LMA Clopotei de ian-febr 2008 in sarbatoare (156)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Roxanici, ce printzesa superba ai tu acolo! A fost cu adevarat vedeta la petrecere...rochitele sint bestiale si motul prins cu snuruletz, delicios de tot. asta mi se pare foarte tare: http://good-times.webshots.com/photo/2340734670102763220kZkJkb.
iar tortul...numai bun pentru buburuza!

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



hai ca ramasesem logata pe contul comun ..

roxanici .. AMR 1 ZI!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anandrei spune:

Roxana, felicitari pentru Adelutza! O splendoare de copil si de o veselie contagioasa! A fost superba la turta!

************************************************************************
Ana-Maria de David pufosu' (11.01.2008)si cel mai fericit tatic, Andrei
Albumul nostru: mama, tata si copilul

************************************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aweya spune:

Am vazut toate pozele cu cele 2 sarbatorite care au fost fooooarte frumoase, cu rochite superbe:

Anita este foarte curioasa de ceea ce se intampla, ce simpatica este cum se uita la foarfeca nasei
Adeluta buburuza mica... ce frumos sta ea la pozat pe scari, iar tortul este...spectaculos!

Se vede ca v-ati distrat pe cinste! Felicitari, sa va traiasca, sa creasca mari, sanatoase, istete si sa va aduca numai bucurii

Nicole-mamica de Mihai Alexandru (26.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns remiclea spune:

buna tuturor
Mi-am incantat privirea cu fotografii de doua printese minunate ce sa mai spun din ce nu a fost spus inca? va doresc destula fericire cat sa deveniti bune, suficienta speranta pentru a fi fericite, destule dovezi cat sa va bucurati de fiecare clipa care se aseaza la picioarele voastre si destula rabdare cat sa descoperiti lumea
felicitari Alina si Roxana pentru micile minuni

Raluca de Adelina-Mihaela(08.01.2008)
poze
poze Ada
cat am crescut...
Povestea nasterii Adelinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aweya spune:

Am vazut poze cu Stefan de ancab, care este absolut delicios, iar poza "albastrel" este superba. MAmi ai un baiestel foarte frumos, o sa franga multe inimi!

Si am vazut-o si pe Gabi (ploscariu) cu piticii ei cei scumpi, sunteti frumosi cu totii!

Iar zilele trecute am vazut poze cu Bianca de aurel_cris, care este o minunatie de fetita! Mi-au placut foarte mult.

Nicole-mamica de Mihai Alexandru (26.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Hai ca de dimineata credeam ca voi avea timp de "forumit" astazi dar nu a fost asa...

Am vazut printre picaturi fotografii cu printesele sarbatorite :
mai, chiar imi vin lacrimi in ochi cand realizez ca am ajuns la aceste mopmente, de sarbatoare a 1 anisor de viata....

Super petrecere, super fetite, super tortuletze
cu mult drag Anita si Adelutza !!!!

Am mai vazut fotografii cu razvanel si jucariile lui primite de la mosul cel darnic foc!

Anaaaaa, welcome back !!!! Ce faci ? Ce face davidosu' pufosu' ??? Mi-e dor de el... Vreau fotografii !!! Ai mai vorbit cu lavinia ? Am tot zis ca o sun dar timpul asta ... ma omoara

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

'Neata, fetele!

Nu mi-am revenit inca, dar am vazut pozele cu clopoticile noastre frumoase, de la ruperea turtelor! Mda... ce sa zic? M-ati dat pe spate, sunteti foooooarte frumoase si vesele! Mi-a placut tot, ideea cu petrecere in familie este pe gustul meu, rochitele superbe, alegerile.... hehe, prevestitoare de bogatie si desteptaciune, mamici si tatici veseli si bucurosi... ce mai! 2 aniversari pe masura fetitelor sarbatorite!

Mai am de vazut poze, dar nu mi-am revenit inca. In continuare, ma doare capul si nu ma simt prea bine.

Ieri a fost frumos, ca era ziua de nastere a unui baietel, dar locatiaaaa... groaznica. Zona copiilor era lipita de cea a parintilor, precum si de o zona cu bowling si biliard. Brrrrr, groaznic, dupa cum am spus! Muzica house tare rau, oameni peste tot, si nu de la party, oricum la party au fost 22 copii si in jur de 30-40 parinti... agitatie mare si zgomot mult. Trebuie sa fim foarte atente cu locatia noastra, ca sa nu cadem in haos.

Roxana, da-mi si mie pe pm, te rog, de unde si cine v-a facut scara, precum si pretul, daca nu e mare deranjul. Noi suntem in proces de rebranduire, hehe... Si caut oferte si idei. Iar a voastra mi-a placut mult.

Incerc sa revin mai tarziu... poate cand ajunge Dani acasa. Acum e la studio, cu Grati si gasca ei de frumosi.

O sa incerc sa pun poze de sambata si cu decorarea casei, terasei si curtii.

Creata 1 cu Creata 2
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> NOU!! Filmulete Mariuca
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Revin cu o intrebare din cap trecut, poate nu ati observat-o:

Ieri i-am facut puiului meu, supa de galuste.I-a placut tare mult.La ora 17 i-am facut fidea in lapte, i-a placut si aia.Dimineata, cand a facut la olita, am observat ca kk era aproape alb.Oare de ce? De la galuste?

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 10 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Daca vreti sa il votati pe Razvi pe piciulici e la pg 52.Ma bazez pe voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Citat:
citat din mesajul lui creata2008

'Neata, fetele!

Nu mi-am revenit inca, dar am vazut pozele cu clopoticile noastre frumoase, de la ruperea turtelor! Mda... ce sa zic? M-ati dat pe spate, sunteti foooooarte frumoase si vesele! Mi-a placut tot, ideea cu petrecere in familie este pe gustul meu, rochitele superbe, alegerile.... hehe, prevestitoare de bogatie si desteptaciune, mamici si tatici veseli si bucurosi... ce mai! 2 aniversari pe masura fetitelor sarbatorite!

Mai am de vazut poze, dar nu mi-am revenit inca. In continuare, ma doare capul si nu ma simt prea bine.

Ieri a fost frumos, ca era ziua de nastere a unui baietel, dar locatiaaaa... groaznica. Zona copiilor era lipita de cea a parintilor, precum si de o zona cu bowling si biliard. Brrrrr, groaznic, dupa cum am spus! Muzica house tare rau, oameni peste tot, si nu de la party, oricum la party au fost 22 copii si in jur de 30-40 parinti... agitatie mare si zgomot mult. Trebuie sa fim foarte atente cu locatia noastra, ca sa nu cadem in haos.

Roxana, da-mi si mie pe pm, te rog, de unde si cine v-a facut scara, precum si pretul, daca nu e mare deranjul. Noi suntem in proces de rebranduire, hehe... Si caut oferte si idei. Iar a voastra mi-a placut mult.

Incerc sa revin mai tarziu... poate cand ajunge Dani acasa. Acum e la studio, cu Grati si gasca ei de frumosi.

O sa incerc sa pun poze de sambata si cu decorarea casei, terasei si curtii.

Creata 1 cu Creata 2
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> NOU!! Filmulete Mariuca
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona


Oh, te inteleg. Imi imaginez cum a fost cu toata galagia aia...
Eu am fost duminica in vizita la o vecina sa se joace dimitris cu fetita ei de 4 ani si jumatate... Ce urlete... ce jucari trantite pe gresie... ce curse de alergat prin toata casa... Am plecat ametita complet dupa numai 45 de minute!
Si au fost doar doi copii... dar 22 ?!

Ti-ai decorat casa !!!!! Super !!! Abia astept sa o fac si eu. Mi-am luat concediu 2 zile ( doar atat am mai avut...) si dupa ce-mi fac curatenia generala ma apuc de impodobit casa de sarbatoare...
Abia astept fotografiile! Sa fie si mariuca in ele !!!


Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput