FIV 203

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Catalina2307
Florela bine ai venit printre noi si multa bafta sa iasa cu ochisori!
Ralucapaun cand vrei sa vii, eu te astept! Activeaza-ti PM-ul
Dariaioanaxx multa bafta luni la punctie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124726&whichpage=6




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Da, Cata, acelasi lucru l-am facut si eu cand am citit. E incredibil la ce lucruri urate se ajunge.

Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Ioana, gata:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

aha, mersi fetelor. eu nu citesc alte sectiuni, nu stiam unde disparuse sarmanul topic, care se plimba de aseara ca o minge de biliard. :))

nu mai zic nimic. poate doar atat: sotul meu este foarte interesat si il tin la curent cu ce se mai intampla in campanie/pe forum. despre asta nu indraznesc sa-i spun. mi-e jena. :)

---------------------------
http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Shery bine ai revenit. Iti tin pumnii
Ioanatugs ma bucur sa aud ca esti bine si ca ai raspuns bine la tratament. O sa fie bine.
Raluca spor la injectat si bafta multa.
Catalina, Moniland lasati trecutul si priviti optimiste catre viitor. O sa fie bine si o sa va strangeti puiuutii in brate la vara.
LucaLuca
Multa bafta fetelor in focuri
Pupici

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

"La multi Ani!" pentru toti cei ce sarbatoresc maine ziua numelui.
cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 21ali spune:

Buna seara,fetelor am venit la raport:am fost azi la echo si endometru este 9,5 folicolii au crescut si ei maxim 17 ,cam greu cresc dar cresc.Daria imi pare rau dar punctia o am miercuri,azi si miine iau trat. obisnuit iar pe 1 dec. voi face pregnilul la ora24 si voi incepe sa iau 1 aspenter,1/2 medrol la 12 ore,2 supozitoare pe zi carpicom(cred ca am scris corect)si sa iau 6 tetraciclina/zi dar nu stiu cum sa le impart ca mi-a scris in paranteza 1cps/6 ore,o fi gresit dr si trebuia scrise 4/zi,1/6 ore?Fetelor am auzit azi pe hol vorbeau niste doamne ca se da atentii la embriolog cam 150euro,la dr cu punctia 200-300euro iar la anestezist 100-200ron ,voi stiti ceva?Nu vreau sa ma invirt cu banii dupa mine cu plicuri pe hol sa ma certedr pe acolo dar nici nu vreau sa fiu nesimtita,voi cum procedati?Fetelor va multumesc din suflet ca ati fost si sunteti alaturi de mine,multumesc inca o data ptr. sfaturile voastre fara voi nu as fi reusit sa incep acest FIV,Dumnezeu sa ne ajute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 21ali spune:

Ioana condoleante pentru unchiul tau ,ai sa vezi ca vei reusi Dumnezeu te va ajuta.Fetelor pina la punctie vor mai creste acesti foliculi,macar 2-3 sa am ce fertiliza!M-au terminat aceste drumuri........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

2Ali la anastezist ii dai cand vine in salon sa vorbeasca cu tine sau cand te sui pe masa ii ai in mana , dar eu zic ca 100Ron e destul. La embriolog ii dai cand te duci dupa punctie sa vorbeste cu ea, dar nici aici nu e un pret fix, unii se duc cu cadouri, altii cu bani(cat te tine buzunarul), depinde si cat are de lucru, faceti ICSI?, iar la dr depinde cu cine faci punctia, ET, ca nu am retinut. De ex Marinescu si Dracea nu iau , restul nu stiu.
Te pup cristinici

Mergi la inceput