Redoutistele fidele La Redoute France (153)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

neatza!

l-am primit si eu , desigur

E foarte bine, deci asta e pozitia oficiala a lor, ne redirectioneaza sa cumparam aceleasi produse cu preturi pt romani .Discriminare, cum zice si Cris.

Parca a scris cineva la ECC Romania-s-a primit vreun raspuns?



April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crislunca spune:

si eu am primit mail-ul...nu m-am abtinut si le-am dat un replay usturator...desi nu cred ca o sa-i intereseze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

buna dimineata

Am primit si eu mailul
Mi-au stricat ziua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

neatza!

dap...si eu am primit porcaria de mail dar si mai important ...am primit aviz pt comanda din 4 noiembrie pe care eram sigura ca nu o mai primesc urma sa merg sapt viitoare sa fac refuz de plata

asa ca de azi AM TIGAI NOI!!!(alea de la tefal)



Mamica de bobocel David-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

gata , am dat un forward la mesajul trimis de ei si l-am trimis la suport@laredoute.ro , la care am mai adaugat si mesajul meu in care le spuneam ca nu doresc sa mai imi trimita mailuri pt ca nu sunt clientul lor si nici nu voi fi niciodata , bla , bla, bla

------------------------

ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katthy spune:

Nushulica poate mai e o speranta si pentru coletul meu din 04 nov.

Am primit ieri coletul din 17.11 dar inca nu cel din 04 nov si 14 nov

P.S. Mai erau cateva colete LR la OP 4 Tatarasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octopusu spune:

Bineinteles ca si eu am primit mailul si acum imi pare rau ca nu am mai dat o comanda. Pt ca in mail scrie ca vor fi primite toate comenzile care au fost trimise pana in 24 noiembrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gama spune:

salut pe toata lumea.
Normal ca au trimis mail-u`de "intampinare" de pe server-u fr. ca deh,doar nu munceau ei sa faca lista cu clientii , sa faca o campanie de marketing de bun simt ,ceva, nuuuu, ei s-au bagat cu picioarele inainte, noi suntem jmecherii si voi nu aveti incotro!!!!Parerea mea este ca vor aparea in curand multe mag.online care vor livra in Ro,criza finc. isi va spune cuv.peste tot.
Curios e ca pe adresa de pe care n uam facut comenzi, nu am primit mail-ul, deci alu luat exclusiv clientii ...seriosi, ei n use adreseaza "potentialilor"deci parerea mea este ca habar nu au de promovare si au pierdut din start.Oricum, jalnic este site-ul.Daca stau sa ma gandesc, ultimele produse nu meritau nici cat am dat cu reducere mare, si nu au fost din cele ieftine, iar lenjeria cu buline lasa muuult de dorit.Cred ca in ac domeniu, Ikea este superioara ca preturi.Eu nu ma obosesc sa le dau fw, ca ei stiu parerea celor de pe DC.
Cat despre ideea lui Clau(jro),are perfecta dreptate ca se zbat un grup de fete, pierd timpul isi macina nervii si ceilalti din umbra profita.Va doresc multa bafta in ce intreprindeti.Mi se pare normal sa nu mai faceti cunoscute toate demersurile voastre, si eu sunt de parerea ca aici citesc si scriu si persoane mai putin de incredere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui gama
Parerea mea este ca vor aparea in curand multe mag.online care vor livra in Ro,criza finc. isi va spune cuv.peste tot.



la asta ma gandeam si eu zilele trecute,ca altii vor cauta noi piete de desfacere si asa se vor mai gandi inainte sa refuze livrarea in tari considerate pana acum outsidere.

Evident ca am primit si eu mailul ala de kko.
Pe acelasi cont am primit si un cod nou,ceva cu o reducere de 30% jucarii...

19 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meddana spune:

buna dimineata
si eu am primit mailul ala si mi-au stricat dimineata.cred ca le dau un raspuns,nu pot sa nu le zic cateva.eu am scris la ECC si nu am primit nimic.eu zic sa mai trimitem niste mailuri la ECC ca sa vada ca suntem mai multe.daca mai aveti vreo idee anuntati-ma si pe mine.

Mergi la inceput