Puiutzi de Randunici 2008!! (142)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

Doamneee, cat de scump e Barosanu de Simo! e atat de dulce si ranjit! ce-mi place parul lui des si frumos

Mimo, uite www.onetruemedia.com/shared?p=76c37adf8bffffe2dbdd41&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montajul cu Stefu

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare


nu mergeee tu azi l-ai vazut? Ca eu nici pe al Neliei n-am putut si ma gandesc ca nu merge site-ul

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

Doamneee, cat de scump e Barosanu de Simo! e atat de dulce si ranjit! ce-mi place parul lui des si frumos

Mimo, uite www.onetruemedia.com/shared?p=76c37adf8bffffe2dbdd41&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montajul cu Stefu

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare


nu mergeee tu azi l-ai vazut? Ca eu nici pe al Neliei n-am putut si ma gandesc ca nu merge site-ul

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze


l-am vazut eu mai devreme si a mers!

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

hai ca a adormit!!!In sfarsit...acum nici nu mai adoarme asa imediat la tzatza...ci, oricat de obosit ar fi, parca bea pepsi si isi revine. Incepe sa se joace si tarziu adoarme...Vineri si sambata a adormit aproape de 11, lucru nemaiintalnit la noi...

.

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Valentinanu stiu ce are, o fi de la comp meu Intreb expertul imediat
Mateiu' e clar in criza aia de dragoste de mama , au mai vorbit fetele pe aici ...Pe de alta parte, capata si ei personalitate, deh! Si al meu se zbate si afara, si la imbracat, si la mancare...numai somnul a ramas cum era, degetele incrucisate ptiu-ptiu!
Iar cu slabitu', tre sa ma zvarcolesc asa vreo 2 ani continuu ca sa ajung ca tine Ceea ce e practic imposibil

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Salutare!!!

Am trimis ceva dragut pe mailul comun, nu stiu daca ati observat careva!!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Citat:
citat din mesajul lui mimonix

Valentinanu stiu ce are, o fi de la comp meu Intreb expertul imediat
Mateiu' e clar in criza aia de dragoste de mama , au mai vorbit fetele pe aici ...Pe de alta parte, capata si ei personalitate, deh! Si al meu se zbate si afara, si la imbracat, si la mancare...numai somnul a ramas cum era, degetele incrucisate ptiu-ptiu!
Iar cu slabitu', tre sa ma zvarcolesc asa vreo 2 ani continuu ca sa ajung ca tine Ceea ce e practic imposibil

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze


Si cat dureaza criza asta???????????

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

V-am mai citit, dar nu tot, timpul nu ma mai ajuta.

O salut pe Simonetta, ce faci darling????

Luny, si eu am vazu-o pe Marijuana, nu pot sa cred, saracu Marutza nu mai stia ce sa zica!!!O sa o mai vedem la cARCOTASI!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Haha...depinde de tine, cred...la unii dureaza toata viata
Serios nu stiu...asa o fi, cum spune pediatrul...dar eu cred ca daca-i dai nas, o sa tina toata viata Sunt niste speculanti

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

I-am facut aerosolii lui Seb dupa baie si dupa masa si n-a mai urlat, ca l-a luat somnul!
Cum bine a zis Bubu, eu taloneta zic la umflatura din partea mediana a piciorului aflata in incaltaminte! Nimeni nu contesta ca cel mai bun e mersul descult, dar in parc cum ii scoatem?
Recunosc ca n-am studiat problema foarte intens, in sensul cautarii de informatii stiintifice din afara in privinta acestei probleme....nu e exclus ca la noi sa fie tot o mentalitate invechita, eu am preluat sfatul ca atare pentru ca mi se para logic sa-i sustin planta si glezna!


oricum, pentru cine n-o sa caute incaltari de piele, cu taloneta si pe glezna, lucrurile vor fi mai putin costisitoare!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Lyvy, am vazut, era frumos, dar n-am avut rabdare sa ma uit la tot, ca ma uitam dupa numarul Ralucai!

Ce face norutza mea?



Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian (30.01.2008)

Mergi la inceput