Mamici din Arad (110)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Somleac



Carmen multumim de laude eu am experiente neplacute cu laudele astea. Pana Cami nu a avut copii pe toate prietenele/ cunostintele ei le stresa cu " Miha asa face....", probabil si intr-o modalitate mai agresiva, asa ca eu am ajuns sa fac cunostinta cu diferse persoane care nu numai ca nu ma puteau suferi, dar chiar ma urau.



Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008


Miha ficare-si cunoaste limitele,dar cand te vad pe tine parca gasesc loc de mai mult.Cel putin ,un om normal care si-a facut copii de drag si nu pt perpetuarea specie,asa vede lucrurile.Parearea mea.Cami probabil ca propovaduia din experienta ta ca si parintele la biserica,adica totul era sfant si de urmat litera cu litera.
LMA si din partea noastra lui Susu!

Clau tinem pumnii sa nu ninga joi si sa iei examenul.Wow ce-ti pasa daca-l iei,nu o sa ai parte de indicatii pretioase dupa.
Ada cum e Vlad?

restul fetelor?


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Eu p-aci pe la birou ,mai cu lucru,mai pe net ...
MIHA la multi ani sotului tau!
CLAU hai ca mai un pic si trebuie sa ma feresc prin oras de tine

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Doamne, prefer Infernul, daca este legat la Internet."(Valeriu Butulescu)

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

SUSU

Miha sa-ti traiasca sotul, sa te iubeasca mult si sa fiti fericiti impreuna toata viata voastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Ada, multumesc! Am trimis comanda pt fratele meu in Canada, sper ca au inteles astia de pe LR ca adresa de facturare e in Arad si de livrare in Canada....sa nu am surprize.


cu Mara 18.01.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Cristina, livreaza astia din Fr in Canada? Ca este LR in state... Te-ai interesat inainte? Sa nu fi facut comanda degeaba.

La Vlad e micoza, il fac cu Lamisil. De cateva nopti nu-i mai pun pampers. Il pun la olita o singura data peste noapte si toate sunt bune si frumoase. Am scapat definitiv de pampers!!! Iuuuuuuuuupiiii!!!
Am uitat ca Alina e in concediu...
Miha, ora si locul!
Gabi, ai tai pitici ce mai fac, ce mai zic?
Azi il sun pe homeopatila sa fac iar programare. Numa' bine ca de azi au inceput astia iar sa lucreze la drum. Sunt chiar la mine la poarta acum. Toarna al treilea strat. Abia mai pot iesi cu masina de pe pod de la noi in drum, asa l-au inaltat!
Joi se deschide Realul!!! Abia astept. O sa fiu prima acolo.
Clau, las' mai ca nu ninge taman joi! Sau poate ca da... Ioi. Da' macar n-o sa fie vina ta.



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Azi ne-am intors de la Tinca ca finii nostri au insistat sa ramanem le ei, erau si ei liberi (lucreaza in ture). Ne-am simtit super si chiar m-am relaxat. Maine vin ei la noi ca pleca in Ungaria la dr.Novak (merge Calin cu ei).
Acum merg sa calc ca mai diseara vin niste prieteni la noi.
Sa raspund si eu cate ceva rapid...
Cristina M, vezi ca s-a deschis LR in Romania si nu vom mai putea comanda din Franta, au niste preturi romanii de pici pe spate. Si eu stiam ca exista LR in Canada...

La multi ani Anto!

La multi ani Susu!

Ada, nu stiam de poze, cred ca Dragos a uitat...o sa intrebe Calin maine daca il mai poate "strecura" pe undeva, daca nu nu-i nici un bai.

Miha, spor la lucru!

Revin mai tarziu, nu ma culc devreme ca sunt in concediu...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Le-am scris mail daca imi livreaza coletul in Canada si au zis ca da. Poate comunica intre ei, cei din Franta cu canadienii, cine stie, ca azi am facut comanda si mi-au dat deja nr. de colet care cica e in drum spre adresa din Canada...plus ca transportul costa doar 5 euro, mai putin decat daca-l aduceam in Romania.
Ada, super ca ati scapat de pampers, felicitari!

cu Mara 18.01.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Acum am intrat si eu pe LR Romania, maaamaaaaaaaaaa ce preturi au!!!!!!!!! Te doare capul! Iar pe LR din State sunt cam putine produse, parca tot mai accesibil mi se pare asta din Franta.

cu Mara 18.01.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Cristina...no asa da. Chiar ca-i ieftin transportul! Fain.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

La multi ani Susu!Miha sa-ti traiasca sotiorul si sa te ajute la toate treburile gospodaresti!

Mergi la inceput