Gravidute&Mamici de IASI (74)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns byu spune:

Au plecat toate dupa cadouri, Ella...

Byucu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Vad ca majoritatea a optat pt un cadou unic pt Mos; ce ziceti de un plus cu Mos Craciun sau ren...M-am uitat in catalogul de la Carrefour cu jucarii si am vazut doar cu ren, dar ma gandesc ca poate au si cu Mos.
Voi ce idei aveti? Poftim catalogul poate va vin ceva ideihttp://www.carrefour.ro/index.php?pg=vcatalog&catalog=0010

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byu spune:

Dany, eu ma apuc de curatenie in ultima saptamana....asa am facut in totdeauna...il duc pe casi la soacra mea si bag ,mare impreuna cu sotul.

Byucu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Salutare fetele!

Am citit si eu pe fuga sa vad ce ati decis pentru Mos.

Si am vazut poze cu dulceata de Bia. Ella, sa va traisca frumusetea de printesa.....

vacanta la mare
Poze din august-septembrie
Poze din Copou
Lacramioara (08.12.1975) mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Ce zapacita sunt, traiam cu impresia ca mai e doar o saptamana pana la Craciun.
Si eu tot pe ultima saptamana las curatenia. Tre sa stabilesc o zi in care sa o duc pe Amalia la mama soacra si sa-l convoc pe sot la domiciliu la o partida de curatenie( la care bineinteles ca va vocifera si mai mult o sa ma incurce, dar...tre sa simta si el ca vin sarbatorile).

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Eu zic asa:
facem o lista cu cadoul comun si fiecare il cumpara( ma gandesc la dulciuri)! E mai greu sa centralizezi banii! Unii pot veni joi, sa zicem, sa-i aduca, altii ajung direct pe 21. Si vedem o jucarie comuna care sa fie acceptabila ca pret din Carefour! Ce ziceti???
Mihamora, Lacramioara, Teo mi-e greu, dar trec eu si peste asta! Nu am pe cineva care sa-l scoata afara! Tati ajunge la 17.30 si atunci nu e de scos la aer! Bebe mic a inceput sa miste! Ma emotioneaza cand il simt! E vanjos, ca ii simt loviturile, care nu sunt prea dese inca!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 16+] cu
Concediu la mare 2008

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Buna mamici si bebici,

Daca ne hotaram sa ne vedem maine , eu voi veni doar cu Andrei caci Andreea e cu o bronsiolita ....

Michelle , multumesc de grija . Asteptam foto cu noul look al lui Domi.




mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Eu as zice sa luam la baietei o masinuta-este metalica cu 8 lei( am luat eu pt nepot din C.)-sunt mai bunute si la fetite o papusica sau un ren -am vazut ca e 12 lei renul. Sau supunem la vot!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 16+] cu
Concediu la mare 2008

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora
Miha - sunt de acord cu cadourile la fel, ai si propuneri?

Propuneri n-am,dar sunt deschisa oricaror idei.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Alina, ai grija de tine , de bebe si de Darius.

Si eu sunt pentru cadoul unic. Dar sa vedem ce se poate lua baietei -fetite. Plus ca sunt fratiori si aici cred ca ar trebui diferite.
Se poate si cu lista vizavi de un cadou unic, dar zic eu ca una e sa mergi si sa iei 20 de jucarii intr-o zi si alta sa mearga fiecare .

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput