Puiuti de Randunici 2008! (139)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

si eu sunt in zona!
bai duamnelor am tot inecercat aseara sa ma bag si eu la un vin, la scos barbatu' la mezat dar n-am reusit din cauza de net prost!
vroiam sa-l dau si eu un pic pe al meu, ca si el e tot mutulica si antisocial rau, dar m-am razgandit apoi, mi s-a facut mila sa-l scot afara pe frigul asta...nu m-o da el pe mine cu creme ca randunoiul lui clau, dar macar imi vopseste parul (din cap)si gateste bine. si pe deasupra are grija de Amira cel putin la fel de bine ca mine! asa ca il mai tin!
am avut o noapte de cosmar, fii-mea a racit, are muci, s-a trezit pe la 2 intr-un urlet de ziceai ca o tai, nu o mai calmam nicicum, a inceput sa vomite! la 5 ii desfundam nasul cu BB! azi ii ia Ady rezultatul la urocultura...macar asta de ar fi ok! vad ca si kya se distreaza cam la fel cu sanziana...multa sanatate puiului mic!
in alta ordine de idei:
LA MULTI ANI PUILOR ANIVERSATI AZI: HONEY-BUNNY, ALEXANDRA DE ALI, IEDUTZUL MARA,URSULETUL MIC, SASHONE DELFINAS, PETRU!

Clodute ce harnica esti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Neata, dar nu pot sa stau acum ca Rebecca cere atentie!

Voiam sa-i urez lui Tuchi zi usoara la servici si sper sa n-o doara prea rau capul!

Pup si revin mai tarziu cand isi face fata primul somn de frumusete!

Apropo, M-AM SUPARAT PE RANDUNOI! NAH!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Multumesc Roxi, dar a contribuit bebe la "harnicia" mea.
Poop si o zi usoara la serviciu...sau esti in concediu ? Sau te pregatesti de targ?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Multumesc Roxi, dar a contribuit bebe la "harnicia" mea.
Poop si o zi usoara la serviciu...sau esti in concediu ? Sau te pregatesti de targ?...O sa vin si eu la targ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Clodute

Multumesc Roxi, dar a contribuit bebe la "harnicia" mea.
Poop si o zi usoara la serviciu...sau esti in concediu ? Sau te pregatesti de targ?...

sunt la serviciu deja, ma pregatesc de targ, va astept de joi pe la noi la stand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Neata!
Mai, ce petrecere am ratat...eu m-am distrat cu Zuma pana la 1, mai bine veneam si eu la un pahar de...vorba cu voi.

LA MULTI ANI, SIMO29!!!

LA MULTI ANI, ELARA!!!





Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

helau
dorm pe mine...dar am zis sa va stric un pic emisiunea
Caminu stiu cine/ce e Zuma si sunt f curioasa
Clodute o maslina pentru tine Ce era cu sora si pustiu ca n-am inteles
Clausunt mult mai linistita acum ca a murit si capra vecinului
Roxana un pupic la pui mic mucios Aveti si caciulite pt baietei duamna?
Gata, inapoi la cafea

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (18.02.2008)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Mimo, am zis ca in filmuletul in care sora lui Luny ii facea utza utza lui Mateiul...este cu pacaleala...ca de fapt sora lui Luny a venit la ea in vizita ca la sala de forta... sa ridici atita un bebeu e greu...si deci ...faci muschi si ziceam si eu sa taie bilete la intrarea la "sala de forta" zisa casa lui Matei...nu cred ca am explicat nici acum bine (ca de cind stau acasa...mi-am pierdut si ultimul neuron pe care credeam ca il am)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Ah si multumesc pentru maslina ..aham...deci de la tine le iau...bun...poti sa mi le dai pe toate in avans

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

mimo, Zuma e un joc stupid cu care imi bat eu capul de cateva zile

LMA PUIUTILOR ANIVERSATI AZI: Mara, Petru, Sasha, Honey, Vlad, Alexandra



Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7276c5de26b00cac7f8895&skin" target="_blank">distractie cu bubu

Mergi la inceput