Gravidute&Mamici de IASI (74)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui danyelle005
Azi nu ne putem intalni la Stanley pt ca au petrecere; daca vreti vineri e liber.

vai de capul meu... M-am apucat si i-am spus lui Robert ca mergem la joaca dupa amiaza...Na,ce ma fac acum?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ella10

am pus niste poze noi de aici http://good-times.webshots.com/photo/2108791860102079653ZtCAWF?vhost=good-times

Ce studioasa mica...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui danyelle005
Voi ati facut curatenia de Craciun? Eu poate reusesc saptamana viitoare

Eu poate reusesc in ziua de Craciun...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byu spune:

Eu propun altceva:
Veniti vineri ora 18 in fata la Carrefour si mergem toate la cascat gura si eventual la cumparaturi...ne hotaram pe loc, ce ziceti?

Byucu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuscut spune:

Hello!

Vad ca azi nu a dat nimeni cafea asa ca poftiti va rog!

Ma bag si eu acu in seama in ideea ca vom reusi sa ajungem la Mos...Raluca, vineri seara in Carrefour e JALE. De obicei e foarte aglomerat dupa-amiaza insa vinerea e si mai si. Si unde mai pui ca maine ia lumea cadouri... de Mos Nicolae. Asa ca mai bine ne vedem azi, ce ziceti?

Irina, de Maria Iustina- 12.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byu spune:

AZI NU AM BAAAANIII

Byucu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Haideti sa ne intalnim la alt loc de joaca.Dar eu in afara de ala din mall nu mai stiu altul.

Raluca,ne intalnim azi sa stabilim ce...cum...cand...unde...de ce... Nici eu nu am bani azi.

Deci...ne mobilizam si facem adunarea in alta parte? Eu oricum ma duc...promisiunea e promisiune.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuscut spune:

Citat:
citat din mesajul lui byu

AZI NU AM BAAAANIII

Byucu CASIAN ANDREI

Poze



Nici eu...da intru in banii de cadouri si recuperez dupa

Irina, de Maria Iustina- 12.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuscut spune:

Nici eu nu stiu alt loc de joaca pentru copii. Iar la mall mie nu-mi place...mi se pare prea multa galagie si prea obositor...na, zic si eu

Irina, de Maria Iustina- 12.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helauuuu....Dragelor...ce facem?

Apropo de propunere pentru cadouri...
Am primit o oferta de jucarii de la Adriana (adi69)...Sunt acolo niste jocuri creative f faine,interesante si ieftine. Cine vrea sa le vada trimit mail.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput