al 2 divort ?

Raspunsuri - Pagina 46

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia

Ce faceti mai aici la subiectul lui flexi?



Iaca fabulam pe margine, draga babei.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khrisu spune:

Flexi asa ti-a zis el ca e din cauza ta, nu?? Uite asa mi-a zis si mie..ca nu ma mai apreciai, ca nu ma mai laudai, ca nu erai eleganta bla bla... (eu asa am fost dintotdeauna..nu m-am schimbat radical in 13 ani de cand suntem impreuna).

Acuma, strans cu usa, a recunoscut omu' de ce m-a inselat..DIN CAUZA LUI..a vrut sa-si dovedeasca lui ca inca poate sa suceasca mintile unei femei. Eu n-am nici o vina in povestea asta!!! Si ce e incredibil..de cand il ignor, nu-i mai suflu-n coarne, sunt hotarata sa merg pana la capat cu divortul, ... i-am trezit interes omului...ca el nu vrea sa ma piarda, ca ce fraier a fost etc... regrete tarzii

KHRISU mamik de baietel si fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

ei, si tu, Adina .... stam la o cafea pt ca ne place compania:)

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui balanta

of Yasmine...cu alte cuvinte ai spus ce doream sa specific...da de ce ma rog nu e invers...de ce sa nu aiba grija el cum se comporta cu mine ca sa nu ma duc eu la altul si de ce sa nu fie invers mai mult? De ce sa am eu grija sa nu fiu dublata cu alta si nu invers? De ce sa nu fiu EU cea mai importanta? De cecsa nu primesc eu dovezi de iubire?

EU...reprezinta toate femeile cu cap !
Nu, nu am zis bine,ci asa cum ma compara cineva, femeile cu " trup de femeie si minte de brabat"!



Da, ar trebui sa fie si invers.
Cred ca, ceea ce noi femeile mai gresim, este, ca ne deschidem total, in fata barbatilor, le dam suprema siguranta, ca suntem a lor, uitam de noi.
Ia sa vezi daca nu e sigur pe tine, cum are el grija cum se comporta, si cum are grija sa nu te piarda, cum are grija sa-ti dea toate dovezile de iubire de care ai nevoie.
Eu am invatat dupa ce de doua ori am dat cu bata-n balta, ca trebuie sa-mi pastrez o mica parte din mine, pt. mine, ma daruiesc, dar, asa cum el are iesirile lui, cum el vede de el, la fel fac si eu.
Am zilele mele pe saptamana cind ies cu o prietena la lunch, am zilele mele pe luna cind ies cu angajatele mele sau cu prietene. Am o zi pe luna cind merg la unghii alta la cosmetica. Tre sa-mi mai fac acu una sa merg la sala, ca am ajutor acuma, sta el cu copiii daca sunt eu plecata, ne impartim treburile.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena

Mergi la inceput