Strumfi de 1 an (iul-aug 2007) (116)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Am zis ca am fost la eco? Am vazut bebe, masurat ce trebuia, ascultat bcf-urile si totul e in regula, peste o luna imi va spune si sexul.

Am zis ca Saby n-are cadou de Mos? Nu i-am luat ceva special dar saptamana viitoare vine un colet de departe si are si ea ceva acolo.

Tot uit lucruri, parca as fi gravida .

Carla, s.12 si mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Acum in pragul sarbatorilor vreau sa va multumesc din suflet la toate cele care ati luat din timpul vostru si ati decis sa veniti la intalnire in parc. Nu am cuvinte sa imi exprim aprecierea pentru gestul vostru nobil. Azi ma gandeam la voi si la cat de mult as vrea sa va mai intalnesc. Nu stiu ce ne v-a oferi viitorul dar daca v-a fi cu putinta din partea mea si a a voastra as dori foarte mult asta.
Multumesc mult si tie Alina.a pentru ca te-ai intalnit cu noi si pentru o primire deosebita (acum stiu ce bere se bea din sticla si care nu).
Karligutza multumesc mult ca te-ai intalnit cu noi si ca ne-ai dus in Poiana Brasov.
Luna1 iti multumesc din suflet inca o data pentru ca ai venit asa un drum lung sa ne vezi.
Iar de copilasi ce sa spun sunt perfecti cu toti: Anya si Arina sunt surori ideale ~visul fiecarui parinte care is doreste 2 copii. Andreea Ioana este atat de dulce si finuta, Miron Petru cu ochisorii aia mari si gurita micuta este o frumusete de baiat nu alta . Matei este un dulce iar viteza lui in a merge dea buselea nu o poate duplica nimeni, Andrei si Stefan sunt atat de fumusi, unul blodut altul satenut inchis sa ii mananci nu alta. Daria este o scumpete frumoasa foc, Mara si Alma erau asa de dulci cu parutul lor blondut, Alesia este o dulceata si ea, de Vladut ce sa zic perfect este cuvantul potrivit, iar Adelise si Cosmin sunt superbi, cum este de altfel si Adeluta si Elisa ~ perfectiuni intruchipate.
Sunt atat de impresionata de tot ce s-a intamplat incat mi-au dat si lacrimile.
Sunteti cu adevarat minunate si va multumesc!




Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

buna seara!!!!! am fost in Auchan dupa niscaiva cadouri......doamne ce nebunie, ce de lume.....ce inghesuiala. i-am luat o orga, tare frumoasa, sper sa-i placa....si binentzeles, i-am luat si o tablita de aia de scris, de la taraba, la numai pretul de 5 ron acu sa vedem ce face cu ea.
dana, bine ca ai schimbat salopeta!
musso, esti fumatoare? n-ash fi zissi eu mai trag cate o pipa, da numai asa de divertisment. pt unghii, foloseste tratamentul de la Farmec cu vitamina B5. si scurteaza-le cu pila de carton. nu mai folosi forfecuta sau unghiera. la mine a functionat de minune, ca si eu aveam unghii care se exfoliau in draci.
cristina, ce frumos povestesti tu....esti tare sensibilami-ar fi placut sa te cunosc in carne si oase, da poate alta data, doar n-au intrat zilele in sac.

dar voi fetelor cucuietelor.......voua v-a adus ceva mosul??????

Vine,vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

si pt ca tot bantui de una singura p=aci .....

Bula sta pe peron sa plece la armata. Cu el, mama-sa si gagica-sa. Ambele vor o poza de la el. Din pacate Bula are numai o poza la el, poza care a facut-o in acea vara la nudisti. O rupe in doua: partea de sus o da prietenei si partea de jos mamei sale stiind ca asta e cam mioapa si nu o sa-si dea seama.
Ma-sa se uita un timp la poza si zice:
- Da, da exact ca tac-su! Nebarbierit! - iar cravata ii sta stramb...


Vine,vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

asa m-am apucat si eu de divertisment,acu'cum spal un vas cum se nesesita(sau cum s-o zice)o pipa...viciu,mareeee...problema e ca nu-mi gasesc motivatia aia puternica sa ma las...sa nu-mi spuneti sanatate ca nu tine

maii,eu cred ca tb sa iau tablita aia,nu se poate..instinctul de ..e mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

asa m-am apucat si eu de divertisment,acu'cum spal un vas cum se nesesita(sau cum s-o zice)o pipa...viciu,mareeee...problema e ca nu-mi gasesc motivatia aia puternica sa ma las...sa nu-mi spuneti sanatate ca nu tine

maii,eu cred ca tb sa iau tablita aia,nu se poate..instinctul de ..e mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

....de turma???????
pai o sa ti se ingalbeneasca unghiile, o sa ti se ingroase vocea, o sa faci riduri...........am o amica care s-a lasat pt ca i-a zis un barbat ca intre a saruta o fumatoare sau o scrumiera nu e nicio diferentzasa nu dai cu roshii.......

Vine,vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Michi de unde scoti bancurile astea?

Cristina esti prea finutza. Noroc ca mai exista oameni ca tine care sa ne faca sa mai vedem si frumusetea din lume, nu numai ..... ma abtin.

Tare mi- e ca primesc o nuielusa. Eu chiar mi- am cremuit ghetele; doar ca nu le- am pus la geam.

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007)


''Cand aveam 15 ani, credeam ca tatal meu era cel mai stupid om de pe pamant. La 20 de ani am fost surprins sa constat tot ce a invatat omul asta in 5 ani''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

[quote]citat din mesajul lui cristina26

mychydutza ar fi minunat sa putem sa se intalnim cu tine si Marius-Andrei data viitoare. Cine stie paote o sa ii intalnim si pe Vlad si Tudor. D-ne ajuta!
ddanagh esti o dulce. Multumesc!
musso17 Eu iti doresc succes!

Ingrid; filmuletul lui Ingrid

www.youtube.com/watch?v=99ItPu2KUKs" target="_blank"> copiii nostri; ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Yupiiiiiiiiiii, a venit mosulllllllllllllllll.


Eu am primit o excursie la munte. La 7 plecam si revenim maine. Va pup pe toate, sa va umpleti inimile cu bucuria celor din jurul vostru. La intoarcere as vrea sa citesc cum au reactionat strumfii la vederea darurilor. Pupici!

Mergi la inceput