Puiutzi de Randunici 2008!! (142)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

clau baga o intrebare aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106829&whichpage=1..nu e mah, nicio problema ca nu are inca dinti, pot sa iasa primii si dupa un an..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!



Mersi mult de tot Luny!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui lianam

am uitat sa pun ghilimele la sedata luny ....pai repede asa, ca tre sa fac salata ca acus ajunge "stapanu'" ....la examenul practic la psihiatrie, am ajuns cam tarzior, ca nu gaseam pavilionul unde trasesem biletel.....am ajuns eu ca o floare, cu halatel, pixulet, "cartiutza" sa notez , ma ia un nene din ala maaare si fioros si cica: pai hai sa vedem unde a mai rams liber (colegii mei care ajunsesera intai luasera "crema")....si ma duceeeeeee, la o usa de salon cu un geam mic, cu gratii ...si zice: haideti domnisoara, ca astia de aici nu sunt chiar asa rai cum pare, si abia au luat tratamentu' de juma de ora, se poate discuta cu ei ....eu am crezut ca glumeste, drept pentru care am zambit si eu charmant, si am zis:"se vede ca nu aveti examen, va arde de glume"...la care nenea cica: "da' eu vorbesc serios domnisoara, din tot ce mi-a dat dna dr saloane ptr studenti la practic, asta a ramas" ....evident ca mi s-au dilatat pupilele , mi s-a pus un nod in gat, si cu ultima "suflare" i-am zis: " sa stiti ca mai vin de cateva ori la examenul asta, dar eu aici nu intru"....l-a pufnit rasul saracu', si s-a dus la doctorita asistenta mea de grupa sa ii ceara alt salon; eee, si m-a dus...la o rezervaaaa ; intru sfioasa acolo, si zice: domnu' din dreapta (erau 2 in rezerva); ala din stanga se uita cu un sictir la mine si cu niste ochi miciiii ....pleaca nenea, inchide usa...imi sta inima ...deschid repede usa larg, la care pacientul "meu" zice ranjind: " va e frica domnisoara?"...eu:"nuuu, dar e cald si salonul mic...."...el ranjind: "da, da...ei, lasati; da' sa stiti ca nu mai sunt asa nervos, puteti sa vorbiti cu mine"
send si fug, ca mi-a venit randunoiu' si nu-s gata cu masa

Liana, mami de Teo


interesant era daca il prindeai cand era putin mai nervos!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Eu fac mempriu la antena 3 sa mute emisiunea lui Moise Guran la 10 seara ca NU MAI POT!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Tuchi recunosc , mi-a luat vreo 10 secunde sa-mi dau seama care ti-e problema Sa nici nu te gandesti, c la 10 ma uit eu la Sinteza Zilei

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuchita

Eu fac mempriu la antena 3 sa mute emisiunea lui Moise Guran la 10 seara ca NU MAI POT!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)



Si eu sunt fan Moise Guran/ emisiunea lui, dar o vad mai rar.

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:



LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Am vazut-o si eu pe Marijuana!!!Bai, ce fac drogurile din om!!!Sunt convinsa ca Maruta ii alocase mai mult timp, dar cand a vazut-o ca a luat-o pe aratura a pus-o sa cante si a dat-o afara...Se vedea ca era socat....

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Mimozo, feciorul ti-e frumos, seamana cu tine si tind sa cred ca e normal! M-am uitat si eu cu ochi de doctor si nu mi se pare nik!
daca insa tot ai atatea indoieli in suflet, du-te cu el la un neurolog de copii si lamuresti problema! e o tipa la CMU dana Craiu foarte buna, iar barbat-so e un super pediatru, tot la CMU!



Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuchita

Eu fac mempriu la antena 3 sa mute emisiunea lui Moise Guran la 10 seara ca NU MAI POT!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)





Reao, atata placere are si omul in viata!!!

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

cine e Marius Muhalache??

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput