Puiuti de Randunici 2008! (139)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Giani

Olga mamica de Ioana-Sofia, 25 feb 2008 - cu www.flickr.com/photos/olguselu/" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, ELARA!






mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

Oamenii maturi nu pricep singuri nimic, niciodata si e obositor pentru copii sa le tot dea intr-una, lamuriri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Neatza ciripitoarele mele preferate!
Incep prin a spune un:
La multi ani Mateilor!
La multi ani tuturor puiutilor care si-au si isi serbeaza ziua!
La multi ani randunicilor sarbatorite zilele acestea pe crengutza!


Ce pot spune acum.....ca am ratat cu brio intalnirea mai ales ca era foarte aproape de mine. Eu ultima oara v-am citit vineri la pranz cand intalnirea era fixata pentru duminica. Bunnnn intru si eu sambata pe la 3 ca sa vad exact cand ne intalnim duminica, si ce vad, randunicile mele erau deja la intalnire! Offfff v-am ratat si tare rau imi pare. Dar imi iau revansa data viitoare.
Am vazut cat de frumoase si subtirele v-ati prezentat la intalnire. Care mai de care mai mandra. Cat despre ochisorii superbi ai Rebecutzei .
Luny si Ursuleata am vazut ca s-au simtit foarte bine, se vede ca "dorm bine noaptea"
Toate ati fost superbe, zambarete si aranjate. Am vazut ca v-a priit iesirea caci ati facut-o iar lata aseara. Radeam azi de dimineatza de una singura la birou, citind la povestile de pe crengutza de aseara. Tuchi a fost cea mai tare, cum i-o fi azi la serviciu?
Imi place sa vad ca s-a animat iar crengutza noastra, inseamna ca bebeii cresc si sunt sanatosi, si mamicile devin mai experte in ale mamicitului, pe zi ce trece.

Si acum urez bun venit pentru Clodute. Ai facut o alegere foarte buna cand ti-ai luat inima in dinti si te-ai decis sa scrii, de acum drumul spre dependenta de forum e deschis . Nu mai ai nici o scapare. Dupa cum vezi pe crengutza noastra sunt randunici una si una, a tunat si ne-a adunat .

Si acum poze noi de la noi pentru voi.

Bianca Maria - 28.03.2008
Minunea mea!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Neata si de la noi!!!!

Am vazut ca v-ati distrat......am lipsit...dar sac,sac,sac,sac ca si eu m-am distrat m-a invitat bitu' intr-un club fain inchirat (au organizat el si cu nasu'o petrecere cu vreo 125 invitati)si m-am simtit excelent...am dansat-muzica a fost super misto si acum imi tiuie urechile, am baut cockteil(fara alcool,bineinteles).......la sfarsit am facut si pe taxi de mi-am dus nasii acasa ca nu mai venea taxiul iar masina lor nu avea cine sa o conduca.

Luny super Muffarinul care-i place uta...in timp ce ma uitam era si Antonia in brate la laptop si daca nu a gangurit ,a dat din picioruse,din manute cand il auzea pe Matei ...ii plac foarte mult copii...asa de tare se bucura cand vorbesc cu ea!!!!
CONCLUZIA: te astept pe la mine in vizita!!!!!
MA intrebai cu laptaria cum mai este:m-am conformat....manaca fata toata ziua la tzitzi iar seara ii dau lapte praf ca nu mai am si pentru masa de seara sa se sature.Daca se intampla sa nu manance asa des ziua am si pentru masa de seara destul

Mai, sa-mi ziceti si mie cu ce filmati bebeii de reusitit sa descarcati pe net, ca eu am incercat si cu tel. si cu camera....si ceva nu fac bine ca nu am reusit sa descarc pe flickr...poate ma ajutati si pe mine

LA multi ani ELARA si bebeiilor aniversati azi!!!!

ma duc sa incarc niste poze, si daca am uitat ceva din scrisorica...revin

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:





mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

Oamenii maturi nu pricep singuri nimic, niciodata si e obositor pentru copii sa le tot dea intr-una, lamuriri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

'Neata!

Mi s-a reparat bebeul!
Azi noapte a dormit fara nici o trezire, nu a mai vomat, si vad ca nici diaree nu mai are.
Mama dracului de lapte Imi otraveam copilul, si nici nu stiam
Ceea ce mi se pare curios, este ca in noaptea in care a vomat, dupa 7 ore de la masa, laptele pe care l-a dat afara era complet nedigerat. Era la fel cum l-a baut. Ca si cum organismul ei ar fi refuzat sa proceseze ceva din laptele ala. In fine, bine ca s-a dus!



Raluca mamica de Sanziana mititica



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

gata, am pus cateva poze noi!!!!!!!

acum ma duc la treburile casei si la Antonia care s-a trezit......mai imi arunc si un ochi la voi

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Raluca ce lapte i-ai dat?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca

BAZAR PENTRU SONIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pucca spune:

Kya ma bucur ca s-a insanatosit Sanziana. Sa stii ca si noi am patit-o de la lapte. Pana nu am schimbat cutia nu a vrut sa pape.

Bianca Maria - 28.03.2008
Minunea mea!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

LA MULTI ANI ELARA!!!

Revin mai tz ca-i balamuc in casa!

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput