Endometrioza ne-a unit in lupta pentru BEBE cap40

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

saluatare feleor , piticii sunt superbi bravo mamicilor sa o tina tot asa si la anu si noi restu, bine la mine mai dureaza ceva tratamentul:D. Fetelor nu stiu daca e bine dar sunt ferm convinsa ca dupa tratament o sa si raman gravida, asa ca sa nu va mai aud triste si dezamagite daca si luminita(de la capatul tunelului)moare apai cine ne mai scoate la suprafata....Cred ca toate incercarile astea ne fac sa fim mai realiste si sa pretuim si putinl pe care-l aveam si cand va trebui, bebe va veni si ne vom bucura si mai mult de el sau de preferinta de ei, ca eu vreau 2 sau mai multi:D
Gata de azi incepe bucuria , vine Craciunul si minunile se intampla, asa ca dorintele se coboara din cui si se materializeaza.....vaSi daca v-am suparat nu ma luati in seama hormonii sunt devina

didi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna seara buna seara,

Luciaaa te pusei verde pun si majorete in function durerile nu sunt relevante, eu le-am avut de ziceai ca acum ma pocnesc, deci astept veste buna maine dimineata, sunt aici

Aris eu sper totusi sa nu ajunga sa maraie multumesc pentru aprecieri, este intr-adevar un copil vesel, m-a innebunit cu muzica, TV ul meu e setat numai pe canalele cu muzica, o sa fac bube de atata ascultat MAdona, Morandi, Ackent...zici ca a facut-o ma-sa in cluburi

Ralu eheee io mai am 2 kg si ajung la greutatea mea dinainte, acum am 55 kg dar celulita e la loc de frunte si cum in ultima vreme m-am intors la vechea mea placere, ciocolata nici o sansa sa scap de ea, pana la vara cand merg la mare am timp sa scap de ea visez si io

Magdita ce sa zic, e adevarat ca e ff greu cu parul, dau cu aspiratorul la greu, smotru zilnic si tot se mai gaseste, e suficient sa-si infiga mainile in parul lui dar nu m-as gandi sa-l dau pentru nimic in lume, face parte din familie, il iubesc de nu mai pot.

pup fetele, noapte buna, ne intalnim maine dimineata la o cafeluta sa sarbatorim

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia de Natalia Maria 20.02.2008

prietene DC .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Neataaaa

Luciaaaaa, hai cu vesti

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia de Natalia Maria 20.02.2008

prietene DC .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Deci nu pot sa cred. Sunt muta de uimire!
SUNT GRAVIDA?EU?NU STIU.
dar am 2 doua!!! liniute pe un test de barza!!!


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

nu pot sa cred
[flo
]



Doamne ajuta , eeeeeeeeeeeeeeeee, felicitari din suflet, Doamne am ramas fara cuvinte , multumim din suflet Doamneeeeeeeeeeee

in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz


"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "
cadou de Craciun , pentru fete cuminti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

alexia nu mai am numerele voastre de tel,nu-mi gasesc cealalta cartela. Nu conteaza...am spus cat de repede am putut dupa tati? pe care l-am anuntat primul.La 4 dimineata m-a trezit Mitz si am deschis pc0-ul ca n-am reusit sa adorm si cu toate ca vazusesem aseara mesajul ttau si ma linistisem si mai tare(ma potrivesc cu tine si cu Ralu la semne-dureri)m-a luat panica si nu puteam sa plec la farmacie,ca era noapte si sosul dormea si mi-era mila sa-l trezesc,dar am vazut ca nu venisera rusii si STIAM!il simt undeva pe dreapta cum isi face loc prientre durerile de menstra "cineva sudeaza" in uter si am ameteli si daca stau in pat
Si tot mi-a fost frica sa zic ceva aici si sa nu stresez aiurea pana nu vad macar pe un betigas de barza...
Alexia plang...si nu-mi vine sa cred ca din 2004 de cand am inceput primele analize pt sarcina(nici nu visam ca am endometrioza)...sunt gravida!Eu!
Si am stat cuminte si m-am uitat la odisee si pe prima pagina a DC-lui la sarcina.Si as avea 4 sapt si 3 zile si am vazut odiseea de iul-aug!
Exista Mos Craciun!
Ma duc sa-mi fac si beta. Nu mai stiu,m-am tampit cand se repeta?Ca il voi face doar de doua ori.
Am liniutele langa mine si se vad bine
Iertati logoreea......care ma caracterizeaza in special aici...si acum cand sunt speriata in mod deosebit
MADAAAAAA E RANDUL TAU!!!Multumesc iubita!


nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

FELICITARIIIIIIIIIIIIII, AI REUSIT, DOAMNE CE MA BUCUR


www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia de Natalia Maria 20.02.2008

prietene DC .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

doooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaamnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vreau tel tau pe pm, pls pls pls

sunt de fericire, da?

ralu- de bebe albastru
tudor 15.05.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72e131407d80530203c592" target="_blank">montaj tudor
i believe in miracles...povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Lucia, FELICITARI din tot sufletul!
Ai dreptate, exista Mos Craciun!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Lucicu, Doamne, ce mult m-as bucura pt tine!


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2
www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> campania noastra

Mergi la inceput