FIV in Ungaria 47

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Dupa ce v-am scris voua am sunat un medic de aici din Resita sa fac o programare pt saptamana viitoare si spre surprinderea mea avea loc azi pt ca renuntase cineva asa ca m-am dus eu si m-am linistit, bebita e fetita sigur ca am vazut putica bine, isi schimbase pozitia, nu mai statea chinuita, nu am vazut piciorusele din toate unghiurile dar nu s-a vazut nimic anormal si asta m-a linistit, dr asta a zis ca are 2484g si din punctul lui de vedere e totul bine. A zis ca am o burtica foarte frumoasa si ca nu am vergeturi deloc, ce m-am bucurat ca a zis ca burtica asa cum trebuie, eu credeam ca e cam mica. Va pup pe toate
Liana cum adica il pupi pe Dan, pe mine cine ma pupa?
Maine imi dai vesti da? burtica si baietelul

Mihaela 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Espe spune:

beta hCg in ziua 11 de la ET: 94.72

Dr Zadori mi-a scris:
Do you like the feeling to be pregnant? this value shows a viable pregnancy on day 11. You should repeat it on Saturday if you can. I am very happy! I am extremely happy now. Best regards!

Daca vreti ma puteti trece si pe mine pe prima pagina ... Este primul FIV facut vreodata, nu am facut IA inainte. Dr Zadori a facut si ICSI si hatching.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

Beta HCG 143.2 ziua 11a ...


Nu stiu cum sa va descriu ceea ce simt ...

Multumesc tuturor pentru incurajari si pentru sustinere !!!

liana, miha, gyiongyi, acum sunt veridice pozele noastre din aprilie cu titlul gravide 2008...

pe toate

Klu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Ce vesti frumoase aici!

Espe si KLU , FELICITARI! Sarcini usoare si sa va vedem mamici cu bebei sanatosi!
Dr. Zadori e din ce in ce mai indemanatic!


tuturor!



Andreea de Filip Gabriel (27.06.2007)

Marinarul vesel, Filip la 1an
Asa cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

Fetelor am si o o rugaminte mare la voi. Sunt membra a comunitatii desprecopii cu incercari repetate si un esec in fiv. Eu personal am renuntat la lupta dar pentru a reusi sa trec peste aspectul psihologic incerc sa fac altceva pentru mine si pentru ceilalti. Asa ca fac un masterat in comunicare si m-am gandit la o lucrare pe tema impactului pe care infertilitatea il are asupra femeilor, cuplurilor si societatii si cum infertilitatea devine incet incet "minoritatea cea tacuta" asa cum am gasit-o numita intr-un articol.
Asadar am construit un chestioar cu intrebari care sa ma ajute sa-mi construiesc cazul si sa fac studiul pentru examen. Am uploadat chestionarul pe internet si pentru cine doreste sa participe, sa mi-l trimita la motanas2@yahoo.com. Nu am nevoie de nume ci doar de raspunsuri sincere.
www.zshare.net/download/52282943497da930/" target="_blank">http://www.zshare.net/download/52282943497da930/
Nu uitati sa treceti pe chestionar varsta!

Va multumesc din suflet!!


cami




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Espe si KLU , FELICITARI! sarcini usoare si la termen fetelor a venit Mos Nicolae la voi ce daruri frumoase va adus ma bucr tare mult pentru voi
Gyongyi



Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si al Maicutii Domnului voi reusi







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julia75 spune:

Espe si Klu, felicitari!!!!!!!!! Sarcini usoare si la termen!


Julia 38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

espe, klu felicitari si sarcini usoare .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Klaudia si Espe FELICITARI !!! Sarcini usoare si copilasi sanatosi!!!
Julia cam rar pe aici. Mai ai un pic pana la marele eveniment!




"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamibria spune:

KLU SI ESPE ,FELICITAAAAAAAAAARI!
Ma bucur mult pt voi!A avut mana buna Zadori.
Aveti grija de mormolocii din burtica, sa creasca mari si sanatosi!
Maine trebuie sa fac si eu bgcg dar azi ma simt ca si cum ar da sa-mi vina stopul;si voi ati simtit asta cu o zi inainte de test?
In afara de aceasta senzatie,ma simt f. ametita,probabil de la utrogestan...
Va pup pe toate!

Mergi la inceput