FIV in Ungaria 47

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamibria spune:

Salutare!
Asta cred ca este linistea ce precede furtuna;sa speram ca va fi ''furtuna bucuriei''.
Eu sunt in z9 de la ET dar astazi am ''incercat'' un test de urina care s-a strambat la mine cu o liniuta...
A avut cineva testul poz. in z9?Sa mai sper la ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamibria spune:

KLU si ESPE va tin pumnii!!!
Sa veniti cu valori mari,sa ridicati si altora moralul!!!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

Salutare fete dragi
liana multumim ptr noul cap.SA FIE CU NOROC!Mie trebuie sa imi dati mai multe explicatii cu tipic lui zadori,ca m-ati pus pe ganduri.Oricum cred ca e de bine .Te pupicesc si astept explicatiile
klu si espe sa fie mareeee!!
mamibria
Eu am inceput de ieri cu trat de stimulare si maine merg la Szeged la eco.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

mamibria ti'am spus io ca te manaca..si al meu a fost negativ..si nu in z9 mult mai tarziu..da?ti'am spus betaaa spune..da'le incolo de teste de urina..io te pup si stiu ca va fi bine,
pamy spunem tipic pt ca asa face Zadori..nu sta pe ganduri diloc..daca vede ca e o sansa spune direct inseminareeeeeeeee si de fiecare data o zice bine.te pup si multa baftaaa
kla te pupam suntem aici..
Espe tinem pumnii
mihaaaaaaaaaa cuum fu la doct?

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Kla , espe , mamabria , aveti incredere in sansa voastra va fii bineeeeeeeeeeeeeeee
Cami miine te astept cu bitaaaaaaaaaaa pe tine , pe Petrica nuuuu.
miha nu ne dai nici un raspuns de reultatele de ieri ?????
LIANOOOOO grasuuuuu ??? sint suparta pe el , pe tine nu
multi tuturor.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Cu parere de rau..,Daaaaaa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pamy spune:

gyongyi lasa bita pe poimaine la mosu ,ca el e cu bata.Da nu vreau sa vina nici el cu bata ca am fost cuminte
liana stiam eu ca e de bine.Mai am o rugaminte: pune-mi o pila buna la gyongyi,ca maine ma asteapta cu bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Vin si eu cu noutati, am fost ieri la dr si am vazurt-o pe bebita dar foarte putin pt ca statea intr-o "pozitie vicioasa" adica avea fata bagata in burtica mea deci ne arata doar un profil statea cu o manuta intre picioare, ca doar il rugasem sa se mai uite odata la sex, si cu picioarele intr-o pozitie ciudata nu stiu de ce se chinuie asa ca dr a zis ca mai are loc. Avea 2370 g la fix 34 de sapt si a zis ca sa am rabdare ca nu vrea sa imi desfaca firul de la serclaj pana la anu, a mai zis ca el era sigur ca o sa nasc prematur dar ca acum nu mai crede asta si sa nu ma mai duc la control pana pe 3 ian dar sa-l sun sa-i spun cum ma simt pe 19, iar pe 25 sa-i spun craciun fericit ca el e in Germania. Mi-a scris totusi un bilet pt un alt medi care o sa-i tina locul de sarbatori. Si uite asa am plecat eu linistita de la clinica si am tras o intalnire cu 2 burtoase, Borzasimo si Andreea, a fost frumos dar apoi toata noaptea nu m-am odihnit si m-am gandit la tot felul de lucruri urate ca daca ii ramane piciorul stramb, ca daca are un motiv de sta asa chinuita, etc... iar dimineata am vrut sa-l sun pe dr sa-i spun ca mai vreau un eco dar nu m-a lasat sotul, ca oricum nu cred ca s-a intors si tot nu am fi vazut bine. Am plecat acasa si am vazut in mama si copilul la sapt 32 copilul sta cu picioarele axact ca fetita mea.Sper a fie bine.
Liana l-am sunat pe Cata ieri ca stiam ca este in Tm dar se pare ca plecase, tel de Ro era inchis, te
atelocin

Mihaela 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

mihaaa ma bucur ca sunteti bine..acu stai in puii mei linistita ca stii ca nea doct ala a avut intodeuna dreptate..va pupp/.si da grasu numai era plecase de dimineata rau ca ii era dor di miniil pup pe Dan
gyongyi sa nu'ti para rau ca nu se duse de tot
pamy nu tree muma sa'ti pun pilela ea merge fara..iar cu bata daca e cazu io zic sa deaaaaada sa dea binete pup si baftaaaaaa multaaaaaaaaa
klaaaaaaa mii dor de tinete pupp

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput