Puiuti de Randunici 2008! (139)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

LA MULTI ANI TUTUROR BEBEILOR NASCUTI INTR-O ZI DE 17, SA CRESTETI MARI, SANATOSI , VOIOSI SI FRUMOSI!

LA MULTI ANI ELARA, TOT CE ITI DORESTI SA SE IMPLINEASCA SI MAI MULT DE-ATAT.

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Am inteles, am inteles...gata, m-am si trezit
nu, nu..maslinele nu le dau eu, n-ai inteles bine Am facut rost de una asa cu chiu cu vai si ti-am dat azi , ca-i prima maslina, sa nu fii dezamagita si sa te razgandesti cu scrisul...
Iar de jucat , n-am rabdare...ei, totusi se pare ca am unele apucaturi conform varstei

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

La multi ani Elara
La multi ani tuturor puiutilor aniversati azi


Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mimo, sa incercam pentru caciulite la Happy Baby! Stiu ca sunt bine aprovizionati la capitolul asta. Am cautat ieri si in Cora si nu mi-a placut nimic. Cred ca merg azi la HB si-ti spun daca gasesc ceva frumos. Oricum asta vara am gasit acolo palariute frumoase pentru Rebecca .

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Ajutati-ma si pe mine, daca puteti! A vazut fii-mea intr-o reclama la tv o papusa careia ii cresc dintii si face febra si a pus-o in capul listei pt mos craciun dar pe la noi n-am gasit-o nicaieri. Daca auziti de ea sau o vedeti intr-un magazin dati-mi si mie de veste, va rooog.

Tot pt Craciun i-am luat lui Bubu asa ceva, numai ca e de la Disney, cu winnie the pooh
http://www.quelle.ro/ro/q4r/kinderweltspielwelt/spielsachen/frdiekleinen/allesfrkleinkinder//m-77179/index.html

Ce idei de cadouri pt pitici mai aveti?



Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

neata!..in viteza, ca plecam la shopping la Carrefour si la Europa sa-si ia iub alta undita ptr ca cea cu care trebuia sa pescuiasca maine a disparut cA-n zona crepusculara, in porpria noastra casa!
lasam bebele la soacra-mea Doamne ajuta spert sa sa descurce 2-3 ore cu el, am emotii, dar tre sa se invete si ea cu el..e mult prea frig sa-l car dupa noi, sper sa nu-l fasesc plin de praf si cu kktul pana la gat..
LMA elara!! LMA copilasilor aniversati azi!!
sa nu terminati capitolul pana dupa masa!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Avem pozici noi la semnatura sa vedeti cum stam in fundic.
Ma iertati ca nu prea mai intru, da Diana imi ocupa tot timpul si n-apuc nici sa suflu, nush de unde are atata energie

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Neata!

Tuchi, m-ai rupt!!!! Rad de azi-dimineata ca proasta de mumiile de la masa tacerii si de autoevaluarea ta Sa stii ca atunci cand intarc, "sarbatoresc" cu tine la un vin. Ma primesti ?

Mimo ! Un buchetzoi intreg pentru dumneavoastra, Doamna !

Mey, pe cand urmatoarea intalnire ? Ca io nu am vorbit destul cu toata lumea .

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

]Elara

Petru, Iedutz, Clarinda, Sash, Vladutz, Honey, Alexandra
Sa cresteti mari, voiosi si sanatosi!!!

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Salut,

La multi ani Elara !!!!!!!!!

si La multi ani bb lor nascuti azi!!

La multi ani bbeilor nascuti ieri( mufa , amira),si Antonia ( sambata)

dorm nas in nas cu puiul meu si sunt tare multumita

Am vazut ca -v-ati inatlnit si ma bucur ca v-ati distrat ,....... poate reusesc si eu sa prind o intalneala viitoare.

desi incerc nu reusesc sa intru sa scriu mai des.

pupici si aaaaa am vazut pozici

la toata lumea randuneasca.





Giani .. Mamica de ANDREI ,....



Mergi la inceput