Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iriss_04 spune:

Citat:
citat din mesajul lui babytza

Ratonelu nu raspunde. Am trimis un mesaj, poate nu avea cum sa raspunda. O sa mai incerc maine. Sper ca sunt bine ....

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David


sa ne spui si noua cum sunt daca reusesti sa vb cu ea
boo:vazut poze sunteti niste frumosi
nerantula:sper sa fie totul bine

''bimbirica'' mic si frumos

mami de andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

copilul meu a plans 15 min dar un plans din ala inconsolabil, pe care l-a mai avut o singura data, cand au aspirat-o de mucisori la 3 sapt. ma doare inima cand o vad cum se inroseste la fata si urla pana ramane fara aer. acuma a adormit in bratele mele. stiu c-o doare, dar urla de parca as taia bucati din ea


poze
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralubv spune:

In sfarsit am reusit si eu sa intru pe forum...
Ruxi a fost tare agitata noaptea trecuta...poate de la faptul ca iar nu a facut kk de 2 zile si se screme non-stop de zici ca o sa faca un monstru si cand colo numai gaze.
Maine mergem la vaccin.Sunt curioasa cum o sa reactioneze dupa.
DENISA de pe net ai cumparat salteluta de joaca? Vreau si eu sa ii iau si nu stiu cum sa fac. Din cate am citit pe site nu livreaza in romania.Daca poti sa imi dai ceva detalii, ca sunt si nepriceputa intr-ale comenzilor pe net.











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Raluca paturica este si pe site la noi in tara. O gasesti la c h i c b e b e. Iti faci user si o comanzi. E simplu de facut ca iti da pas cu pas . Bafta ! Si sa o folositi cu placere.

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

multumesc iriss si babytza pt raspunsuri...daca nu vrea, merg la itm...sper sa fie destul de destept incat sa nu-si aprinda paie-n cap cu mine cum se spune
anca, ziua mananca acceptabil... nu bine, dar seara incepad cu ora 22 si pana la 6.30 dim nu se mai atinge de tzatza...
Cred ca Mark are un grad mai mare de suportabilitate a durerii....la vaccinul din spital nici nu s-a trezit iar la cel de 2 luni nu a spus absolut nimic....ma rog la Doamne Doamne sa fie asa si in continuare...
Boo...nici noi nu am scapat de mucus...nu are la fiecare scaun dar...are...
Alexa ( Alina)daca ai fi fost din iasi, il botezam eu
Eu mai am o fina si un fin si mi se pare un sentiment deosebit sa fii nas Dar...care trebuie sa fie nasul lui cipri e pus deoparte cu siguranta ii vei gasi cei mai minunati nasi
la mamici si pitici
la mamici si pitici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

SUnt si io p'aici. Nu ratez nimic, va urmaresc din umbra

pe toata lumea fara nici o exceptie.

Eu fac analize peste analize, spitale peste spitale, sange peste sange... asa m-am saturat ca nu mai vreau sa mai calc in vreun spital sau pe la vreun doctor cata viata voi avea. Concluzia: SUNT PERFECT SANATOASA... cica. Mai astept niste analize de la Sanador si cam atat. iar ceea ce mi s-a intamplat a fost probabil un hazard...

Vreau sa o pup in mod special pe Boo, care este o mamica atat de radioasa si de frumoasa ca ma da pe spate. Sa va traiasca micul crestin.



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Mamica de INGERAS in ceruri
Visand la o minune
Ticker2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Uofff Sabinel imi pare rau ca a plans mititica... Ma bucur ca e mai bine, o sa treaca

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Monica ma bucur mult ca analizele sunt bune. SPOR LA TREABA

Xor, dar e OK daca mananca la 22 si apoi la 6.30 dimineata, e super ca poti si tu sa te odihnesti. Nu ai nici un motiv de ingrijorare. Moama, dar e tare Mark daca n-a scos nici un sunet la vaccinuri Bafta cu maternitatea, nu te lasa, e dreptul tau.

Kid, wellcome back! micuta Maria sa scape de ochisorul rosu.

Sabinel, multi Amaliei, saracuta de ea.



Mamica fericita de Carla Alexandra
Piti mic se face mare
Povestea puiului meu drag
www.totsites.com/tot/carla" target="_blank"> Eu sunt Carla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Moni ma bucur ca totul a iesit asa cum trebuie ! Mai ramane sa treceti constiinciosi la treaba

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Xor spune:

anca, ce ma ingrijoreaza pe mine e ca pana acum 2 zile in intervalul asta de timp mai avea 2 mese...si sa le scoata brusc pe amandoua...m-a cam speriat...ca sa nu mai spun ca dimineata aveam jumatate de pat ud si cu sanii puteam sa sparg nuci si cam cum ma dureau...

Mergi la inceput