Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (223)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Buna dimineata,
unde-l vad si eu pe Tudor de Yaia?



Pai mergi matale pana in Finlandia.. si il zaresti.. cum intri, pe stanga.

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

sunt 2 din Brasov si 1 din Timisoara. mi se pare extrem de curios ca pentru Brasov se voteaza concomitent, adica-s ore intregi cand nu apare nici un vot,apoi apar ba la una ba la alta, in mod aprox. egal.

.............................................................
Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007 )

www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi
filme Ghighi

Votati-ne www.flickr.com/photos/23756759@N04/3022433007/" target="_blank"> foto pe site Pampers, suntem finalisti ai campaniei Pampers-Unicef. Multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Yaia.. ei stau desculti acolo la cresa?
delfin dragalas

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Maruntizo, tot in patut ai dormit azi-noapte? Pe unde umblii mataluta de nu mai intri des pe-aci?

Adimercedes, eu sper ca voi sunteti bine-mersi in vacanta. Ai disparut cam brusc...

Slippersule, si mie mi-e dor de Veveritzi!

Andries, ma gandeam ieri daca exista si o parte buna la criza asta financiara...pai da, ai avut si tu ceva timp sa mai dai pe la noi!

In alta ordine de idei, lui Tudor sta sa-i iasa o masea. Are o mica ridicatura alba, unde o sa iasa primul cotisor. Azi noapte s-a trezit plangand rau, pe la 11, probabil de la masea. L-am linistit si a adormit la loc cam in 10 minute.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

yaia ti-am admirat micutul barbatel,tare frumos ,da, a luat Alex 10 la engleza pe dovleac,deh in ziua de azi se face scoale pe dovleci ,pe omlete aburinde..
papanashlasa emotiile mai duamna ambasadoare..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Cecilia, imi pare rau de intamplarea de la serviciu... deh, asa-s unii oameni... din pacate multi dintre ei..

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Yaia.. ei stau desculti acolo la cresa?
delfin dragalas


Depinde de fiecare parinte. Multi au doar sosete antiderapante. Tudor are niste papucei tot cu talpa din textil cu antiderapant si cu banda elastica sa nu-i pice. Dar nu au sosoni din aia cum aveam noi cand eram copii si cum se poarta inca in Romania. (Adica Tudor are acasa, i-am luat inainte sa inceapa gradinita si nu i-a purtat decat o zi, apoi am trecut la practica locala. Aia cumparati initial stau acum intr-un sertar.)
Multumim!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

duamna C veniti de sarbatori in Romania?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

lol.. o educatoare la 4 copii? Boierie... La noi e una la 7. Si platesc si dublu fata de tine

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui bikmaria

yaia ti-am admirat micutul barbatel,tare frumos ,da, a luat Alex 10 la engleza pe dovleac,deh in ziua de azi se face scoale pe dovleci ,pe omlete aburinde..


Multumim!
Lasa ca te-am prins cu omleta. Nu ti-am zis nimic atunci, dar te-am prins cerand reteta de omleta la cuptor sa-i faci lui Teo...si eu care te credeam maestra in omlete...

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput