, Puppi a fost si mai e cu mucii pan' la brau si azi mi-a facut 38°C, sper sa fie de la maseaua nr 2 care-i pe drum; am bagat paracetamol supozitor si de-i creste iara mergem la doctor la amiaza. Am sa iau datele pt a trimite banii prin banca, ma tem ca nu ajung la timp cu pliculet. Aveti si cont pt euroi?


Yaia sanatate delfinasului!


Multumim mult! La fel si voua, vad ca si voi cu febra!
Vezi ca poti alege ca din contul tau de euroi sa transferi roni, alegi currency Romanian lei, numai ca-ti ia banca ceva comision pt. schimbul valutar. Cel putin al mine asa a mers.

Sanatate multa, Puppi Energia!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Betty, ai un de la mine ca ai sarit in ajutorul unei prietene dragi noua!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput