Mamici si burtici de Baia Mare (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melly23 spune:

eu azi lipsesc dar va urez distractie placuta!!!

si sa vedetzi ce a facut Amelia!!!



si se intoarce pe o parte si mintenas pe burta!!!

Noi si fluturica Amelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihor spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancaurn

Ok, la 13 la Mara.
Mihor te-am trecut pe listuta de gravidute, dar nu stiu ce vei avea. Fetita, sau baietel? Si cand e DPN-ul?
Anca81 te-am trecut.

Anca, mami fericita de Cezara (19.07.2003) si Dragos (11.06.2008)
Daca vreti sa ne cunoasteti


O sa am o fetita --> Sofia
Si DPN e 4 Decembrie...peste 3 zile

Burtica de 40 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Ancaurn, trece-ma te rog si pe mine in lista.

radcarmen
Vlad Gabriel, DN 7.04.2007, 2890 g, 52 cm, Apgar 9/10, cezariana de urgenta, dr. Mircea Sasaran, Euromedica Baia Mare

Data mea de nastere este 24.10.1975

Multumesc anticipat Anca!




Carmen, mami lui Vlad Gabriel - 7 Aprilie 2007
Vlad de la 0 luni la 1 anisor
Vlad 1-2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Hehe, acum vad ca si Mihor s-a gandit la numele Sofia pentru fetitza ei! Poate o sa fie o noua moda pentru generatia '09, cum a fost Alexandra pt. anii '90;))
Cred ca ce emotii si nerabdare pe tine, Mihor...ce bine-o sa fie dupa 4 dec. cu fetitza. Tu cum pui accentul la nume, pe "o" sau pe "i"?
Sa-mi treceti va rog si datele mele: dpn 21 aprilie, dr. Sasaran. Mai trebuia ceva?

19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Hehe, acum vad ca si Mihor s-a gandit la numele Sofia pentru fetitza ei! Poate o sa fie o noua moda pentru generatia '09, cum a fost Alexandra pt. anii '90;))
Cred ca ce emotii si nerabdare pe tine, Mihor...ce bine-o sa fie dupa 4 dec. cu fetitza. Tu cum pui accentul la nume, pe "o" sau pe "i"?
Sa-mi treceti va rog si datele mele: dpn 21 aprilie, dr. Sasaran. Mai trebuia ceva?

19

Mie imi place cu accent pe O sau pronuntat frantuzesc ca si Sophie...Dar fiecare o sa-i spuna cum o sa vrea ;))
Am emotii pentru momentul inatlnirii...imi inchipui ca o sa fie uratica...asa sunt cam toti copilasii la nastere...Azi am avut cateva dureri de spate mai puternice si scurte fulgeraturi...e clar ca momentul se apropie dar nu stiu cand...Ma tot fierbe :))

Fetelor...v-am vazut azi...nu va stiu dupa nume...dar va tin minte din poze :> Erati pe langa expocom cu carucioarele...ia sa vedem stiti despre cine e vorba?


Burtica de 40 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

Ancaurn...Anca81 si Malinka (adica eu )...daca ne-ai vazut, de ce n-ai venit sa ne saluti?

super vremea azi...macar de-ar tine toata saptamana (sa n-am pretentii mai mari ca cine stie...) sa putem sa iesim mai mult...




Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...
Povestea minunii mele

Aici vedeti poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malinka spune:

mihor, nikolletta, tinem pumnii in continuare...

melly
... pentru amelia...draguta de ea, stie ce trebuie sa faca cu sticluta...si ce sexi e...

Mami Loredana si Marc Alexis, o minune de copil...
Povestea minunii mele

Aici vedeti poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Radcarmen esti pe listuta. Abia asteptam sa-l cunoastem si pe Vladut.
Mihor,Ilinca dati-mi va rog si datele voastre de nastere, sa va putem face urarile de rigoare cand o fi cazul.
Mireille unde esti? Ai nascut? DPN-ul e depasit. Pentru orice eventualitate, scot agitatele:
Melly uite o pt Amelia. Merita!
Mihor De ce nu ne-ai tras de maneca? Data viitoare sa o faci! Te rog mult!

Mai fetelor, oare nu ar fi mai bine sa facem un user comun, de exemplu "baimarence" sau cum vreti voi, cu o parola pe care sa o stim mai multe, si cand se umple un capitol, cine e pe faza deschide unul nou de pe user-ul comun. Ca eu am deschis acum, dar daca patesc si eu ca Rodica si nu am timp fix cand e de deschis capitol nou? N-as vrea sa ne urcam moderatorii in cap. Sunt niste reguli si trebuie sa facem cumva sa le respectam. Si putem face si un mail comun, unde sa trimitem fiecare ce vrem sa impartasim si celorlalte. Ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaurn spune:

Neuron obosit!


MIHOR, NIKOLLEETTA



Mergi la inceput