Puiutzi de Randunici 2008!! (142)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bai fetelor, ati vazut-o pe Marijuana la Maruta?m-a cam speriat ce fel vorbea si cum se uita intr-un punct fix, nu are nicio legatura nimic cu nimic din ce spune...a luat-o razna mi se pare..saraca...

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

era drogata maxim, frateee..are pupilele dilatate!..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

NU mai stiu tot tot ce am citit , dar am unele nelamuriri :
unde erau pozele cu Stefanoi guguloi si cu 4x4 lu' Sam? Sau am innebunit eu?Si de ce eu nu pot sa vad filmuletele cu Crisu de Nelia?
Stelatoata ziua m-a muncit gandul asta...voma asta in jet nu e cumva reactia tipica a Teodorei la introducerea unui nou lactat? Adica, lapte praf...a vomat? Ca eu parca asa imi amintesc? Alte cereale? Hm? Cum a primit branza? Intreb pentru ca eu am observat la Vladut ca la fiecare nou aliment introdus se constipa, bolboroseste...absolut la fiecare...se constipa si de la pere, si de la prune...la inceput am zis ca nu-i prieste aia sau aialalta dar apoi am observat ca e reactie constanta la introducerea unui nou aliment...si apoi ii trece...mai fac o pauza, mai incerc o data...cam asa...Nu stiu cum a primit ea legumele, dar data trecuta cand a vomat rau rau si ati fost la spital ce mancase????
Imi pare rau pt Seb ,Sash si parca Tero ca sunt muciosi , am vazut ciubote frumoase achizitionate azi de tuchi, am vazut Rebeca bela cu caciulite frumoase (nici n-ai zice ca a cazut din pat ) am cetit cu atentie sfaturile psihologilor de serviciu Olgutza si CristinaG ...cam atat...despre olita nici nu poate fi vorba, la discutii despre intarcat n-am ce cauta iar dinti Vladutz are OPT (cei doi laterali de jos sunt mai micuti si nu se vad in poza) Uite ca e si fruntas la ceva, manca-l-ar mama pe el
A, si ieri am mai avut un motiv de depresie...m-a pus nu stiu cine sa citesc povestea Soniei Fereasca Dumnezeu !


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mimo hai maaah..ce naiba...tu cum il vezi, asa cum a spus tatal tau?..eu zic ca pana acum vedea dr daca ceva era in neregula, nu? si capul sus!!!si eu am aceleasi ganduri de schimbare, de casa, de serviciu(musai, ca sa raman intreaga la cap), si nu vad variante la orizont..uff

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lianam spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix


poze cu caciulitele noi si un filmulet pentru cine vrea sa slabeasca
Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)


nu poci pentru ca sa nu reactionez, chiar daca sunt pe fuga
mimooooo, e asa frumos baiatul tau, si ATAT DE NORMAL PENTRU VARSTA LUI in ce face (ca ma mai uitai o data la filmulete, am zis ca oi fi eu subiectiva), ca nu stiu femeie ce ai cu bietul copil ...fa-i o programare la neurolog, la logoped, ca sa iti spuna si aia contracost cat e de normal, de frumos si de istet copilu' tau! aoleu si seamana cu tineeee ....vezi sa n-arati poze cu mine la randunoiu' tau, sa nu cumva sa ma prinda prin oras ..... frumoaaaase caciulite ...musai sa mai achizitionez si eu sambata/duminica una-doua pentru teo

Liana, mami de Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix


poze cu caciulitele noi si un filmulet pentru cine vrea sa slabeasca
Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

flumoase caciulite, ar trebui sa facem si noi parada ca ramanem codasi..chiar ca exercitii pe Teo, e topita toata dupa fra-su, clar!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

na, ca bine ti-a zis Liana!!!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Ce scump e Vladut!si ce il mai smotoceste sora-sa
Luny,nici noi nu am facut parada caciulitelor!
iar face nanica Sam,sper sa nu se trezeasca in plansete si cu febra!off
Da,mai Simo-Mimo si Sam al meu e motorizat!da,ma gandesc daca sa iti mai pun pozele sa-l vezi

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Randunoiul e la sedinta , Rebecoasa doarme de la 17.30, parca vad ca se trezeste cu gura mare ca trebuie sa pape cerealele acum!

Mimo, e super Vladutu, ii vin tare bine caciulitele. Si eu cred ca daca era ceva in neregula vedea pana acum doctorul. Eu zic sa stai linistita. Si uite, e fruntas la dintisori! Eu incep sa ma iau de ganduri ca Rebecca n-are nici-unul! O fi normal ?

POZE

Mergi la inceput