Pepenasi de iulie-august 2008 (48)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina Maria spune:

Buna dragelor , multumim ca ati intrebat de noi , mai bine zis de Rayan , e mai bine , mananca 120 ml. la masa , tusese inca groaznic , mai are un pic de antibiotin si iba 2 saptamani cu inhalatoarele .
In rest o astept pe sora me la noi in seara asta care sta pana duminica . Sambata vine mos nicolae la noi acasa ,si facem o mica petrecere .
Pup toti copii si ma duc sa citesc ce ati scris .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

turturica eu te inteleg perfect,in clasa a 8a s-au hotarat ai mei sa ne mutam la casa,casa care era la doar 6km de Pitesti,zona superba apa in fata,padure in spate,piscina,verdeatza tot luxu de pe lume,io in frageda adolescenta,mashina nu aveam,maxi taxi,autobuz nu trecea pe akolo,vecini niste vile parasite,eram intr-o fericire depresiva,pe cand colegii mei socializau la un suc eu butonam telecomanda si uite asha am trait izolata caci nimeni nu venea in vizita de unde atata dragoste de natura la 14-15 ani??si mi s-a luat pe la 20 ani si m-am maritat sa scap de atata linishte si de parintzii mei care vroiau sa fiu acasa la ora 20 si aveam voie in orash o sambata pe luna de la 19 la 22!!!asha ca te intelg PERFECT nu am ce sfat sa-tzi dau ca eu in 5 ani nu am gasit nicio metoda!!ma rog fugeam noaptea de acasa cand se culcau ai mei,dar in cazul tau nu shtiu ce sa-tzi zic..apropo am divortzat dupa 3 sapt dar de atunci m-am mutat la orash ca am zis cat de greu mi-ar fi eu akolo nu ma mai intorc si de altfel nu am mai dormit o noapte akolo



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

ma alatur si eu depresivelor!!!!din cu totul alte motive



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

ileanna ia zi: de ce mai vreau eu un copil?sa vaz dc m-ai ghicit...ca eu am mai multe motive!!



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara_d spune:

Ariadnabr ce poze ? unde ? eu /////
Eu nu mai pot intra pe picassa? s-a schimbat iar parola sau user-ul astept unpm cu ea varoggggggggggggggggg.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Anaxena ce ai patit?Of ce copilarie ai avut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

Tecky: copilaria a fost mai tragica din punctul meu de vedere,cum am vazut eu viata din ochii mei de copil...asta era o bucata din adolescenta

si inca ceva NU MA SUPAR,DD fereshte,DACA FACETZI POZE LA COPII IN IPOSTAZELE PE CARE LE PREZINT EU



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

TURTU - iarta-ma mama da' am murit de ras pe cuvantu' meu, mai ales la imaginea de 'saloon' unde tace muzica
Draga me, uite de-aia vorbesc eu cu mama in fiecare zi la telefon, desi STIU ca o conversatie cu ea, oricat de inofensiv subiectul, se transforma urgent intr-o tragedie.... Si noroc cu zuzele astea de ne maai intretinem pe mess, ne povestim depresiile, dar si radem pe rupte... Ba chiar mi-am redescoperit simptzul umorului cu ele!
Cu solitudinea, sa ma vezi ce ma gatesc frate si daca ma duc pana la posta, simt si eu nevoia sa pun pe mine altceva, ca destul am umblat in trening zile in sir... Si sa ma vezi, pun si rosu in obraz, ies afara, trag aer cu nesat, de parca sunt iesita de la mititica!
Cel mai 'social' act, ca si la tine, este mersul la cumparat de-ale gurii...
Cel mai 'cultural', este cititul de pe forum...
Ce cina la restaurant... alea sunt amintiri placute din trecut
La mine, chestiunea asta dureaza de fo' 5 ani, pen' ca, la fel ca si la voi, nu mai cunoastem oameni cu copii, in afara de nasi, care au un baietel de 8 ani dar care nu imi convine ca s-au pupat Eliza cu el si asta m-a enervat la culme!
Desigur, am avut frumosul interludiu cu serviciul, cu sefa mea de o stiti cu toatele, draguta persoana, din cale afara
Asa ca, revenind la oile noastre, n-ai un mess? O punem si noi de o conferinta cu zuzele, sa vezi ce misto e!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

Citat:
citat din mesajul lui ankalaura

TURTU - iarta-ma mama da' am murit de ras pe cuvantu' meu, mai ales la imaginea de 'saloon' unde tace muzica
Draga me, uite de-aia vorbesc eu cu mama in fiecare zi la telefon, desi STIU ca o conversatie cu ea, oricat de inofensiv subiectul, se transforma urgent intr-o tragedie.... Si noroc cu zuzele astea de ne maai intretinem pe mess, ne povestim depresiile, dar si radem pe rupte... Ba chiar mi-am redescoperit simptzul umorului cu ele!
Cu solitudinea, sa ma vezi ce ma gatesc frate si daca ma duc pana la posta, simt si eu nevoia sa pun pe mine altceva, ca destul am umblat in trening zile in sir... Si sa ma vezi, pun si rosu in obraz, ies afara, trag aer cu nesat, de parca sunt iesita de la mititica!
Cel mai 'social' act, ca si la tine, este mersul la cumparat de-ale gurii...
Cel mai 'cultural', este cititul de pe forum...
Ce cina la restaurant... alea sunt amintiri placute din trecut
La mine, chestiunea asta dureaza de fo' 5 ani, pen' ca, la fel ca si la voi, nu mai cunoastem oameni cu copii, in afara de nasi, care au un baietel de 8 ani dar care nu imi convine ca s-au pupat Eliza cu el si asta m-a enervat la culme!
Desigur, am avut frumosul interludiu cu serviciul, cu sefa mea de o stiti cu toatele, draguta persoana, din cale afara
Asa ca, revenind la oile noastre, n-ai un mess? O punem si noi de o conferinta cu zuzele, sa vezi ce misto e!

hmm cu cine te conferentiezi tu si io nu-s akolo??ai???



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara_d spune:

Ariadnabr multumesc mult acum am reusit sa intru super tare. Mi-ai facut o felicitare superba.

Mergi la inceput