Campanie de responsabilizare a autoritatilor (8)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Depinde cum o sa fie legea, poate se pune conditia "da, subventionam fiv-uri, analize etc dar facute doar la stat, nu la particular"(costa mai mult).
In conditiile astea clinicile particulare nu vor fi prea fericite pentru ca e posibil sa piarda clienti.



Meritam ca analizele si procedurile privind infertilitatea sa fie gratuite!




Infertilitatea este o boala


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Georgia, welcome back! :)

Vorbeai tu de contactat dna Maya Simionescu de la A.R. si de scris Biancai Brad, eventual sa ne faca un articolas cu link la blog pe site-ul sau. Poate iti gasesti timp. :)

---------------------------
http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Ce liniste...
A venit vacanta?
Cred ca stirea cea mai importanta pe care putem sa o mai aflam anul asta este numele ministrului sanatatii. In rest, cred ca toata lumea isi va lua concedii si se va ocupa de subiecte mai vesele.


Meritam ca analizele si procedurile privind infertilitatea sa fie gratuite!




Infertilitatea este o boala


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

multam luca de reprimire .. candva , intr-o zi mai buna ca asta , poate o sa spun cat de mult m-a bucurat atitudinea ta

trimis la bianca brad.. lung , lat , siropos , sa vedem daca reusesc sa impresionez (am postat si linkurile cu acest topic si cel cu blogul)

la dna simionescu trebuie sa gandesc ceva un picut altfel .. o sa dureze ceva

va doresc o seara buna in continuare



Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

georgia, o si de la mine. Pentru mine nu plecasesi, sa stii. Daca eu nu mai scriu la un moment dat cateva zile sa nu ma dati la disparuti!


Meritam ca analizele si procedurile privind infertilitatea sa fie gratuite!




Infertilitatea este o boala


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Articol in cotidianul despre noile doamne din parlament.

http://cotidianul.ro/noul_val_feminin_in_parlament_de_la_sexos_la_serios-67357.html

Pe care le vom ataca dupa 1 ianuarie, sa simta ca au fost alese si ca exista probleme urgente de rezolvat!




Meritam ca analizele si procedurile privind infertilitatea sa fie gratuite!




Infertilitatea este o boala


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LuciLu spune:

Am trimis articolul la INFO SANATATEA, astept raspuns de la responsabil PR, dna Laura Matei sa ma anunte cand va aparea in revista lor.
Va mai tin la curent cu ce se intampla.

Luci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Nici eu nu v-am parasit, dar avem o perioada tare aglomerata la serviciu, n-am apucat decat sa citesc pe ici-pe colo.
Ioana, felicitari pt interviu, din pacate n-am cum sa ascult radioul decat seara, dar sunt convinsa ca te-ai descurcat f bine.
Georgia, cum o sa reusesti sa speli atata cenusa?
Zilele astea intru mai rar, dupa saptamana viitare voi fi mai libera, asa ca o sa ma gandesc la o idee de articol pentru blog... sa vad daca reusesc sa scriu ceva.





poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

mie sa imi spuneti ce trebuie sa fac
de saptamana viitoare stau acasica asa ca timp am.
am grija de inimioara mea micuta si draga.
Pup

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Eh, e normal sa ne mai tragem sufletul putin, marele iures din perioada electorala s-a incheiat, si cu rezultate intermediare bunicele pentru noi, zic eu. :) Sa vedem cum le fructificam.

Acum trebuie sa asteptam sa se instaleze noul parlament si noul guvern si, dupa sarbatori, punem tunurile pe ei.

Printre picaturi, daca ne mai vine vreo idee/oportunitate, putem continua, dar mai à la légère.

Sa notam emisiunea despre campania noastra la Radio Romania Actualitati, cu Ioana vorbind despre cauza - emisiune pe care nu a inregistrat-o nimeni, pentru ca nu am aflat in timp util cand se difuzeaza. :)) Dar a fost difuzata, e de bine. Si vom pastra legatura cu realizatoare, dna Lavinia Vasiliu - multumim.

---------------------------
http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput