Sezatoarea canadiana (117)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Ana, imi pare tare rau! Sanatate multa, sper din tot sufletul sa-l gasiti bine!

Donia, Nystatin - crema preparata in farmacie ii dau si eu, tot de patru ori pe zi ii pun si eu, de vinerea trecuta. La noi nu se da fara reteta. Pediatra mi-a spus ca ei nu-i pare micoza, dar ca indiferent ce are, daca nu a trecut cu crema obisnuita inseamna ca e altceva, iar Nystatin-ul e bun la toate. E mult mai bine, inca mai e rosu, dar nu mai are iritatia de acum o saptamina, care era ff grava.

CORNELIA, mami de AGATA, TUDORA si LISANDRU

Simplitatea in viata este adevarata libertate. (George Enescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiion spune:

Ana multa sanatate tatalui tau.
Simi felicitari pentru copii.


[www.onetruemedia.com/shared?p=60647bcd025335118109e1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj 2 Ani

[www.onetruemedia.com/my_shared?z=196cc7766eb32af94624d1&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj 1 An
www.dropshots.com/mikiion" target="_blank">filme si poze 2006-2008
www.dropshots.com/mikiion2008" target="_blank">filme si poze mai 2008-

Virsta Marc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Multumesc mult !
Felicitari Antoniei pentru notele foarte bune! Oana, Alice nu are asa de multe note, adica nu chiar 8 la o materie, numai ca ea nu are nici o materie care se cheama "franceza", are tot felul: lecture, comprehension des textes, redaction des textes, écriture, caligrafie, lecture, poésie. Asta-i franceza. La matematica, aceeasi poveste nu are nici o materie numita "matematica" ci: resoudre des problèmes, calcul mental, algèbre, arithmetique, géometrie. Astea ar fi la franceza si la matematica. Felicitari pentru note, bravo!

Va pun ceva poze facute aseara la ceremonie. Intr-unele apare cu Alice, cu mine, cu taica-sau. Va pup!


http://good-times.webshots.com/album/568988934fALMQn

Smile,tomorrow could be worse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Ana, imi pare asa de rau, abia acum am citit despre tatal tau! Sper sa fie bine ! Doamne ajuta!

Smile,tomorrow could be worse!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Ana, multa sanatate tatalui tau, sper din tot sufletul sa il gasesti vindecat cand ajungi acasa!

simi, ce zambet cuceritor are baiatul tau... mi-a venit sa chicotesc rusinata De fapt sunteti o familie frumoasa, iar copiii, care mai de care mai reusit!

Nelia, azi imi tot revenea in minte Agata nazdravana cu lectiile ei la sport...



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Vai, Simi, ce frumosi sunteti.
Imi pare rau ca nu am apucat sa ne cunoastem in persoana, dar iarna-i lunga.
Felicitari copiilor.

Si Victor este notat dupa acelasi sistem ca Alice.
Vineri a venit cu buletinul scolar, are 90% la franceza(adica media la toate criteriile: caligrafie, comprehension etc), matematica, desen si vreo 80% la engleza.
Si ca sa nu ne umflam prea tare in pene, a venit si cu un avertisement ca a tipat pe coridor.

Salina, salonul din Rockland e Minimod.
E bine sa iei RV.
http://www.minimodcoiffure.com/

Ana, sanatate tatalui tau. Lasa ca ajungi tu in 2 sapt. in Ro.

Am fost si noi in Costco aseara, si ne-am usurat de ceva bani, am rezolvat cu cadourile ptr educatoare.
Am umplut lada frigorifica, ca deh, in 2 sapt. vin soramea si cumnata-meu.

Magdone, felicitari ptr printesa de 6 luni.
Ce frumos, sa stai acasa, sa te pregatesti de sarbatori in liniste.


Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

LA MULTI ANI ANDREILOR SI ANDREELOR!

NELIA cu intarziere LA MULTI ANI pt Lisandru! Felicitari Agatei si te imbratisez cu drag.

SALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mi_ro spune:

LA MULTI ANI PENTRU TOTI ANDREII SI ANDREELE PE CARE LE AVETI PRIN FAMILIE SAU PRINTRE PRIETENI!!!
Nelia - La multi ani pentru Lisandru. Scuze ca sunt in intarziere.
Ana - multa, multa sanatate tatalui tau
Magdone - sa-ti traiasca fetita. Doamne cum mai trece timpul. Ma uit si la al meu baiat, parca ieri de abia se tinea pe picioare si acum alerga toata casa.
Simi - felicitari pentru copii.

http://www.hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?albumId=119318750&ownerId=166574282

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

La multi ani Andreelor si Andreilor!

CORNELIA, mami de AGATA, TUDORA si LISANDRU

Simplitatea in viata este adevarata libertate. (George Enescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

La Multi Tuturor ANDREELOR si ANDREILOR!

Smile,tomorrow could be worse!

Mergi la inceput