Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (224)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Alinush dar tu chiar ai vb serios si te-ai si pus pe treabaBravo sa-mi spui si mie cum ti-ai facut curaj ca mie mi-e tare teama ca nu o sa ma descurc cu doi mici.Mai astept macar pana la vara.Oricum am facut un test pe net si cica din iulie 2009 pt un an fac fetita

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moldoveanca spune:

Auzi la Vladut ca ii trimite multi pupici lui Teutzu dragutzu

teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Ce stiti de Papanash? Sarbatoreste finala? Am prestat si noi 3 voturi zilele trecute. Vad ca inca se mai poate vota.

Alina, mama lui Teutzu - dragutzu

La multi ani Teo! (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

Buna seara ,mai fetelor ce e linistea asta aici? o sa rada Roxana de noi cand se va intoarce ,cine a mai vazut doua pagini scrise intr-o zi ?
ANA
Alinus spor la treaba sa auzim de bine Teutzului
Papanash??? esti deja pe camila??
Mad distractie placuta.
Noi ne echipam si plecam la nasi ca doar s-a lasat sec,imi cam displace vizita pentru ca trebuie sa fiu toata seara cu ochii pe nasa care ar vrea sa o indoape pe Teo ca pe un curcan .
O seara placuta!
CECILICO tu chiar ai intrat in greva???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Maria,azi m-am gandit sa intru mai rar, daca tot vorbesc singura.....
Am facut treaba, abia am terminat, am prestat asa: prajitura cu fructe, salata vinete si salata boeuf...si ma opresc ca sunt pe aici, mai am sa fac maine ciorbita(pt Cristi, ajutat si de noi, noi nu prea suntem mancatori de ciorba, dar daca ii lipseste baiatului, am impresa ca e nemancat, azi nu am avut si mi s-a parut ca a mancat tare putin).....maine sarbatorim un un Matei....asa ca si mine sunt in grevadar intru a va salut macar pe seara.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Papanash, 953 de voturi, esti super tare, cand ti-am spus ca ai bilet de avion pe care scrie Africa...sper ca acum nu sarbatoresti fara noi

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:



Cate avioane o fi inchiriat Roxana pt cumparaturi?

vin mai tarziu, dar pana atunci, Alinus, intra si tu la sub asta:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=129443
poate o ajuti pe mamica aceea



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

hello dragalaselor !
am umblat hai-hui azi,de unde-mi propusesem un smotru temeinic, n-a fost sa fie.
Am ajuns si la mall-ul nou, Liberty. nimic impresionant, aglomeratie ca-n toate mall-urile, ne-am invartit pe-acolo, am mancat un burger si gata. Ghighi alearga peste tot, i-am luat tricicleta si am carat-o eu ca el nu voia decat pe jos sau in brate. Era f aglomerat la patinoar. N-am avut rabdare sa probez ceva, imi trebuiesc urgent vreo 2 perechi de blugi ca ce am nu mai stau decat cu cureaua stransa si vin naspa de tot.

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Votati-ne www.flickr.com/photos/23756759@N04/3022433007/" target="_blank"> foto pe site Pampers, suntem finalisti ai campaniei Pampers-Unicef. Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

voturile de pe mail sunt numai 50% din concurs, urmeaza votul juriului care nu stiu cand o sa fie,ori in noaptea asta dupa ce se spune stop-vot, ori la emisiunea tv in direct. Sa vedem ce o sa fie.
In orice caz, sunt foarte multumita ca am avut sustinere din toate partile,multumesc mult de tot

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Votati-ne www.flickr.com/photos/23756759@N04/3022433007/" target="_blank"> foto pe site Pampers, suntem finalisti ai campaniei Pampers-Unicef. Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

astazi voiam sa-mi cumpar teste de la farma si tocmai au venit rusii, asa ca ati scapat de nasheala . oricum, am retinut ca au fost si abtineri

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Votati-ne www.flickr.com/photos/23756759@N04/3022433007/" target="_blank"> foto pe site Pampers, suntem finalisti ai campaniei Pampers-Unicef. Multumim !

Mergi la inceput