Puiuti de Randunici 2008!! (156)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Clau, pai ati fost tare cuminti de-a venit primu' la voi! noi le punem la noapte sa le gasim dimineata

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

aaaa lasagna, te saluta carbonara dar nici eu nu ma laud si nici n-am mancat azi o sa-mi fie cel mai greu sa rezist tentatiei , ca sigur ii aduce mosu' si lui Vladutz ceva dulce si el n-are voie (acum ati inteles de ce cumpar eu cadouri copiilor, nu? ) eh, ce frumos e in decembrie
Clau ce v-a adus, ce v-a adus?

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

la toata lumea!
CAMI LA MULTI ANI, SANATATE, FERICIRE SI TOT CE ITI DORESTI!
Naty daca vrei iti dau eu niste par de la Diana, ca si-asa a invatat sa traga de mot de toata ziua asta facem, prinde motul-desfa motul
Luny lasa butoiul, e o perioada prea frumoasa ca sa intri in el!
Bubu valabil si pt tine si santate multa!
Mimo cam ce crezi ca face un sef de la cancan? De fapt care, pt ca sunt mai multi, in odine ierarhica. Si se comporta ca toti ceilalti, daca sunt unii mai mici ca tine si pe tine te freaca altii tu ii freci pe ei.
Si mie imi place luna decembrie, desi in ultimul timp eram cam lipsita "de spirit" anul acesta abia astept sarbatorile, s-o vad pe Diana cum va reactiona la brad
Sper sa apuc sa vb mai tarziu, acum ma pregatesc sa plec de la servici (ceea ce e o mare realizare!!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

super tare, carbonara

Clau, ce frumos ai zis tu! eu cu randunoiul nu prea am mai stat asa mult impreuna , el lucreaza mult, vine tarziu in noapte . Poate recuperam de Craciun si Revelion, cand are libere mai multe...
Poze cu Mosu' da? si ai ramas restanta si cu achiziile de la targ!! tz,tz,tz...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Cleme si multumesc!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Cleme sa-ti spun cum vad eu sefu' de la can-can Zice tare si gesticuleaza: scoate chilotii lu raduleasca, baga pantalonii lu' dani Hai du-te acasa

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Si acum , o veste trista pentru mine dar buna pentru voi Diseara scapati de mine, ca am musafiri Un ochi rade, altul plange (astia vin ca au auzit ca la noi vine mosu', d-aia )

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Citat:
citat din mesajul lui clauclau

A fost frumos rau in parc in seara asta, ne-am simtit super ascultand colinde cu ochii in ghirlande frumose de lumini si cu ceai fierbinte. Rebecca a fost cuminte si a dormit, Razva cu bicicleta pe langa noi si eu cu randunoiu' frumos de manuta! MAi ce-mi place perioada asta. Plus ca randunoiul sta foarte mult cu noi, si-a delegat oameni peste tot si el vine acasa la pranz sa stea cu noi. Si placerile marunte ale vietii cum ar fi mersul impreuna in parc, tinutul de mana si povestea fiecaruia din ziua respectiva plus fericirea de a ne privi copiii este absolut fantastic. SUNT FERICITA!

POZE








tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Clau, nota zece cat de frumos ai scris! da, astea-s bucurii ale vietii ce nu se compara cu multe altele care ne iau ochii...
M-a sunat si pe mine randunoiul ca in sfarsit se aduna pe acasa, i-am zis sa ia apa plata pt fata si zice "Nu, mai bine vin acasa si iesi tu sa iei, ca sa mai dai cu nasul de aer". Si eu am sarit in sus de bucurie. Uite, e si asta uneori o mare bucurie a vietii, sa iesi la colt dupa apa plata dupa zile intregi de stat incuiata. PE BUNE!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

M-as duce si eu dupa apa plata dar mi-a blocat unu masina ca am parcat in locul lui Asta da bucurie

Lunyam uitat sa intreb, ai reparat centrala aia
Sa revenim la spiritul sarbatorilor insa Clau

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput