Puiutzi de Randunici 2008!! (142)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Fetelor, multumesc de lamuriri . Habar nu aveam, pe bune! M-am speriat ca exista talonete pe lume si io n-am Pe urma, am crezut ca am si nu e bine ca am . Da' sa stiti ca n-am , am verificat!

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

pizzaaaaaaaa..acu vin, Mimo!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Vali, du-te ma ca nu tin crizele pana la 4 ani! si Vlad a avut tot felul de perioade identice la toti copiii! pe la 1 an si 4-5 luni incepuse sa se arunce pe burta cand nu-i convenea ceva! si in parc incepuse sa faca asa, nu numai in casa . In parc aveam o metoda: ii spuneam ca daca face asa plecam acasa, el intelegea atunci ce zic, dar era super smecher. O data s-a aruncat la groapa cu nisip pe burta si l-am luat l-am pus in carut si am plecat din parc. Si de fiecare data cand facea asa procedam asa, chiar daca de-abia ajungeam in parc. Si apoi gata, i-a trecut! asta mi-am aduc aminte acum...dar sunt felul de "crize", de "perioade" de personalitate.
Doar n-a sa urle ca ii e somn pana la 4 ani, ce naiba!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Olgule, asta cu descultul stiam si eu ca e f. bine, lasat copilul descult sa mearga, mai ales la mare, pe nisip

Si mie mi-a venit azi pofta de pizza si chiar vroiam sa ma duc sa-mi cumpar una...mai bine ma duceam, ca acum mi-e tare pofta de la pizza lu' Mimo...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

salut! pregatesc masa de seara (snitele cu piure si salata de varza) si va si citesc...Tudor doarme de la 6.30 asa ca la noapte avem program sexy . am incercat sa-l trezesc, l-am ridicat in fund si el a continuat sa doarma ...

-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

eu am zis atunci cand am venit cu Mufa de la ortoped ca a spus clar sa stea descult in casa!..si incaltaminte normala..nu a zis nimic de talonete si alte chestii, ca am intrebat clar ce fel de incaltari ii trebuie..nici eu nu stiam pana acum ce sunt alea, ca si olga..ma apucasem si eu sa caut

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

In toate magazinele incaltamintea de bebei are acea ridicatura moale in interior. Chiar si alea din piata au...unele Nu e acelasi lucru cu taloneta aia speciala, facuta pe comanda...aia e altceva...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

la incaltamintea lui Mufa de pana acum, nu e nimic inauntru, e plata talpa..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

kya, ursu?????

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Clau,

Eu nu as sfatui pe nimeni sa se duca la dr Niculescu (si asta nu pt ca-s eu grasuna si el devine isteric si face grase si femei de 60 de kg).
Dar... recunosc ca fiecare pacient caracterizeaza si apreciaza un dr in functie de propriile criterii, asteptari etc. si s-ar putea ca ale mele sa difere mult de prietena ta.

Oricum, uite si parerea altor fete de la sectiunea asteptand un ingeras: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=128625

Mergi la inceput