Gravidute&Mamici de IASI (74)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuscut spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Helauuuu....Dragelor...ce facem?

Apropo de propunere pentru cadouri...
Am primit o oferta de jucarii de la Adriana (adi69)...Sunt acolo niste jocuri creative f faine,interesante si ieftine. Cine vrea sa le vada trimit mail.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



Ia sa vedem...

Irina, de Maria Iustina- 12.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

tuscut , mersi mult de cafea ... chiar ca zin nu bausem ... de azi Darius sa trezit la 8 a papat si gangureala e in toi, de unde are atata energie nu stiu.
beau si scriu si eu niste randuri .... vad ca voi vb despre petrecere si cadouri, ne pare rau ca noi nu putem sa venim , dar deja e facut programul ...de pe 12 decembrie e full... din casa in casa, sarbatoriti.

noi deja iam luat cadou lui Darius de mos neculai, si mos craciun .... din Carr, sunt chestii faine acolo.
ma duc sa imi culc baiatul si poate revin repede

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Celia

Alina, ai grija de tine , de bebe si de Darius.

Si eu sunt pentru cadoul unic. Dar sa vedem ce se poate lua baietei -fetite. Plus ca sunt fratiori si aici cred ca ar trebui diferite.
Se poate si cu lista vizavi de un cadou unic, dar zic eu ca una e sa mergi si sa iei 20 de jucarii intr-o zi si alta sa mearga fiecare .

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni



celia cred ca ai vrut sa scrii David in loc de Darius, cred ca de pasti dai melul

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuscut
Ia sa vedem...

Da-mi un mail...Sau il am?

EDIT: il am. Si am trimis.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!

Noi am mai fost la Moldova Mall la locul de joaca si ne-a placut, nu e foarte aglomerat si poate si Matei sa se joace. Vroiam sa vin si eu azi sa ma intalnesc cu voi, dar acum ...

Mai intru pe la 5:30 sa vad daca ati hotarat ceva. Daca nu ne vedem poate saptamana viitoare.

Edit: vreau si eu oferta de jucarii, va rog frumos amironeanu@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Atunci ne vedem la Moldova? Acolo n-am fost niciodata...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byu spune:

La moldova nu am fost niciodata


Byucu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Noi mergem la Iulius Mall,la locul de joaca.Mai vin Simona,Michelle si Kriss. Cine mai doreste?Cine mai pofteste?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

As fi venit si eu la intalneala dar astept niste musafiri.

Bey eu sunt de acord cu orice fel de cadouri; pe fii-mea o incanta orice, dar daca mai si canta sau are luminite e de-a dreptul fermecata, de asta am zis ceva de plus. A primit de la nana-sa o casuta in care trebuie sa bagi cubulete din alea de diferite forme si se joaca toata ziua cu ea.


Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Eu n-am mai ajuns, fii-miu s-a trezit pe la 6 si ceva si pana a mancat s-a facut tarziu si n-am mai plecat.
Daniela - esti o fericita, bravo fetitei cumintele

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput