Puiutzi de Randunici 2008!! (142)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns somnorica spune:

http://www.snotr.com/video/1728
http://www.snotr.com/video/1725
http://www.snotr.com/video/1726 aici sunt yo

Robi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

inainte de a ma intreba, priviti ciubote
Cat nu-mi place mie rozul, n-am avut ce face, si i-am luat asa Ilincai! Mie mi-au placut unele kaki, dar cred ca n-as fi putut sa o conving sa la incalte!

Somnorico, nu te cred! Apari si tu dupa ceva timp si iti faci autocritica?

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns somnorica spune:

Ba asa-i cum am zis yo. Ca la mine, in loc sa scada, tonele se aduna. Ce sa fac daca sunt prea buna la sufletel

Robi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns somnorica spune:

http://www.snotr.com/video/1607

Robi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Hei fetele!
M-a luat frigul...am tinut deschis sa aerisesc o gramada si e cam frig in casa

I-am luat si eu lui Stef o caciulita si un fular de la Piticot si niste botine imblanite din piata , sper sa-i tina de cald . Apoi am mai descoperit intr-o punga inca 3 caciuli groase ale lui Vlad, care-i vin super lui Stef...are baiatul o gramada de caciuli...

Clau, am vazut-o pe Rebe scumpica si pe Razvi blondanet Maaai, ce soacra dlaguta ai tu!

Tuchi, super chizmulitele! alea maro sunt pt. Seb, nu?

Luny, credeam ca ziua papa lapte praf si doar noaptea il mufezi

Nici eu nu m-as risca cu mierea...chiar daca e doar putina...

Sovi, ce scumpic Sashu sa-ti zica "mama"

I-am facut lui Stef la pranz supica cu galusti, am pus si doua buchetele de broccoli, a iesit absolut senzationala, atat de bunaaa!
Dimineata am facut curat...acum ar trebuis a calc...dar mi-e lene...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

tuchi 6 da! aia 4 au iesit acum 3 sapt..culmea, nu musca!!! ma musca la inceput cand au aparut cei 2 jos, apoi m-a vazut ca ma suparam cred,ziceam 'auuu' si ma faceam ca plang, belea ochii mari la faza asta!a, si lua de la san cateva minute..o fi prins ideea cat au fost ciubotele?erau si ptr astia mici?

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Hai mai Tuchi ca sunt frumoase ciubotele. Sa le poarte sanatosi copiii!

Fetelor, am si eu o rugaminte la voi! Prietena mea vrea sa mearga la Niculescu la Giulesti si m-a rugat sa vorbesc cu " fetele mele" sa-i fac rost de nr de telefon. Nu reuseste deloc sa ramana insarcinata si varsta n-o ajuta deloc, trebuie sa se intample curand. Aveti vreuna nr lui de telefon si eventual vreo recomandare, vreo pila sa nu o programeze peste nu stiu cate luni?? Ea ar vrea sa si mearga in 2-3 saptamani cu sotul sa se verifice bine amandoi si sa urmeze o strategie ceva! Va rog mult daca ma puteti ajuta cu ceva informatii!!! Dau si eu o bomboana, o maslina!!!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

M-am intors de la gradi, a venit si randunoiul acasa l-am trimis la farmacie sa mai ia niste medicamente!
Am dat la bani in ultimele 2 luni....

Ciubotele maro sunt pt Seb! Am dat 80 lei pe pereche, e super pret avand in vedere ca sunt din piele, au blanita si taloneta!
Lui Seb am vrut neaparat sa-i iau ceva cu taloneta, avand in vedere ca intr-o luna ma astept sa mearga singur!

Chiar, voi ce stiti despre cum ar trebui sa fie incaltarile?
Eu stiu ca pana la 2 ani tre' sa fie musai cu taloneta si peste glezna!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

cine a hranit beblu' cu gutuie?..merge mixata cu iaurt??

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:


Painea e in masina, blat de piza asteapa incarcatura ca sa fie bagat la cuptor , florile din balcon in baie sa fie spalate si aranjate prin casa, masina spala rufe (prima serie),pozele se incarca, copilul doar ce s-a trezit, vecinu' renoveaza in continuare ....cu asta ma ocup...si nu ca azi n-as avea doua maini de stanga (ca ieri ) dar trebuie sa incerc macar ca altfel ma sufoca toate astea...In plus, toata starea nu cred ca e de la vreme, e de la serviciul care trebuie inceapa cumva...si vreau sa schimb macazul, sa fac o mare schimbare si mi-e o fricaaa....dar daca tot m-am ocupat de mari schimbari in viata mea, e cazul sa continui nu? Inca n-am batut nimic in cuie, dar ma chinuie rau gandurile
Si cireasa de tort e ca a venit si tata pe la noi si mi-a sugerat timid ca ar avea ceva copilu', ca lui i se pare ca nu foloseste mana stanga si piciorul stang prea mult...adica pe dreptul calca pe toata talpa si cu stg doar pe varf...cu dreapta apuca , cu stanga doar prinde din dreapta...pe piciorul drept se impinge sa se ridice, pe stangul doar il aduce...eu nu am observat nimic ciudat , dar daca mi-a zis acu' mi se pare si mie , na Plus ca nu vorbeste
Cand se incarca, va mai arat niste poze...


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput