Mamici din Arad (110)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

aaaa am uitat...multumesc ptr urari! Doamne ajuta sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CLAU si la noi se inchide firma din 23 dec pana in 11 ian,asta desi ne-a anuntat clar patronul ca totul e ok.Se vede totusi ca e criza,ca nu se mai prea fac ore suplimentare ca si pana acum cateva luni,cand se lucra in draci.

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Doamne, prefer Infernul, daca este legat la Internet."(Valeriu Butulescu)

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Noa Gabi, nu ne-am intalnit pe centru. Pe Eminescu am fost pe langa biserica. Las' ca asta a fost de'ncercare. Data viitoare o fi pe bune, da la alta cafenea ca acolo n-au cesti mari. Serios.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau ai luat orasul??? Asteptam vesti bune!
Ioana te-am vazut si pe tine la gazeta, in Adevarul de asearsa. Era un articol despre deficitul de personal de la Ambunata.
Ada ai fost la Real?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Gabi,peste o ora vine Cati dadaca noastra si merg cu Lavi la Real. Am trecut acum cand am venit cu copiii de la gradi si era aproape plina la maxim parcarea.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Hello! Am venit cu vestea: Azi, la ora 12, s-a nascut Bogdanel, puisorul lui Niko, cu 3 kg, 50 cm si nota 10!

Anca , mami de Alex
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica

Clau ai luat orasul??? Asteptam vesti bune!



nu, nu l-am luat
Am venit de la strand pana la Scoala de soferi din Aradul nou si la Ana ipatescu colt cu principala din aradu nou nenea politistu a considerat ca nu am acord prioritate unei alte masini ce venea dinspre gara...masina care era destul de departe de noi, dar no astia's ei..si a inceput sa urle la mine si gata am fost...asta e, iar de la capat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Niko e bine, il asteapta pe bebe in salon.
La multi ani, Susu de Miha!
Claudita, multa bafta!
Noi suntem bine, sanatosi. Alex a invatat in sfarsit sa isi dea singur pantalonii jos, ca sa se puna pe olita cand ii trebuie, asa ca acum e mult mai bine, nu mai murdarim atatea haine.

Anca , mami de Alex
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Nico, felicitari!
Bogdanel, pui mic, bine ai venit pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Niko, felicitari , sa va traiasca minunea!
Bine ai venit pe lume Bogdan! Sa cresti mare si sanatos!

Clau, of, ce rau imi pare!!!!!
Da' ai avut un traseu destul de lung.... Cu cine ai dat examenul, cu Fufezan cumva?
Mai nasol e acum ca mai trebuie sa dai inca o data sala, dar acum stii cum e si nu cred ca va fi greu.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput