Fiv Austria(10)-Germania(9)-Spania-UE (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Lindutza, sper ca e totul ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Moniland nu sunt inca in Bucuresti. Am dat o fuga pe la socri pe la parinti sa ma mai alinte si pe mine lumea ca asa bine e.
Va tin pumnii stransi tie si Lindutzei sa veniti cu teste pozitive.
De azi nu mai am net. Sper sa gasesc prin vecini pe unceva savad ce ati facut.
Va tin pumnii stransi.
Bafta multa
Pup dulce pe toata lumea

elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Moni, Linduta abia va astept cu teste pozitive si minimum cu cate un bebic fiecare

Elenada ma bucur tare ca esti asa linistita si fericita . Te pup si iti tin pumnii stransi.

Ralucuta FELICITARI!!!!!!!!. Bravoooo!!!! Sarcina usoara si la termen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Super, Raluca, esti gravi! Nu-ti face griji de valoarea BHCG, oricum toate sunt niste valori aproximative, mediate pe niste loturi de paciente si fireste, nu se stie cu precizie ziua implantarii.

Elena, Lindutza, Moni, va astept cu... nesat!. Elena, tu pe la ce ora o sa ai rezultatul? ca de Moni stiu, iar la Lindutza poate mai trebuie sa asteptam...

Pisix, sa ne tinem de manuta, chiar daca eu nu sunt deprimata, dar ma apuca niste spaime numai cand ma gandesc la fiv 2... pana atunci insa, sunt cumintica si-mi gasesc de lucru, sa-mi ocup mintea. asa ca nu e acceptabil sa fii necajita, doar daca esti la dieta

still counting...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lindutza spune:

buna fetelor,
eu am facut de dimineata test si a iesit binenteles negativ.Degeaba o sa-mi zice-ti ca testele nu sint sigure si sa astept la testul de singe,eu stiu ca nu sint gravida.
Acuma astept sa-mi vina ciclul ,precis o sa apara.
Moni,sheri elenada blanche va tin pumnii sa fie pozitiv.
La mine s-a terminat cu FIV-ul,mai am 2 embrioni congelati dar nu i-mi pun prea mari sperante in ei.
La anul in primavara merg in tara sa incepem procedurile de adoptie!
Vape toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombonique spune:

Lindutza sunt alaturi de tine! in orice vrei sa faci ! te sustin!

Bq 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Lindutza io tot iti zic si aici..io am avut test de urina negativ si beta era poz asa ca ai rabdare.nu poti sa stii..te pup si pumnii sunt stransi.
Moni normal ca 2 perechi.cum altfel?



"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Linduta inca nu s.a terminat FIV.ul, stii bine ca si Liana a avut test negativ si beta pozitiva. Ma pentru tine sa fie bine totusi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lindutza spune:

Va multzumesc tuturor pentru sustinere,dar eu nu mai cred pentru ca de 7 ani i-mi tot fac teste aproape de fiecare data cind i-mi inirzia ciclul o zi si i-mi iesea negativ si se adeverea dupa citeva zile cind i-mi CM.De cele 2 ori cind am ramas gravida mi-a iesit din prima dupa o zi sau 2 de intirziere.
Nu mai cred in minuni la mine,la altcineva da.
Oricum am sa trimit singele la clinica pe 24 ca trebuie,dar eu cred ca o sa-mi vina pina atunci ciclul ca ma simt foarte nasol exact ca inainte de CM.
Acuma vedem ce o sa fie o sa fie.
Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Lindutza speranta trebuie sa moara ultima asa ca pana nu vezi negru pe alb rezultatul trebuie sa speri.
Moniland te astept cu un rezultat pozitiv.
Fireyes eu abia marti am test. Mai am de asteptat.
Am ajuns la ai mei acasa si surpriza am gasit o retea wireless necodata asa ca am net.
Pup


elena***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput