Redoutistele fidele La Redoute France (153)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

La multi ani sarbatoritilor de astazi, mari si mici !


April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Neatza!

sa nu credeti ca imi iau jucariile si plec, nu scapati asa usor de mine, recunosc ca uneori am limba cam ascutita dar redutii romani ma calca mult prea tare pe nervi ca sa abandonez cauza. Pana la urma accept sa vorbesc si ca televizorul, daca e audienta

Ideea e urmatoarea: de la cap. 126, cand a explodat bomba cu .ro (era pe la mijloc de septembrie) si pana acum aici s-au vehiculat multe idei valoroase, care merita cu prisosinta sa fie puse in practica repede.

Evident ca nu toata lumea redutista se afla in acelasi stadiu de intelegere a fenomenului, ati vazut ca mai sunt inca persoane care intreaba de livrarea in RO. Mai mult de atat, ma bucura faaptul ca apar in continuare noi membri pe DC, care evident ca n-or sa citeasca cele 26 de capitole din septembrie si pana acum.Si e bine ca ei sa stie ce s-a mai facut pana acum, ca sa nu ne mai invartim in cerc si sa ne miscam inainte.



April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirunajr

Clau, tu spuneai ca vrei sa comanzi la cristinadm in Spania??? eu aveam posibilitate acum sa comand, ptr ca e cineva la Madrid si vine de sarbatori...insa nu vad Spania in lista de livrare.

Mama de Anca-Simona

Si eu tot in Spania cred c-o sa fac comanda...asta inseamna ca tre' sa ma inscriu pe site-ul www.laredoute.es/ES/es/Home/Index.aspx" target="_blank">asta,nu?
Trebuie sa-mi fac cont pe lr.es ,dar cu ce adresa?a celui din Spania ,nu?

Bazar SONIA
www.petitiononline.com/laredout/petition-sign.html?" target="_blank">Semneaza petitia LA REDOUTE
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Miruna, faza cu Spania pica. Exista franciza laredoute in Spania.

Clau, ma bucur ca au raspuns fetele din diaspora. Nici pista sugerata de ele nu e de neglijat ( ma refer la prima parte, nu la transportator.Transportator sunt convinsa ca gasim, important e insa si pretul, si siguranta transportului.







April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Aprilmerci

Din pacate tocmai descoperisem si eu ca nu se poate in Spania.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Kokiy, pai or avea reduceri spaniolii dar marfa tot au putina fata de .fr si oricum reducerile nu or sa fie niciodata atat de mari.

April

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirunajr

Aprilmerci

Din pacate tocmai descoperisem si eu ca nu se poate in Spania.

Si , bineinteles, din ce vad, si pe site-ul sp. si pe cel it. preturile sint mai maricele decat pe LR.fr.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

Miruna, faza cu Spania pica. Exista franciza laredoute in Spania.






April


Pana se clarifica lucrurile,eu cred c-o sa dau ceva comenzi pe lr.es...asta pentru ca ma manaca prea tare...intradevar nici ei nu au gama mare de produse,dar macar au preturi mai rezonabile in comparatir cu .ro...
April stai linistita ca audienta ta e mai mare cred decat a otv-ului

Bazar SONIA
www.petitiononline.com/laredout/petition-sign.html?" target="_blank">Semneaza petitia LA REDOUTE
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Fug sa votez, dupa care la birou...din pacate eu lucrez si azi si maine...nu am liber ca voi, fericitelor!
va pupic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Am mai gasit un link care a fost lansat de Comisia europeana pt protectia Consumatorului:

http://www.isitfair.eu/

Il studiez acum

April

Mergi la inceput