Mamici din Arad (110)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

si dupa cum spuneam, criza a intrat in noi....incep marile disponibilizari colective. macar au bunul simt sa ne mai tina pana dupa sarbatori ca sa putem inghiti si noi linistiti o bucata de carne.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Claudelu

si dupa cum spuneam, criza a intrat in noi....incep marile disponibilizari colective. macar au bunul simt sa ne mai tina pana dupa sarbatori ca sa putem inghiti si noi linistiti o bucata de carne.


Clau, imi pare rau...!
Maine ai examen?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ioi Clau ce rau imi pare si mie! Bafta maine la examen.
Azi am fost cu Miha la cafea. Super relaxant. Ar trebui sa repetam in grup mai maricel.



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

da ALina, maine am orasu! Sper sa pot sa ma concentrez
Abia astept sa ajung si eu acasa sa mananc ceva si sa fac o baie ca-s amortita.
Ce sa facem, situatia e din ce in ce mai nasoala...preferam ca in loc de disponibilizari sa ne dea doar 75% din salar si sa ne taie din alte drepturi, dar vad ca s-a trecut direct la masuri extreme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau imi pare rau ca se fac disponibilizari la voi. Esti si tu in vizor?
Bafta miine la examen!
Ada unde ati fot la cafea? Daca ati fost in centru si nu m-ati claxonat si pe mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau, bafta maine la examen!

Ada, unde v-ati intalnit la cafea?

Flavia, vezi ca ai cateva apeluri de la mine (m-am gandit ca esti la bunica-ta la spital...), vroiam sa te mai intreb de cabinetul dr.-lui Novak ca nu l-a gasit Calin, dar am sunat-o pe alina.a si m-a lamurit...era numarul 18 C, nu 8. No, bine ca au ajuns la timp. Sunt curioasa ce le-a spus.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Salutare

Mai dau si eu un semn sa stiti ca mai exist,greu cateodata dar incerc sa supravietuiesc .Cand simt ca ma lasa bateriile ,ma uit la colega mea care are acasa 4 copii si va naste al 5 lea in februarie,vine si la faculta si pe deasupra nu are ajutor pe nimeni doar ea si sotul .Deci eu n-am voie sa ma plang ,ei in nici un caz .
In rest copiii sunt bine ,Ivett face in curand 4 luni ,e cumintica ,David in schimb e tot mai neastamparat ,dar e copil ce sa-i faci...

Ada felicitari ca a-ti scapat de pampers ,nici noi nu-l mai folosim deloc, v-am mai zis eu de prin septembrie ,se trezeste noaptea si spune ca vrea pishu . Distractie maine la shopping ,am sa merg si eu sa vad intr-o zi cei pe-acolo ,oricum n-am sa frecventez prea des ca nu-i in zona noastra si n-are sens sa traversez orasul ca preturile sunt tot alea ,daca ar fi pe gratis m-as duce
Clau bafta maine la examen. Am auzit si eu ,de mult circula zvonul ca se fac disponibilizari dar separe ca e pe bune ,nasol oricum nu-i de bine .

Noapte buna

Ildi cu David (2 mai 2006) si Ivett( 25 iulie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Miha, sa-ti traiasac sotul si sa va bcurati de copiii!
Ada, fain ca v-ati intilnit.
Eu merg cu fetele la Palatul Copiilor, asa ca marti si miercuri dupamasa bengalesc prin oras...
Clau, bafta miine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CLAU bafta maine,nu te mai gandi la serviciu,hai ca pana in ianuarie mai e ... Nu mai stiu sigur,la ce firma lucri tu?

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Doamne, prefer Infernul, daca este legat la Internet."(Valeriu Butulescu)

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica

Esti si tu in vizor?




In mod normal n-ar trebui, dar niciodata nu poti sti ce se poate intampla. pe postul meu sunt singura si daca ma disponibilizeaza n-are cine face ca nu stie nimeni ce fac, dar....

Ildi, e adevarat ca in linie s-a tot vorbit ca vor urma disponibilizari, dar parca nu ne venea sa credem ptr ca livrari avem si inca destul de multe, dar uite ca azi s-au confirmat zvonurile si mai e una buna, se inchide fabrica din 15 dec pana in 12 ian

Moni, la BOS lucrez!

Ada, ce fain de voi! Si eu trebuia sa ma vad azi cu Miha dar abia la 19.30 am plecat de la munci

La serviciu atmosfera e tare nostima in loc sa ne plangem de mila, facem haz de necaz si parca acum suntem mai uniti ca niciodata...ciudat e omu, cand da de greu isi aduce aminte de oamenii de langa. oricum dupa marea sedinta am ras cum n-am mai ras de multttttttttt

Mergi la inceput