Puiutzi de Randunici 2008!! (142)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hello

SImonettule daca ai stii ce bine imi pare ca ai mai scris....de cand ma gandeam la tine ca nu ai mai dat un semn, si am si intrebat intr-un capitol recent de tine!!!!!

Clau frumoase poze si Rebe de asemenea.....de unde zici ca ialuat caciulitele???ca mi-au placut

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

da luny, am vazut-o si eu pe marijuana .... pai e clar dusa cu capu', paranoica saraca...plus ca se vedea ca era sedata....doamne fereste....eu am niste amintiri de la stagiul de psihiatrie, brrrr ....dar si unele amuzante (un nenea alcoolic , care daduse nitelus in schizofrenie, imi facea poezii pe care le scria pe dosare din alea cartonate si ma astepta dimineata la poarta spitalului cu un trandafir furat de pe acolo si poezia .....eeee, sunt tare ?)....iar la examenul practic sa mor de inima nu alta ...hai ca ma intind la vorba

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

clau baga o intrebare aici http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106829&whichpage=1..nu e mah, nicio problema ca nu are inca dinti, pot sa iasa primii si dupa un an..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Liana,mai pove ca imi place
Pt Simo-Mimo: http://good-times.webshots.com/photo/2083646610102426993IxwXCE

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui lianam

da luny, am vazut-o si eu pe marijuana .... pai e clar dusa cu capu', paranoica saraca...plus ca se vedea ca era sedata....doamne fereste....eu am niste amintiri de la stagiul de psihiatrie, brrrr ....dar si unele amuzante (un nenea alcoolic , care daduse nitelus in schizofrenie, imi facea poezii pe care le scria pe dosare din alea cartonate si ma astepta dimineata la poarta spitalului cu un trandafir furat de pe acolo si poezia .....eeee, sunt tare ?)....iar la examenul practic sa mor de inima nu alta ...hai ca ma intind la vorba

Liana, mami de Teo
zi de la exameeen, plssss, sa radem si noi putinel!!eu nu cred ca era sedata, cred ca a luat ceva, asta si in urma celor spuse de Maruta dupa ce a iesit ea..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

luny, eu am dat gutuie cu iaurt. prima a mancat-o de s-a lins pe bot, la a 2-a s-a strambat rau ca era f acra si facea gura punga.
vedeti ca la comanda babypoint trebuie rabdarica. vo 10 zile or so.

Monix, dau un pup la baiat frumos caciulat ce mie imi pare absolut normal, si la mami grijulie (si asta e absolut normal), careea i-e teama sa-si ia zborul Nu-ti fie teama, ca doara zbori tot in jurul cuibului.

Sash a dormit de la 14 la 18, si eu in loc sa ma culc, am facut curat. ca ma gandeam ca pt 10 minute cat o dormi n-are rost sa ma culc. dar tot e bine, ca iaca am facut treaba menajerei si daca tot am facut economie de 50 ron (hai 30, ca n-am ridicat covoarele), trebuie sa imi fac un cadoutz.






(\/) pozici
(='.'=) nasterea lui Sasha, 17.04.08
(")_(") www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5a33b72a1a20de458aef69&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJE
Eu nu strivesc corola de minuni a lumii /căci eu iubesc
si flori, si ochi, si buze, si morminte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Mimo Am vazut filmuletul cu tine si Pui frumos foc...m-am distrat copios! Frumos foc puiutzul

Bitza Cum se gandeste ea la mine!

mami de Luca(02-02-2006) si de Yannis-Cristian (13-02-2008)
www.flickr.com/photos/12117325@N08/" target="_blank">Poze cu baietii mei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Memelutzul meu a dormit de la 17 la 19.00...ce-o fi patit?..s-a trezit o data plangand, l-am mufat si a adormit ,a loc...el dupa masa doarme maxim o ora..ce-o face la noapte?.

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Luny, the same here , a dormit Rebecca pana la 19, nu se mai trezea...Abia a papat iaurtelul cu cereale si acum se joaca cu Razvan pe covor cu niste trenulete. Oare cum o sa ne petrecem noaptea, hm? Eu vin pe crenguta si fac asa !

Bitza, le-am luat de la Obaibi si erau multe frumoase. Eu i-as mai fi luat, dar m-a temperat randunoiul ca is cam scumpe!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

am uitat sa pun ghilimele la sedata luny ....pai repede asa, ca tre sa fac salata ca acus ajunge "stapanu'" ....la examenul practic la psihiatrie, am ajuns cam tarzior, ca nu gaseam pavilionul unde trasesem biletel.....am ajuns eu ca o floare, cu halatel, pixulet, "cartiutza" sa notez , ma ia un nene din ala maaare si fioros si cica: pai hai sa vedem unde a mai rams liber (colegii mei care ajunsesera intai luasera "crema")....si ma duceeeeeee, la o usa de salon cu un geam mic, cu gratii ...si zice: haideti domnisoara, ca astia de aici nu sunt chiar asa rai cum pare, si abia au luat tratamentu' de juma de ora, se poate discuta cu ei ....eu am crezut ca glumeste, drept pentru care am zambit si eu charmant, si am zis:"se vede ca nu aveti examen, va arde de glume"...la care nenea cica: "da' eu vorbesc serios domnisoara, din tot ce mi-a dat dna dr saloane ptr studenti la practic, asta a ramas" ....evident ca mi s-au dilatat pupilele , mi s-a pus un nod in gat, si cu ultima "suflare" i-am zis: " sa stiti ca mai vin de cateva ori la examenul asta, dar eu aici nu intru"....l-a pufnit rasul saracu', si s-a dus la doctorita asistenta mea de grupa sa ii ceara alt salon; eee, si m-a dus...la o rezervaaaa ; intru sfioasa acolo, si zice: domnu' din dreapta (erau 2 in rezerva); ala din stanga se uita cu un sictir la mine si cu niste ochi miciiii ....pleaca nenea, inchide usa...imi sta inima ...deschid repede usa larg, la care pacientul "meu" zice ranjind: " va e frica domnisoara?"...eu:"nuuu, dar e cald si salonul mic...."...el ranjind: "da, da...ei, lasati; da' sa stiti ca nu mai sunt asa nervos, puteti sa vorbiti cu mine"
send si fug, ca mi-a venit randunoiu' si nu-s gata cu masa

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput