Campina la apel! (2)
Raspunsuri - Pagina 20
andruskandu spune:
N-ar fi rau...
Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii
(Vrajitorul din Oz)
Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa EMMA!
Poznele lui Andrei
Nasterea lu' Andrei
www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei
Andreea
lui
Andreiut Puiut 11.06.2006
devoska spune:
Cred ca soacra-mea doarme iepureste... azi de dimineata ma intreaba, ranjind, daca am dormit bine
. Daca ar mai atarna ceva pe la geam cred ca i-ar prinde si ei bine
.
misha71 spune:
aveti grija cu atirnatu' sa nu ia de bun chiar tot ce atirna 
***********************************************************************************
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!
www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor
andruskandu spune:
Dev, ce faci? Se vede treaba ca nu mai ai timp de
...
Mi-am pus camera web... asa ca, poate ne vedem... live![]()
Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii
(Vrajitorul din Oz)
Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa EMMA!
Poznele lui Andrei
Nasterea lu' Andrei
www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei
Andreea
lui
Andreiut Puiut 11.06.2006
misha71 spune:
miine e ziua lui devo!!!!!

***********************************************************************************
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!
www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor
andruskandu spune:
Hait! Ca se lasa cu tort si gratare!
LA MULTI ANI!





Sa ai parte de cele mai fericite zile, cu impliniri si bucurii!
Eu maine nu-s pe-aicea, asa ca-ti urez de azi...
Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii
(Vrajitorul din Oz)
Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa EMMA!
Poznele lui Andrei
Nasterea lu' Andrei
www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei
Andreea
lui
Andreiut Puiut 11.06.2006
andruskandu spune:
Mishule, cum deschid capitol nou? Data trecuta am scris eu si-am bagat linkul, dar acu' vreau sa dau copy-paste si habar n-am cum... Da' spune ca unei babalici, pas cu pas...
Pliiiiz!
Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii
(Vrajitorul din Oz)
Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa EMMA!
Poznele lui Andrei
Nasterea lu' Andrei
www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei
Andreea
lui
Andreiut Puiut 11.06.2006
misha71 spune:
deschizi separat, pe alta pagina subiect nou
te duci la prima pagina de aici, de la cap.2 si dai edit la primul mesaj (ca e postat de tine, daca era postat de altcineva, dadeai reply with quote)
dai "copy" la tot mesajul si dincolo, la subiectul nou, dai "paste"
In plus la subiectul nou pui link-ul de la cap.2
si gata cap.3 ![]()
Spor la treaba 
Hai sa incepem cap. nou cu petrecereeeee!!!!!!!!!!!!!
***********************************************************************************
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!
www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor
devoska spune:
Mai fetelor ce pe faza sunteti! Multumesc pentru urari!
Hai ca va astept cu gratare, tort si sampanie! Si cu specialitati ucrainiene...
Am intrat doua minute doar sa vad ce faceti! Promit ca de luni recuperez! Si facem petrecere mare!

misha71 spune:
devo!! 




si LA MULTI ANI!!!!! 


























***********************************************************************************
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi / Cu terapie MIHAITA POATE FI UN COPIL NORMAL-AJUTATI-L!!!
www.dropshots.com/popescu71#albums/verde/2008-12-14/05:27:48" target="_blank">Curiosilor
